Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl
partner duchowy - Wersja do druku

+- Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl (http://ezotop.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (/forum-8.html)
+--- Dział: Tarot (/forum-23.html)
+---- Dział: Znaczenie rozkładów (/forum-46.html)
+----- Dział: Prośba o pomoc w interpretacji (/forum-102.html)
+----- Wątek: partner duchowy (/thread-7178.html)

partner duchowy - Imaba - 11-05-2013 11:19:01

1. Jak wygląda mój duchowy partner ? cesarzowa - silna osobowość, osoba na stanowisku

2. Jak możemy się spotkać ? kochankowie- nie wiem zakochamy się , albo jedno z nas będzie musiało wybierać?

3. Nasze wspólne cechy. cesarz-- ambicja, pracowitość, inteligencja. upartość
4. Jakie przeszkody znajdują się na drodze i czy możliwe jest ich przezwycięzenie ? umiarkowanie, rydwan-- powolna relacja, wstrzemięźliwość
rydwan -trzeba zmienić życie, zachowanie

5. Jakie zadanie jest do wykonaia ? sąd , diabeł -
Nadszedł czas na ocenę sytuacji życiowej, bilans, konieczność zastanowienie się, co należy zrobić i dokonania ważnych zmian. Karta symbolizuje także wezwanie do działania. uporządkowanie , panowanie nad żadzami
6. Co wyrocznia mówi o naszej wspólnej przyszłości ? koło fortuny i kapłanka
bezinteresowna miłość z przeznaczenia

Bardzo proszę o komentarz cos trudno mi było z interpretacja

RE: partner duchowy - Mikesz - 11-05-2013 12:21:22

Obawiam się, że Karty nie są odpowiednio zinterpretowane i to dośc w znacznym stopniu ....
Moja interpretacja :
1. Jak wygląda mój duchowy partner ? Cesarzowa p.p :
Jest to mężczyzna, który dąży i którego celem przede wszystkim jest rodzina - współmałżonek - ew. dzieci i ich wychowanie - stabilny - mocny "dom " i poczucie bezpieczeństwa ( wspólnota ) - dobrobyt - kobiecość - miłość i płodność - piękno - rozmnażanie - także i zabezpieczenie materialne ....
Taki powinien być Twój mężczyzna .
( jeżeli chodzi o Twoją interpretację - tu jakby nastąpiła pomyłka z Kartą - Cesarz ).
2. Jak możemy się spotkać ? Kochankowie p.p :
Czekać ? Szukać ? - na tą odpowiednią dla siebie osobę ... ( ? )
A może już się znacie i wystarczy lepiej się rozejrzeć wokół ...?
3. Nasze wspólne cechy. Cesarz p.p - ambicja, pracowitość, dobroć , inteligencja, upartość i dążenie do stabilnego fundamentu związku ( rodzina - patrz punkt 1 ).
W tym wypadku - z Tobą się zgadzam.
4. Jakie przeszkody znajdują się na drodze i czy możliwe jest ich przezwycięzenie ? Umiarkowanie p.p , Rydwan p.p :
Aktualnie jest jakby brak zgody ... porozumienia - kompromisu życiowego .... może zbytnia upartość ... ( ? ) w stosunku do osób Cię otaczających ... ( ? ) ... Jakbyś emocjonalnie stanęła w miejscu ...
Ale jest to możliwe do pokonania .... bo Rydwan p.p , który sugeruje postęp do przodu - czasami zmianę - tego własnego do tej pory - nastawienia do kogoś .... - jakiś inny wybór czy inną drogę - sugerowana jest zmiana taktyki do celu ....
5. Jakie zadanie jest do wykonania ? Sąd Ostateczny p.p , Diabeł p.p :
Powyższe sugestie ( które Ci napisałem ) należy przyjąć do wiadomości - pogodzić się z nimi - zrozumieć - "rozgrzeszyć" siebie i wszyskich, którzy kiedyś Ci wyrządzili zło i jakby zacząć od początku ....
Karta Diabeł w tym wypadku podpowiada, że trzeba to zrobić mocno, zdecydowanie i konkretnie i " nie ma zmiłuj się " ( w stosunku do samej siebie ) ...bo czas nagli ....
.6. Co wyrocznia mówi o naszej wspólnej przyszłości ? Koło Fortuny p.p i Kapłanka p.p :
Wszystko jeszcze przed Tobą .... wiele się jeszcze może wydarzyć .... wybór należy wyłącznie do Ciebie, bo Karty już trochę Ci podpowiedziały ....
Tarot Ci sprzyja ... może więcej odwagi , inicjatywy i zdecydowania ...?
Los jest w Twoich rękach ....Powodzenia !

