Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: JAM JEST - Złota księga Saint Germain
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Złota księga Saint Germain


"Zapraszam wszystkich do przestudiowania "Złotej Księgi" Saint Germain. Autor ukazuje tajemnice najpotężniejszej dostępnej dla człowieka afirmacji. Afirmacji "JAM JEST". Celem medytacyjnej drogi życia według St. Germain'a jest dotarcie do boskiej, czystej świadomości, a drogą do niej jest właśnie medytacja/afirmacja JAM JEST. Według autora jesteśmy i zawsze byliśmy Stwórcami, zawsze byliśmy doskonali i posiadaliśmy dar tworzenia rzeczywistości, jednakże oddaliliśmy się od Źródła, od Boga i zatraciliśmy nasze wspaniałe, boskie zdolności. Złota Księga Online jest próbą pokazania jak wrócić na właściwą drogę, jest wręcz podręcznikiem pozwalającym na obudzenie Bogów drzemiących w nas samych..."

Źródło i do pobrania: http://zlotaksiega.blogspot.com/

Co powiecie o tym?


Medytacja Fioletowego Płomienia
Jakiś czas temu miałam jak najbardziej z Księgą styczność i owszem polecam, choć forma też może zaskoczyć bo przekaz jest całkiem inny niż powiedzmy w takich konkretnych tytułach , a wiadomo czytamy to z czym czujemy się w porządku.
Co do samej księgi jak najbardziej wartościowa, ale i do zrozumienia . mówi i sile słów JAM JEST , i nie tylko..książka określana jako - alchemia duchowa.
Plusem jest to jaką energię niesie ze sobą. A o samej książce można dyskutować wiele.Myślę że nieraz do niej wrócę.
Przekierowanie