Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Numerologia - Liczby Niezależności 8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interpretacja Liczb Niezależności
Liczby 8LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 8


W ten czy inny sposób Ósemka zawsze dopnie swej niezależności, a przynajmniej zadba o to, by wyróżnić się spośród tłumu. Ponieważ jednak wybija się poprzez zachowania prowokacyjne i nonkonformistyczne, często wiedzie życie burzliwe, rzadko zaś spokojne i harmonijne.

AUTONOMIA

Zachowanie takie, wynikające z natury buntowniczej i nieposkromionej, świadczy o braku prawdziwej autonomii cielesnej i umysłowej. Serią, nierzadko nieprzerwaną, buntowniczych postępków Ósemka dąży do zespolenia, niekiedy wręcz fizycznego, z innymi. Z daleka widać, że jest to bardzo niewygodny model nawiązywania relacji, gdyż trudno zmusić kogoś, by był nam bliski, pozorując jedynie zainteresowanie, czy nawet fascynację tą osobą. Zgodnie z naturą swej Liczby, Ósemka nie potrafi niczego robić bez pasji i zaangażowania. Musi czuć. że żyje. przeżywa ekstremalne uczucia i doświadcza niecodziennych doznań. Rodzi to jednak zależność od świata zewnętrznego większą, niż by się mogło na pozór wydawać.

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

Z pozoru okazuje wielką niezależność myślenia, jest krytyczna, ironiczna, przenikliwa, przejawia rzadką jasność myślenia. Lubi zaganiać przeciwników w „kozi róg", obnażać, wynajdywać ich słabe punkty z perwersyjną wręcz satysfakcją. W rzeczywistości jest to obrona, która ma zmusić drugą stronę do zerwania z Ósemką, odrzucenia jej. Nie znajdując w sobie energii, by to samemu zrobić, często zmusza rozmówcę lub partnera do rozstania, któremu zawdzięcza swoistą niezależność, ogniskującą się wokół reakcji i działań zaczepnych i obronnych.

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Ósemce nie wystarczają autonomia fizyczna i umysłowa ani niezależność myślenia. Potrzebuje czegoś więcej. Pragnie iść dalej, a więc radykalnie odciąć się od wszelkich wpływów i nacisków. Ma w sobie coś z fanatyka, napędzanego nienasyconym głodem absolutu. Nie ufa nikomu, jak wspominałem. Ósemka żyje w nieustającym stresie, miotana między przyciąganiem a odrzucaniem. Wykorzystuje swój potężny zasób energii i zdolności paranormalne w sposób konstruktywny, Ósemka potrafi doprowadzić się do zgody wewnętrznej, której jej lak brakuje, a w efekcie, do niezależności, która nigdy nie da jej całkowitego spokoju, jednak uaktywni jej wielki potencjał twórczy.
Przekierowanie