Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl
Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Wersja do druku

+- Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl (http://ezotop.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (/forum-8.html)
+--- Dział: Świat Aniołów (/forum-108.html)
+--- Wątek: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" (/thread-6072.html)

Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 01-10-2012 10:01:16

Witam wszystkich serdecznie:)

Wylosuję przesłanie z "Kart Archanielskich" a. Dr Doreen Virtue

Możecie zadawać pytania ogólne lub konkretne. Mogą one dotyczyć finansów, pracy, miłości, zdrowia. Przed zadaniem pytania proszę o:

imię
data urodzenia
pytanie

Losuję także przesłanie na dany dzień lub miesiąc :)

Pozdrawiam serdecznie

Basia

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - rene77mo - 01-10-2012 10:14:35

Witam serdecznie, bardzo prosze o przeslanie dotyczace milosci.Renata 23 02 1977 z gory dziekuje.zycze milego dnia!

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 01-10-2012 10:26:46

Witaj Renatko
Przełanie dla Ciebie

WRAŻLIWOŚĆ
Archanioł: Haniel: Jesteś teraz szczególnie uwrażliwiony na emocje i energię. Szanuj siebie i swoje odczucia

Pozdrawiam serdecznie
Basia

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - rene77mo - 01-10-2012 10:28:14

Bardzo dziekuje.

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 01-10-2012 10:32:54

Renatko, dodatkowe znaczenie dla Ciebie
"Wrażliwość jest pięknym i potężnym talentem i nie istnieje takie pojęcie jak bycie "zbyt wrażliwym". To ona pomaga Ci dowiedzieć się prawdy na temat sytuacji oraz ludzi i ważne jest byś ufał i podążał za swoimi impulsami, intuicją i wrażeniami."

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - monika300379 - 01-10-2012 16:47:44

Witam
Prosze o przesłanie dotyczace miłości monika 30.03.1979

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 01-10-2012 17:02:38

Witaj Moniko

Przesłanie dla Ciebie

DUCHOWE ZROZUMIENIE
Archanioł Raziel: "Przynoszę Ci ezoteryczne informacje i symbole oraz pomagam w zrozumieniu duchowych prawd"

dodatkowe znaczenie:
Twoje duchowe zrozumienie rośnie, gdy wchodzisz na kolejny poziom ponieważ otwierasz się na nowe sposoby patrzenia na świat. Utrzymuj umysł otwarty i uwolnij się od ograniczeń myślowych i iluzji. Zwróć uwagę na znaki - informacje, które docierają do Ciebie trzy lub więcej razy. Wiedz, że Twoja zwiększona świadomość może zmienić Twoje zawodowe i osobiste cele. Poprowadzę Cię przez te zmiany tak, by Twoje życie odzwierciedlało Twoje wewnętrzne doświadczenia"

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - AAAJ - 01-10-2012 17:19:45

Witaj Basiu,
jeśli mogę prosić o przesłanie anielski to z góry dziękuję.
Zapytam też o finanse w październiku. Jak będzie mi się układać z zarobkami?
Dziękuję.
Piotr 17.01.1981

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 01-10-2012 18:42:34

Witam Cię Piotrze bardzo serdecznie

Ogólne przesłanie dla Ciebie to:

UKOJENIE
Archanioł Azrael: "Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie, pomagając w uzdrowieniu Twego serca"

dodatkowe znaczenie: Nawet najsilniejsza osoba doświadcza nerwowych sytuacji i nie ma niczego wstydliwego w tym, że aby uleczyć serce, potrzebny jest czas. To jest dobry moment na spokojną refleksję nad Twoimi prawdziwymi uczuciami"

Piotrze, przesłanie dla Ciebie w sprawie finansów to

PRZEMIANA ZAWODOWA
Archanioł Chamuel " Twój cel życiowy wyzwala błogosławioną zamianę zawodową"

dodatkowe znaczenie: Modliłeś się o pomoc w sferze zawodowej i ona właśnie teraz nadchodzi. Czasami zmiana postrzegana jest jako stresująca , mimo to pomagam Ci usunąć z Twojego życia stare by uczynić miejsce na nowe. Zwróć szczególną uwagę na powtarzające się pomysły, marzenia i wizje ponieważ są one bosko inspirowanymi wskazówkami na mapie pokazującą wymarzoną drogę. Możesz nie widzieć całej trasy, ale każdy krok wzdłuż drogi będzie rozjaśniany.

