Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Jak usłyszeć swoje anioły?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Anioły kontaktują sie z nami poprzez cztery Boskie zmysły: widzenie, słyszenie, myśli i odczucia.

Wszyscy otrzymujemy anielskie przekazy poprzez te zmysły. Jednakze mamy jeden kanał główny, do którego najczęściej się dostrajamy.

Odczuwanie Niebiańskich Wiadomości - emocjonalne albo fizyczne "odczucie" to sposób, w jaki większość ludzi doswiadcza swoich aniołów.

Prawdziwe anielskie doznanie z udzialem odczuć
Takie spotkanie może m.in.:
- wywołać uczucie ciepła lub obejmowania, podobnie jak przy pełnym miłości przytuleniu,
- dać ci poczucie bezpieczeństwa, nawet jesli zagraża Ci niebezpieczeństwo,
- często być połączone z odczuwaniem pozbawionego realnych podstaw zapachu kwiatów,
- pozostawić wgłębienie na łóżku, czy kanapie tak jakby ktoś przed chwilą siedział obok Ciebie.
- spowodować odczucie, jak gdyby ktoś dotykał twojej głowy, włosów czy ramienia,
- pozostawic głębokie odczucie że to dzieje sie na prawde,
- wydawać się, jak gdyby znana Ci osoba była obok,
- dawać poczucie naturalności, tak jakby to doswiadczenie pojawiło się bez przymusu.

Otrzymywanie Niebiańskich Wiadomości jako Myśli - Twoje doświadczenia z aniołami mogą składać się z pomysłów, odkryć albo myśli.

Prawdziwe Anielskie Doznanie z Udziałem Myśli

Takie spotkanie może m.in.:
[i] - dotyczyć pomysłów, które pojawiają się konsekwentnie i wielokrotnie,
- mieć przewodnią myśl dotyczącą tego, w jaki sposób możesz przyczynić się do rozwiązania problemu albo pomóc innym,
- być pozytywne i dajace moc,
- byc nastepstwem modlitwy albo pojawiać się niespodziewanie,
- brzmieć prawdziwie i mieć sens,
- być zgodne z twoimi naturalnymi zainteresowaniami, pasjami lub talentami

źródło: Jak usłyszeć swoje anioły, dr Doreen Virtue
Często mam tak, że gdy kładę się spać czuje czyjąś obecność w pokoju. W tedy myślę zupełnie nieświadomie "No dobrze, ktoś tu jest i mnie pilnuje więc mogę iść spokojnie spać". Czuję się w tedy bardzo bezpiecznie, czasem mam również wrażenie, że ktoś mnie przytula. Teraz wiem, że to mój Aniołek :)
Ja czasem czuje jak zasypiam, jak ktoś dotyka mojej łopatki lub ramienia i wiem, że to mój anioł stróż.
Kiedyś idąc z moim przyjacielem do sklepu czułam jak co chwilkę ktoś kładzie mi rękę na ramieniu. Nie miałam bladego pojęcia o co chodzi, w końcu powiedziałam mu żebyśmy wracali bo się boję. Jak wracaliśmy nie czułam już niczego. Ten odcinek do sklepu do którego nie doszliśmy ponieważ się wystraszyłam jest niebezpieczny, może gdybyśmy nie zawrócili stało by się coś. Teraz tego nie wiem, ale być może powrót ocalił nam życie :) Ale są to tylko moje domysły :)
Anioły ratują nas z wypadków, ostrzegają przed niebezpieczeństwem, dlatego myślę, że twoje doświadczenie mogło być interwencją niebieskiego posłańca.
Zawsze wiedziałam, ze coś nade mną czuwa. Teraz wiem, ze to Anioł :) Zaciekawiłaś mnie i chyba zacznę zgłębiać ten temat :)
Cieszy mnie to bardzo i życzę Ci samych cudów przy odkrywaniu wiedzy o tak niesamowitych istotkach Angel
Aga a ja mam pytanie jak mozna nawiazac kontakt ze swoim aniolem ?
Jestem dopiero poczatkująca, ale napisze ci jak ja próbuje z nimi nawiązać kontakt.

Modle się, prosze aniołki o pomoc, pisze do nich liściki, pale świeczki (ponoć aniołki uwielbiają różne zapachy), wizualizuje je sobie, również nawiązuje z nimi kontakt poprzez karty anielskie.

Czytalam, że można też nawiązać z nimi kontakt za pomocą różnych rytuałów.
Moim Aniołem stróżem jest moja prababcia ... zawsze daje dobre rady (bo w trudnych momentach słyszę głosy a właściwie jeden) i zawsze jak poproszę pomaga mi. Ja po prostu z nią rozmawiam. Wyciszam się i z nią rozmawiam.
O jej istnieniu dowiedziałam się 4 lata temu .... ale to inna historia...
(14-09-2009 16:32:23)Darma napisał(a): [ -> ]Moim Aniołem stróżem jest moja prababcia ... zawsze daje dobre rady (bo w trudnych momentach słyszę głosy a właściwie jeden) i zawsze jak poproszę pomaga mi. Ja po prostu z nią rozmawiam. Wyciszam się i z nią rozmawiam.
O jej istnieniu dowiedziałam się 4 lata temu .... ale to inna historia...

Osoby które są bardzo wrażliwe i odrzucają przemoc w każdej postaci, mogą być z dużym prawdopodobieństwem Ziemskimi Aniołami.
Moja prababcia nie żyje 15 lat
Darma twoja prababcia może sprawować nad Tobą pieczę z niebios.
Jak poprawić odbiór z aniołami?

Możesz poprosić Anioły, by pomogły ci słyszeć je lepiej. Możesz też poprosić, by pomagały ci w rozszyfrowaniu znaczenia zagmatwanych wiadomości.

O to kilka sposobów na poprawę jakości komunikacji z Aniołami:

- Wyrównaj i uspokój oddech kiedy jesteśmy zestresowani, mamy tendencje do wstrzymywania oddechu. To uniemożliwia nam usłyszenie wiadomości, które mogą zmniejszyć nasz stres. Pamietaj, by oddychać głęboko, gdy rozmawiasz z Aniołami.
- Zrelaksuj się - zrelaksuj ciało i umysł. Jeżeli masz z tym kłopoty, poproś Aniołów, by pomogli ci usunąć napięcie z ciała i umysłu.
- Podążaj za przewodnictwem - Twoi Aniołowie to najlepsi nauczyciele, uczący cię jak najlepiej słyszeć ich głos. Poproś ich o rady w tej sprawie i wypełnij wszelkie zalecenia, jakie od nich otrzymasz.

źródło: 101 Aniołów, dr Doreen Virtue
Hej Aga sluchaj... Przez jakis czas jezdzilam po swiecie z moimi przyjaciolmi, wtedy dokonca nie wiedzialam kim sa Ci ludzie. Nad nami czuwal pewnien Aniol, ma/mial piecze nad nasza cala wedrowka. Wiedzialam ze wiaze mnie z nim dziwna moc.. zaczelam rozmawiac, czesto otrzymywalam male odpowiedzi tak, nie, czasem milczenie, czasem mowil poczekaj... czulam sie spokojnie... Niestey przez relacje musialam ich opuscic. Przy wyjezdzie prosilam by zostal przy mnie w miare mozliwosci... i tak bylo...A teraz czuje pustke, jak by wielki fragmet mnie przestal istniec. Czasem slysze male odpowiedzi ciche to juz nie te rozmowy... jak myslisz dlaczego??
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie