Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Arkana Małe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Tarocistka Lakszmi

Arkana małe
Mam problem , z arkanami małymi ... otóż one do mnie nie docierają
czuje niedosyt , czasem intuicja nakłania mnie do wzięcia całej tali biorę i arkana małe
tak jakby nie przemawiały do mnie nie czuje ich podświadomie nie wiem czemu .przed Wczoraj koleżankana na fb umieściła ogłoszenie, że robią w świetlicy Andrzejki ... ja pytam czy będą wróżby powiedziała, że tak , Ja powiedziałam, że ja mogę wróżyc na fejsie najpierw mojej kolezance zrobiłam wróżbę na małżeństwona ijednej wywróżyłam ślub do śmierci , drugiej rozwód . Ta druga kobieta potwiedziła, że miało dojść do rozwodu mąż traktuje ją jak służebnice, wtedy (wyszła karta diabeł ) i widziałam, że ona pierze gotuje usługuje mężowi diabeł to ten zły ! a obok tanczą jego służebnice i czczą go tak samo jest u owej kobiety zapytała też o dawnego znajomego ma na imię Ziemowit i się okazało, że ten diabeł odniusł się też do tego pana ten mężczyzna Ziemowit był zły na ową panią, że jest z mężem nadal , a miał być rozwód kiedyś ich cos łączyło a ja widziałam w karcie, że wiosną ich coś znów połączy (powiedziałam, że stara miłośc nie rdzewieje ) a wyszło umiarkowanie .pomózcie mi rozgryźć arkana małe.
Skoro do Ciebie Arkany Małe - nie docierają, to skup się wyłącznie na Arkanach Wielkich, ale także pracuj ( wróż ) w poz. odwróconych i wtedy będzie OK.

Tarocistka Lakszmi

(20-11-2014 11:01:30)Mikesz napisał(a): [ -> ]Skoro do Ciebie Arkany Małe - nie docierają, to skup się wyłącznie na Arkanach Wielkich, ale także pracuj ( wróż ) w poz. odwróconych i wtedy będzie OK.

będę wróżyć .Zaraz chyba sobie powróżę , wezmę twoją interporetacje i zacznę po prostu od tak .Nawet z poz odwróconymi myślę nad założeniem tematu na forum "Moje wróżby z rad mikesza"
Nie zakładaj nowego tematu - temat jest już przecież założony - " Nasze wróżbiarskie konsultacje " .

Tarocistka Lakszmi

(20-11-2014 11:12:16)Mikesz napisał(a): [ -> ]Nie zakładaj nowego tematu - temat jest już przecież założony - " Nasze wróżbiarskie konsultacje " .

OK. A masz może mikeszu jakieś krótkie rozkłady .Które ja mogłabym zastosować ?
Ja nie stosuję jakiś konkretnych rozkładów ( już o tym pisałem ).
Ktoś zadaje Ci pytanie, to Ty wyciągasz 2 , 3 , 4 lub 5 Kart ... ( tyle ile uznasz za stosowne przy danym pytaniu, bo pytania są różne ).
Z tym że, już wcześniej musisz sobie powiedzieć ( uzgodnić z Kartami ) - ile będzie Kart na dane pytanie i nie więcej.
I ponownie powtarzam ( ważne ) :
We wróżbie 50 % - to znaczenia poszczególnych Kart, a drugie 50 % - to Twoja intuicja i " coś tam jeszcze " .
Z tym że, wszystko musi być logiczne i zgadzać się ze sobą ( Karty i ta Twoja intuicja ). Nie można pisać bzdur ...
Już nie wiem, jak to Ci powiedzieć ...
OK.... dosyć juz tych pytań, musisz sobie dalej radzić sama ...- :rolleyes:

Mikesz
Przekierowanie