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - AAAJ - 01-10-2012 19:29:27

Dziękuję. :)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 01-10-2012 19:45:26

Nie ma za co :)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - goskaast - 01-10-2012 22:33:46

i ja poproszę na pracę i uczucia Małgorzata 21.09.72

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Boma - 01-10-2012 22:57:11

Taki maly offtop.
Wszystkiego dobrego w dniu urodzin! Goskaast.

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - goskaast - 02-10-2012 00:04:03

(01-10-2012 22:57:11)Boma napisał(a):  Taki maly offtop.
:D ależ dziękuję ślicznie :P

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Gullfaxi - 02-10-2012 00:45:10

(01-10-2012 22:57:11)Boma napisał(a):  Taki maly offtop.

Odemnie także wszystkiego dobrego.

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 02-10-2012 07:23:32

Witaj Małgosiu :)
Ja także dołączam się do życzeń:)

Przesłanie dla Ciebie na pracę

OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ
Archanioł Jofiel: " Pozbądź się bałaganu, oczyść energię wokół siebie i użyj feng shui"

dodatkowe znaczenie:Twój dom i miejsce pracy wpływa na Ciebie na wielu poziomach. Bałagan może zmniejszać Twoją energię, kreatywność i powodzenie. Pomogę Ci znaleźć motywację i czas na to by oczyścić wpływy pochodzące z Twojego fizycznego środowiska. Razem pozbędziemy się wszystkiego co Ci nie służy. Oddamy w prezencie, znajdziemy nowe przeznaczenie albo wyrzucimy nieużywane przedmioty. Otworzymy okna by wpuścić świeże powietrze do pomieszczeń. Oddalę od Ciebie niższe energie. Jako efekt tych działań zauważysz dużą poprawę we wszystkich obszarach Twojego życia"

Przesłanie dla Ciebie na uczucia

DORADCA
Archanioł Azrael:"Jesteś naturalnym doradcą, a twoje przewodnictwo i wsparcie przynosi korzyści wielu ludziom"

dodatkowe znaczenie: Twój cel życiowy zawiera doradzanie ludziom w sposób, który podnosi na duchu, motywuje, koi, uzdrawia i inspiruje. Jesteś prawdziwym duchowym doradcą, a ludzie uważają Cię za godnego zaufania powiernika. Rozszerz swoją pracę doradczą i wejdź na kolejny poziom, ponieważ pomożesz większej ilości osób. Zawołaj mnie bym był Twoim przewodnikiem i wsparł Cię.

Pozdrawiam serdecznie
Basia

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - koniczynka - 02-10-2012 12:54:48

Witaj Basiu,
Prosze cię bardzo o przesłanie dotyczace miłości i pracy Aleksandra 19.09.1983r.
Ściskam cie mocno i dziekuje

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 02-10-2012 16:15:46

Witam Cię Olu serdecznie:)

Przesłanie dla Ciebie na miłość to

JASNOODCZUWANIE
Archanioł Raguel: "Zauważ powtarzające się fizyczne i emocjonalne odczucia, ponieważ oznaczają one Boskie przewodnictwo"

dodatkowe znaczenie:Proszę szanuj swoje uczucia. Nie bój się głębokich i intensywnych emocji. Mogę pomóc Ci odróżnić Twoje własne uczucia od obcych. Pomogę Ci też oczyścić się z jakichkolwiek energii, które możesz wchłonąć. Poprowadzę Cię w kierunku ludzi, sytuacji i miejsc posiadających czystą, pełną miłości energię. Twoje powtarzające się emocje i fizyczne odczucia przynoszą ważne informacje, zatem proszę zauważ je i podążaj za nimi. Są odpowiedzią na twoje modlitwy. Poproś mnie o pomoc w tłumaczeniu niejasnych przekazów byś jasno wiedział jak uczynić krok.

Przesłanie dotyczące pracy to

DZIECI INDYGO I KRYSZTAŁOWE
Archanioł Metatron: "Łączy Cię głęboka więź z dziećmi. Szczególnie możesz pomóc tym wrażliwym"

dodatkowe znaczenie:Twój życiowy cel zawiera wspieranie dzieci i ich nauczanie. Jesteś tu by pomóc Indygo i Kryształowym dzieciom zachować oraz wzmocnić swoje duchowe i ezoteryczne talenty. Edukuj dorosłych w zakresie naturalnych i wolnych od chemikaliów sposobów odżywiania i wychowywania tych szczególnych dzieci.

Pozdrawiam serdecznie

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - lala4192 - 02-10-2012 19:28:05

Hej Prosze o przesłanie dotyczące edukacji i pewnej osoby Paulina 03.04.1992 . Pozdrawiam :)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 02-10-2012 19:55:22

Witaj Paulinko :)

Przesłanie dla Ciebie jeśli chodzi o edukację to

DORADCA
Archanioł Azrael:"Jesteś naturalnym doradcą, a twoje przewodnictwo i wsparcie przynosi korzyści wielu ludziom"

dodatkowe znaczenie: Twój cel życiowy zawiera doradzanie ludziom w sposób, który podnosi na duchu, motywuje, koi, uzdrawia i inspiruje. Jesteś prawdziwym duchowym doradcą, a ludzie uważają Cię za godnego zaufania powiernika. Rozszerz swoją pracę doradczą i wejdź na kolejny poziom, ponieważ pomożesz większej ilości osób. Zawołaj mnie bym był Twoim przewodnikiem i wsparł Cię.

Przesłanie dotyczące osoby to

WSZYSTKO DOBRZE
Archanioł Jeremiel: "Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz"

dodatkowe znaczenie: Czasem to co wydaje się być problemem, w rzeczywistości jest ukrytą odpowiedzią na twoje modlitwy. Gdy prosimy o pomoc, Niebiosa mogą usunąć stare, by uczynić miejsce na nowe. W czasie tej zmiany praktykuj metody relaksacyjne, takie jak joga, głębokie oddychanie,ćwiczenia fizyczne albo medytacja.

Pozdrawiam serdecznie

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - lala4192 - 02-10-2012 19:58:17

Niektórych zdań nie za bardzo rozumiem ale dziekuję bardzo :)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - marian - 03-10-2012 01:23:26

Witaj, ja też się przyłączam do próśb :) Mariusz 13.02.1974 ja poproszę o finanse, uczucia i jakąś może ogólną wskazówkę, bo chyba gdzieś się pogubiłem

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - koniczynka - 03-10-2012 08:15:15

Witaj Basiu,
Serdecznie ci dziękuję za przekaz, czy mogła bym cię prosić o przetłumaczenie :)
Pozdrawiam i dziękuję :)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 03-10-2012 09:33:17

Witam Cię serdecznie Mariuszu:)

Przesłanie dla Ciebie w sprawie finansów to

PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ
Archanioł Michał: "Jesteś dzieckiem Boga pełnym mocy, miłości i twórczej energii. Jesteś bardzo kochany"

dodatkowe znaczenie: Jesteś stworzony na obraz i podobieństwo swojego Stwórcy, ucieleśniasz więc przejawy wszystkich jego cech. Twoje wewnętrzne Boskie światło jest w rzeczywistości czyste i jasne - żadna pomyłka nie może zmienić prawdziwej doskonałości pracy Boskich rąk. Nie obawiaj się swojej mocy, swojej wspaniałości i swojej mądrości. Jeśli osiągniesz sukces,zainspirujesz innych. Gdy zmienisz swoje życie by było bardziej związane z twoimi zainteresowaniami, natchniesz innych.Bądź pełen mocy, bądź wspaniały. Takim właśnie jesteś.