Tak wygląda moja interpretacja Twoich Kart.
Mikesz

RE: partner duchowy - alathea - 11-05-2013 12:22:57

1. Jak wygląda mój duchowy partner ? cesarzowa
przychodza mi na mysl dwie rzeczy
albo jest bardzo podobny charakterem do Ciebie, badz jest pod silnym wplywem swojej partnerki lub matki

2. Jak możemy się spotkać ? kochankowie
zeby spotkanie bylo mozliwe, musicie (oboje badz jedno z Was) podjac jakas zyciowa decyzje

3. Nasze wspólne cechy. cesarz
i tu mamy komplet od Cesarzowej
tak karta moze wskazywac na to, ze jestescie do siebie podobni (w 1.duchowy partner - jest Cesarzowa) - oboje macie silne swoje zdanie, traktujecie ludzi troszke z gory, jestescie odpowiedzialni

4. Jakie przeszkody znajdują się na drodze i czy możliwe jest ich przezwycięzenie ? umiarkowanie, rydwan
Umiarkowanie tutaj to niechec do zmian (jak rowniez moga byc niezbyt wielkie problemy/przeszkody - choc w odneisieniu do tego, co powinniescie zrobic, zeby sie spotkac - Kochankowie, to raczej slabo pasuje, bo Kochankowie mowia o wazkich decyzjach)
Rydwan zas te zmiany wymusza
czyli bedziecie pod presja - czy to uczuc, czy tez sytuacji rodzinnej
jesli Rydwan ma byc odpowiedzia na pytanie czy sie uda - to powiem, ze bedzie taka proba podjeta

5. Jakie zadanie jest do wykonaia ? sąd , diabeł
mozliwe, ze przed tym zadaniem stajecie juz nie pierwszy raz
tu jets odrodzenie sie relacji, mzoe nawet stworzenie rodziny razem
Diabel mowi o przeszkodach - porywach namietnosci, ktora maci rozum lub tez o tym, ze zadanie to nie bedzie latwe, ze wzgledu na okolicznosci
(np. przewrotnosc losu - moze nia byc pozostawanie w dwoch roznych zwiazkach/rodzinach)

mam wrazenie, ze los troche Wam pomiesza szyki i nie bedziecie razem jako rodzina, raczej jako luzny zwiazek lub zwiazek pozamalzenski

nie mam pojecia, ile masz lat, czy jestes sama
ale mozliwe, ze wspolne zycie wymagaloby od Ciebie badz niego decyzji o rozstaniu z druga osoba i taka decyzja nie zostanie podjeta

RE: partner duchowy - Mikesz - 11-05-2013 12:26:43

No .... w tym wypadku widzę, że mamy zupelnie odmienne stanowiska, co do interpretacji Kart ....( ja z Alathea ) ....

RE: partner duchowy - Imaba - 11-05-2013 13:15:09

Bardzo dziękuję --przyznaję się miałam problem z tym.
No dwie ciekawe interpretacje
Najgorsze jest to, ze te interpretacje pasują mi do osoby którą już znam.
Oboje sugerujecie , ze się znamy. Ale jak jedna tak i druga interpretacja pasuje rewelacyjnie do mojej sytuacji.

RE: partner duchowy - danbrew - 11-05-2013 16:56:54

(11-05-2013 12:22:57)alathea napisał(a):   5. Jakie zadanie jest do wykonaia ? sąd , diabeł
mozliwe, ze przed tym zadaniem stajecie juz nie pierwszy raz
tu jets odrodzenie sie relacji, mzoe nawet stworzenie rodziny razem
Diabel mowi o przeszkodach - porywach namietnosci, ktora maci rozum lub tez o tym, ze zadanie to nie bedzie latwe, ze wzgledu na okolicznosci
(np. przewrotnosc losu - moze nia byc pozostawanie w dwoch roznych zwiazkach/rodzinach)

mam wrazenie, ze los troche Wam pomiesza szyki i nie bedziecie razem jako rodzina, raczej jako luzny zwiazek lub zwiazek pozamalzenski

ja też uważam podobnie tzn może Koło fortuny wskazuje na to, że możliwe, iż los nie chce abyście byli razem, że Ty jako Kapłanka masz inne przeznaczenie - może czeka na Ciebie jakiś inny mężczyzna równie ważny więc jak zdecydujesz nie czekać a ruszyć z miejsca to go wtedy spotkasz