Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl
duchowy partner - Wersja do druku

+- Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl (http://ezotop.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (/forum-8.html)
+--- Dział: Tarot (/forum-23.html)
+---- Dział: Znaczenie rozkładów (/forum-46.html)
+----- Dział: Prośba o pomoc w interpretacji (/forum-102.html)
+----- Wątek: duchowy partner (/thread-7151.html)

duchowy partner - danbrew - 08-05-2013 12:31:38

Zrobiłam sobie nowy rozkład na "Duchowego Partnera" i jak zwykle prosze o pomoc w interpretacji

1. Jak wygląda mój duchowy partner ? Umiarkowanie - zrównoważony, spokojy, średnego wzrostu, średniej budowy ciała

2. Jak możemy się spotkać ? Rydwan - podczas podróży lub przez internet

3. Nasze wspólne cechy. Pustelnik - oboje jesteśmy samotnikami, mamy te same zainteresowania, podobną wiedzę

4. Jakie przeszkody znajdują się na drodze i czy możliwe jest ich przezwycięzenie ? Sąd ostateczny Cesarz - moze na przeszkodzie stoją problemy materialne, brak stabilizacji, brak samodzielnego podejmowania decyzji, strach przed odpowiedzialnością, przed zerwaniem z przeszłością, przed nowym wspólnym życiem, przed rozpoczęciem wszystkiego na nowo razem (całkowite oderwanie sie od swoich rodzin)

5. Jakie zadanie jest do wykonaia ? Śmierć Diabeł - przemiana wewnętrzna, pokonanie swoich własnych słabości, przezwyciężenie pokus dla wspólnego dobra, pokonanie pragnień

6. Co wyrocznia mówi o naszej wspólnej przyszłości ? Cesarzowa - wszystko w tej relacji zależy od zachowania kobiety, od jej decyzji, wszystko jest w jej rękach

RE: duchowy partner - Mikesz - 08-05-2013 13:59:53

No, dobrze zinterpretowałaś ...
Moje podpowiedzi to :
1. Trzeba szukać parntera bezkonfliktowego, zgodnego, spokojnego ...
2. Trzeba cały czas "rozglądać się ..." - szukać Go ...On jest gdzieś po drodze ... w podrózy ... może go mijasz .. ?
3. Na przeszkodzie do " poznania się " - może stanąć kwestia ... jakby nie rozliczenia się z przeszłościa ... brak przebaczenia ( ? ) - brak końcowego rozliczenia się z trudnymi - osobistymi sprawami i ich ostatecznego zakończenia ... ( ? )
4. Niezbędna jest zmiania " własnego siebie" - swoich poglądów i hierarchii wartości w życiu ....
5. Zmierzać ku "rodzinie", ku poczuciu wezajemnego bezpieczeństwa, ku wzajemnym szacunku i przekazywaniu życiowej mądrości - doświadczenia - kolejnemu pokoleniu ...

Wiesław

RE: duchowy partner - danbrew - 08-05-2013 19:15:22

dziękuje za pomoc Mikesz

RE: duchowy partner - alathea - 10-05-2013 12:46:16

zasadniczo, to widze ten ozklad podoebnei ajk Ty, danbrew i jak Mikesz

1. Jak wygląda mój duchowy partner ? Umiarkowanie
jest to osoba lagodnego charakteru, w miare ugodowa

2. Jak możemy się spotkać ? Rydwan
tu mam dwie wersje
u mnie w kartach Rydwan czesto wskazuje na to, ze juz cos sie dzieje - innymi slowy, ze znasz juz taka osobe
druga wersja, podobnie - ze w podrozy, w czasie jakiegos wyjazdu

3. Nasze wspólne cechy. Pustelnik
oboje czujecei sie nieco wyizolowani w swoim otoczeniu/w rozdzinie/w zwiazku
nieco filozoficzne nastawienie do zycia, lubicie rozmyslac, drazyc temat

4. Jakie przeszkody znajdują się na drodze i czy możliwe jest ich przezwycięzenie ? Sąd ostateczny Cesarz
sadze, ze karty pokazaly ze to pan powinein podjac inicjatywe
byc moze jets to ktos, z kim juz bylas lub ktos, kto juz probowal nawiazac z Toba blizszy kontakt (moze sie mu nie udalo i to utrudnia ponowna probe)

5. Jakie zadanie jest do wykonaia ? Śmierć Diabeł
chyba przelamanie lodow, takie "pierwsze koty za ploty"
obie karty pokazuja, ze moze nie byc latwo

6. Co wyrocznia mówi o naszej wspólnej przyszłości ? Cesarzowa
Cesarz i Cesarzowa - ladna para, choc moze to tez stanowic problem, poniewaz kazde z nich ma swoje zdanie
ta ostatnia karta moze wskazywac, ze decydujace slowo moze nalezec do Ciebie
(on powinien rozpoczac, przelamac sie - a Ty zadbac o kontynuacje)
czyli, jesli on wyciagnie reke, to od Ciebie zalezy czy podasz mu swoja
wyjdziesz, niejako w pol drogi, naprzeciw

RE: duchowy partner - danbrew - 11-05-2013 16:45:18

dziękuje Alatheo, ciekawa interpretacja, dużo sie pokrywa z moją obecną sytuacją :)

RE: duchowy partner - danbrew - 25-10-2013 15:08:16

WERYFIKACJA

(10-05-2013 12:46:16)alathea napisał(a):  5. Jakie zadanie jest do wykonaia ? Śmierć Diabeł
chyba przelamanie lodow, takie "pierwsze koty za ploty"
obie karty pokazuja, ze moze nie byc latwo

6. Co wyrocznia mówi o naszej wspólnej przyszłości ? Cesarzowa
Cesarz i Cesarzowa - ladna para, choc moze to tez stanowic problem, poniewaz kazde z nich ma swoje zdanie
ta ostatnia karta moze wskazywac, ze decydujace slowo moze nalezec do Ciebie
(on powinien rozpoczac, przelamac sie - a Ty zadbac o kontynuacje)
czyli, jesli on wyciagnie reke, to od Ciebie zalezy czy podasz mu swoja
wyjdziesz, niejako w pol drogi, naprzeciw

moge znów potwierdzić Twoją interpretacje szczególnie te 2 ostatnie punkty bardzo dobrze trafiłaś ;)