Przesłanie dotyczące uczuć dla Ciebie to

ANIELSKA TERAPIA
Archanioł Rafael: "Oddaj nam, aniołom, swoje troski i zmartwienia i pozwól, byśmy zabrały wszystko, co Cię obciąża"

dodatkowe znaczenie:Czy prosiłeś nas, anioły, o pomoc w sytuacji, w której jesteś? Możemy Ci pomóc tylko wtedy gdy nam na to pozwolisz. Teraz zamknij oczy i weź głęboki oddech, oczyszczający oddech. Następnie mentalnie przywołaj do pomocy swoje anioły stróże i archanioły. Nie określaj w jaki sposób chcesz by ci pomogły - po prostu opisz sytuację odnośnie której potrzebujesz pomocy. A najważniejsze - bądź otwarty na pomoc, która do Ciebie przyjdzie. Może przyjąć ona formę przeczucia, intuicyjnego pomysłu albo bezpośredniej interwencji.

Przesłanie ogólne o które prosiłeś

PRZEMIANA ZAWODOWA
Archanioł Chamuel " Twój cel życiowy wyzwala błogosławioną zamianę zawodową"

dodatkowe znaczenie: Modliłeś się o pomoc w sferze zawodowej i ona właśnie teraz nadchodzi. Czasami zmiana postrzegana jest jako stresująca , mimo to pomagam Ci usunąć z Twojego życia stare by uczynić miejsce na nowe. Zwróć szczególną uwagę na powtarzające się pomysły, marzenia i wizje ponieważ są one bosko inspirowanymi wskazówkami na mapie pokazującą wymarzoną drogę. Możesz nie widzieć całej trasy, ale każdy krok wzdłuż drogi będzie rozjaśniany.

Pozdrawiam serdecznie
Basia

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 03-10-2012 10:00:36

koniczynko dostałaś wiadomość na PW:)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - koniczynka - 03-10-2012 11:33:45

Serdecznie ci dziękuje za odpowiedz :)
Pozdrawiam Ola

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 03-10-2012 21:02:06

Nie ma za co Olu:)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - karolina111 - 04-10-2012 15:57:58

Witam,

Ja poproszę o przesłanie Archanielskie dot. kłopotów sercowych ;) myślę że Aniołki wiedzą o co chodzi :)
dziękuję i pozdrawiam.

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 04-10-2012 17:02:59

Witam Cię Karolinko

Przesłanie dla Ciebie to

WIESZ,CO ZROBIĆ
Archanioł Uriel: "Zaufaj swojej wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez zbędnej zwłoki"

dodatkowe znaczenie: Masz dalece szerszą wiedzę, niż sądzisz a twoja wewnętrzna mądrość przyniosła ci już odpowiedz, której szukasz. Przyjmij tę wiedzę i zaufaj jej. Jeśli jesteś pełen wątpliwości, poproś mnie bym dał Ci wyraźne znaki potwierdzające twoje myśli i pomysły. Mogę Ci także pomóc we wprowadzeniu ich w życie i podjęciu decyzji odnośnie następnego kroku. Wystarczy, że mnie poprosisz. A wtedy po prostu miej chęci, by pracować ze mną nad podjęciem odpowiednich działań.

Pozdrawiam serdecznie
Basia

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Pam - 05-10-2012 14:52:08

Witam,
ja również poproszę o przesłanie anielskie dotyczące szkoły oraz sfery uczuciowej. Czy powinnam zrezygnować ze związku z pewnym mężczyzną czy nadal to ciągnąć? Mam zupełny mętlik w glowie i nie wiem co robić :(

Z góry dziękuję i pozdrawiam

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 05-10-2012 15:49:49

Poproszę Twoje imię oraz datę urodzenia, bez tego niestety nie mogę zrobić przesłania

