Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Czy bioenergoterapii można się nauczyć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej interesuje mnie, czy idąc na kurs i pracując z energią w domu można się tego nauczyć, czy konieczne są zdolności "od zawsze" ?
Nauczyć się można tyle ze bez daru będziesz tylko wyrobnikiem.NIE PISZE TEGO OSOBIŚCIE DO CIEBIE TYLKO OGÓLNIE.
popieram Gulla
Też tak myslalam, ale wolalam sie upewnic. No nic, nie urodzilam sie z takim darem. ;)
Przykro mi ale i mi wychodzi uzdolnienia do leczenia ludzi 4.5 na 10.:(:(:(
Gullfaxi dziękuję za wgląd. ;)
(10-02-2015 20:45:06)Gullfaxi napisał(a): [ -> ]Nauczyć się można tyle ze bez daru będziesz tylko wyrobnikiem.

Jakiego daru? Te całe dary, to są umiejętności wypracowane latami, a nawet w poprzednich wcieleniach. Rzadko kiedy zdarza się, aby jakaś istota użyczyła nam swej mocy. Jak najbardziej można opanować bioenergoterapię na mistrzowskim poziomie, trzeba po prostu ćwiczyć.
Od nikogo daru nie bierzemy MAMY GO LUB NIE OD URODZENIA,owszem nie musi ujawniać się od razu.
Cytat: Jak najbardziej można opanować bioenergoterapię na mistrzowskim poziomie, trzeba po prostu ćwiczyć.
A to są już twoje złudzenia i pobożne życzenia.Owszem dobrze jest ćwiczyć bo uczymy się cale życie, niemniej praca nad rozwojem własnym jest równie ważna a moze i ważniejsza.Jak wyobrażasz sobie uzdrowiciela który nie jest w stanie ze względu na zanieczyszczenia uzupełnić energii od razu.
(10-02-2015 19:06:08)asia88 napisał(a): [ -> ]Hej interesuje mnie, czy idąc na kurs i pracując z energią w domu można się tego nauczyć, czy konieczne są zdolności "od zawsze" ?
Nie sądzę, by domowym sposobem można było coś więcej osiągnąć. Jak w każdym rzemiośle potrzebni są inni ludzie, nauczyciele, do tej wiedzy ludzkość wzrastała wiele wieków. Można zostać rzemieślnikiem i jak najbardziej da się tego nauczyć.
Ja odbyłam różne kursy i seminaria m.in bioenergoterapii Zdenka Domancica w Słoweni oraz kurs bioenergoterapii "Światło Rafaela" prowadzony przez Annę Wiechowską.

Nauczyłam się tam jak odpowiednio kierować swoją energią, efektywnie ją wykorzystywać oraz przede wszystkim poznałam wspaniałych ludzi, z którymi do dziś wymieniam doświadczenia. Wielu z nich zostało moimi serdecznymi przyjaciółmi.
Mam pytanie
czy zna ktos cech bioterapeutow
Rybnik slaskie
chcialabym zostac czeladnikiem
po czym poznac dobry kurs
Przekierowanie