Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Wróżba, a data urodzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po co wróżbitom data urodzenia do sporządzenia wróżby?

Jedni twierdzą, że konieczność, inni nie potrzebują. Więc jak to jest?

Zapraszam wróżki i wróżbitów do tematu ;)
Dlaczego u mnie to Tarot Numerologiczny?

Pierwsze co nasuwa się to oczywiście połączenie Tarota z Numerologią. Nic nowego, wręcz przeciwnie, rzecz bardzo często spotykana wśród osób zajmujących się nie tylko kartami. Bardzo często posługujemy się kilkoma metodami dywinacyjnymi. Nie raz widziałam że nawet astrolodzy posługują się dodatkowo Numerologią. Ważne (według mnie) by zachować umiar, nie sądzę by łączenie zbyt wielu metod było najlepszym pomysłem – jednak każdy robi jak uważa.
Można w ten sposób nie tylko odczytywać przekaz kart, sprawdzić co było, jest czy ewentualnie jakie drogi mamy do wyboru w przyszłości. Natomiast na podstawie portretu numerologicznego (np. daty urodzenia), możemy otrzymać bardzo obszerne informacje o nas samych lub o osobach o które pytamy, lub na jakim etapie życia właśnie jesteśmy. Jakie mamy predyspozycje, talenty czy też ich brak.

Drugi powód tej nazwy jest taki, na podstawie daty urodzenia, którą „zliczamy” do cyfry, która w końcowym obliczeniu nie może być większa niż 22 (czyli takiej która jest najwyższa w Wielkich Arkanach). Przykładem niech tu będzie następująca data urodzenia: 10.08.1973r., czyli 1+8+1+9+7+3=29 czyli 2+9=11. Na tej podstawie można odczytać ważne informacje dotyczące pytającej osoby, bądź problemu w sprawie którego się do nas zwraca. Karta 11 to Sprawiedliwość (przynajmniej w talii z której ja korzystam) która mówi o sprawiedliwości dosłownie, rozsądku, równowadze, rozstrzygnięciu sporu – czyli triumf słusznej strony w sporze prawnym. Jednak na ową 11-kę składają się dwie inne cyfry 2 i 9. Karta 2 w Arkanach wielkich to Najwyższa Kapłanka (Kapłanka) która mówi o przyszłości jeszcze nie poznanej, o ukrytych emocjach, intuicji, obiektywizmie, o sekretach i tajemnicach. Karta 9 to Pustelnik (Eremita) który mówi o roztropności, rozwadze i ostrożności – we wszelkich aspektach życia.
Naturalnie zależnie od pytania, te karty dostarczą nam potrzebnych informacji o osobie pytającej lub o sprawie z którą przyszła.
Wydaje mi się, że każda osoba wróżąca - nieco inaczej ( po swojemu ) traktuje datę urodzenia osoby proszącej o wróżbę.... - :)
Ja np. nie zajmuję się numerologią, ani nic z danej daty urodzenia -nigdy nie obliczam ... - tak jak to robą inne wróżki ... - :s
Jednak ona sluży mi do osiągnięcia pewnego kontaku "duchowego" - mentalnego z daną osobą.
Samo imię - Gośka czy Kaśka - dla mnie nie wystarcza. Data urodzenia powoduje, że ja wtedy czuję odpowiedni "kontakt" z daną osobą, pytającą o wróżbę.
Poza tym - data urodzenia jest ważna w kolejnej kwestii .... czyli udzielenia w miarę wiarygodnej odpowiedzi ... bo mimo np. tych samych Kart na takie samo pytanie - ja udzielam zupełnie innej odpowiedzi np. kobiecie 89 - letniej, a innej 18 - letniej ...
Tarot to intuicja, to elastyczność, to takie jakieś wyczucie ....
Pozdrawiam Faustę - :)

M- EQ
po co data urodzenia?

na początku mojej drogi potrzebowałam imienia i daty urodzenia, jeśli wróżyłam komuś na odległość, a to dla tego, że mentalnie łączyłam się z tą osobą. Obecnie, nie zawsze potrzebuję tych danych, jeśli prowadzę dialog bezpośredni z osobą która prosi, a wróżenie odbywa się na odległość.
Do Strix :

Ja też wróżę na odległość.
Jeżeli nie potrzebujesz żadnych danych ( właściwie skąd wiadomo, kto pyta ?), to gratuluję umiejętności jasnowidztwa.... - :D
W takim razie dziwię się, że jeszcze nie jesteś znana z takich umiejętnosci w Polsce i na świecie....

M- EQ
Jest znana... choćby u nas :D

Tarocistka Lakszmi

Dla mnie data jest łącznikiem z daną osobą, i podczas wróżby łączę się czy to z panią Agnieszką -Justyną data ur to taj jakby kod naszego życia
Ja mam bardzo podobne( identyczne ) podejście do daty urodzenia osoby proszącej o wróżbę.
To jest jakby łącznik - kontakt pomiędzy mną ( Kartami ) a daną osobą.
Dlatego raczej nie odpowiadam na pytania typu np." Czy On mnie kocha ... ? Kaśka ....", bo do kogo mają odnieść się Karty... ? - :rolleyes:

Tarocistka Lakszmi

(24-01-2015 09:31:14)Mikesz napisał(a): [ -> ]Ja mam bardzo podobne( identyczne ) podejście do daty urodzenia osoby proszącej o wróżbę.
To jest jakby łącznik - kontakt pomiędzy mną ( Kartami ) a daną osobą.
Dlatego raczej nie odpowiadam na pytania typu np." Czy On mnie kocha ... ? Kaśka ....", bo do kogo mają odnieść się Karty... ? - :rolleyes:

Właśnie racja Wiesio , dlatego każdy powinien podawać datę i imię drugiej osoby np pyta Monika jakie są Damiana zamiary względem Moniki .

Ja robię tak .. Przed wróżbą łączę się z tymi osobami czyli wymawiam po cichu ich dane potem proszę karty by dały mi odp na zadane pytanie i mówię że do tego rozkładu używam np 5 kart itp ..
Dobrze ... - :) .... Pozostaje tylko prawidłowo zinterpretować Karty ... - :rolleyes:

Tarocistka Lakszmi

(24-01-2015 10:24:20)Mikesz napisał(a): [ -> ]Dobrze ... - :) .... Pozostaje tylko prawidłowo zinterpretować Karty ... - :rolleyes:

Pewnie .:)
Wróżba jest sprawdzaniem czegoś, czyli podłączeniem do pola energoinformacyjnego danej osoby. Oczywiście mając datę urodzenia i imię jest łatwiej i pewniej. W radiestezji praca bez takich danych to tzw.praca na fantomie energetycznym owszem można ale to wymaga również innych darów które nie zawsze posiada nawet bardzo dobra i uzdolniona wróżka/wróż. Rozkładałem kiedyś runy nie karty runiczne bo tych nie lubię,najważniejsze dla danej osoby runy były zawsze znacznie bardziej energetyczne od innych,często znaczenie runy w tym konkretnym przypadku pojawiało się samo.
Przekierowanie