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Pam - 05-10-2012 16:26:25

(05-10-2012 15:49:49)Basia28 napisał(a):  Poproszę Twoje imię oraz datę urodzenia, bez tego niestety nie mogę zrobić przesłania

Aj, przepraszam za moje roztrzepanie. Paulina, 28.09.1993

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 05-10-2012 16:46:36

Paulinko, przesłanie dla Ciebie w sprawie uczuć to

ROZPOSTRZYJ SKRZYDŁA
Archanioł Ariel:"Nie powstrzymuj się dłużej. To jest doskonały czas, a ty jesteś gotowy by poszybować"

dodatkowe znaczenie: Mimo, że możesz czuć się onieśmielony perspektywą zmiany i myślami o wyjściu ze swojej strefy bezpieczeństwa, jesteś gotów by poszybować. Powitaj nowe możliwości i wiedz, że podążanie za głosem swego serca i marzeniami jest dla ciebie bezpieczne. Niech twoja uwaga będzie skierowana na miłość, pomoc i duchowość, a unikaj sceptyków i osób wiecznie mówiących "nie". Pamiętaj, że twoja historia obrócenia wyzwań w zwycięstwo zainspiruje innych.

Przesłanie jeśli chodzi o szkołę to

BOSKI PORZĄDEK
Archanioł Raguel:"Wszystko jest w tej chwili tak, jak powinno być. Spójrz poprzez iluzję i zobacz leżący pod nią porządek"

dodatkowe znaczenie: Razem z pojawiającymi się rozwiązaniami, które są dobre dla wszystkich zaangażowanych, tworzy się w tej chwili sytuacja wygrany - wygrany.A to wymaga, byś ślepo wierzył, że Niebiosa pracują w niewidzialny sposób nad uzyskaniem najwyższych korzyści dla wszystkich. Poproś mnie bym wsparł cię w twojej wierze jeśli się chwieje.Użyj pozytywnych afirmacji i modlitw, by utrzymać twojego ducha wysoko. A przede wszystkim upewnij się, że mówiąc na temat tej sytuacji używasz pozytywnych i optymistycznych słów oraz zdań. Masz taką moc, która powoduje, że twoje pozytywne myśli mogą znacznie przyśpieszyć pojawienie się rozwiązania.

Pozdrawiam serdecznie

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Pam - 05-10-2012 16:55:25

Dziękuję bardzo za przesłanie. Muszę przyznać, że podniosło mnie ono trochę na duchu.

Pozdrawiam.

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Basia28 - 07-10-2012 18:39:16

Cieszę się, że pomogłam :)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Inneva - 25-03-2013 11:09:52

Witam :)

Ja poproszę o przesłanie dotyczące znajomości, zawieranych przyjaźni, oraz kontaktów międzyludzkich .
Laura, 19.09.1994

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - misteriosa - 29-03-2013 09:27:06

Poproszę o przesłanie dotyczące miłości, przyjaźni, finansów, a także ogólne na kwiecień:)

Agnieszka 25.05.1987

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - misteriosa - 19-04-2013 07:17:45

Czy ten temat jest jeszcze aktualny?

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Mikesz - 19-04-2013 07:25:32

Obawiam się, że nie ...
Basia 28 - ostatni raz była na forum w październiku ...
Misteriosa - to Tobie ja wróżyłem na te zaginione dokumenty ?

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Haniel - 19-04-2013 08:54:25

Z tymi kartami pracuje także Liillith ale na 100% nie wiem, tak na 99,9 :) wiec może ona pomogłaby.

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - misteriosa - 19-04-2013 09:44:57

dziękuję za informację:)

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - White Angel - 19-04-2013 12:00:43

Witaj Basienko28 :) ja też chcę skusić na przesłanie anielskie wiem że mój anioł stróż to zwie się Haziel z chóru Herubiny a ja to Beata urodzona 02.05.1988 poproszę na miłość i na pracę .:)

Pozdrawiam White Angel

RE: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich" - Mikesz - 19-04-2013 12:12:46

Powtarzam :
Basia 28 - nie ma od PÓŁ ROKU na forum.