Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Przesłanie anielskie na dziś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
W tym wątku chciałabym zamieszczać przesłania na dany dzień, które będą płynęły z kart anielskich. Jeśli jest ktoś z Was chętny na umieszczanie lub uzupełnianie wpisów gorąco zapraszam :)


11.03.2014
Dzisiejszy dzień będzie skutkowała zespoleniem energii męskiej jak i żeńskiej w nas samych, i powinniśmy dziś zwrócić się ku sobie, nagrodzić za trudy jakie ponosimy, ale nie wrażać chęci tylko i wyłącznie brania, należy tez i dawać innym czy to dobre słowo, jakiś malutki podarek, aby została zachowana równowaga.
Osoby, które stoją przed jakimś dylematem, powinny przestać się zamartwiać, ponieważ negatywne emocje mogą zablokować pozytywne zakończenie sprawy.
W związkach partnerskich istnieje stagnacja, która wymaga wpuszczenia świeżego powietrza, aby wzmocnić związek i rozpalić na nowo ogień.

Miłego dnia!

[Obrazek: kobmez-300x300.jpg]
12.03.2014
Dzisiejszy dzień powinien być dniem rozwagi i ostrożności, a także unikiem przed konfrontacją z relacją i sytuacją toksyczną. Dodatkowo, dzisiejszy dzień jest dobrym początkiem na rozpoczęcie wiosennych porządków w domu jak i we własnym wnętrzu, warto zwrócić się w kierunku wykorzystania środków naturalnych w odtruciu swojego ciała jak i pola energetycznego oraz przy sprzątaniu swego domu.
Osoby które stoją przed dylematem osobistym, powinny poprosić o pomoc specjalistę w zakresie owego problemu. Nie zawsze wszystko trzeba robić samodzielnie, pozwólmy czasem się wyręczyć i pomóc sobie. Sytuacje z naszego życia, które nie przynoszą nam zadowolenia, a tym samym odbierają energię powinny być uzdrowione lub wykluczone całkowicie z życia.
Dzisiejszy dzień może przynieść również informację o powiększeniu się zespołu np. w pracy, czy też dowiemy się o nowym początku np. życia, partnerze. Owy początek przyniesie o wiele więcej satysfakcji jak i radości.

Na podsumowanie:
Realizujmy swe cele, porzućmy obawy i skupmy się na odczuwaniu radości, tak jakby pragnienie już się urzeczywistniło".

Miłego dnia!

[Obrazek: sprzatanie.jpg]
13.03.2014
Dziś powinniśmy śmiało zabrać się za realizowanie własnych celi jak i marzeń które są na dnie naszej duszy. Dzięki nim możemy poczuć się bardziej szczęśliwi i radośni.
Dziś do głosu może dojść nasze ego, więcej będzie zwracać an nie uwagi, jak i na osobowść innych ludzi. Nie sterajmy się usprawiedliwiać tych, którzy an to nie zasługują, może też nadszedł czas aby przestać przymykać oko na pewne postępowanie innych, i trwać w obronie własnego stanowiska, tego niezafałszowanego. Może to wywołać złość, cierpienie ale dzięki temu poczujemy się luźniejsi od balastu usprawiedliwiania innych. Wszelkie przeszkody ktore zaistniały w naszej rpzeszlości, wynikały z tego, że nie był to dla nas idealny czas, na uwalnienie się...

Osoby które stoją w obliczu podjęcia ważnej decyzji... niech wszystko dokładnie przemyślą...

W kwestiach zawodowych i finansowych- dzisiejszy dzień nie jest odpowiedni do podejmowania wiążących i ważnych decyzji.

[Obrazek: cel.jpg]
14.03.2014

W dniu dzisiejszym powinniśmy skupić się na równowadze nie tylko w dawaniu jak i otrzymywaniu, a to wszystko po to aby nie zagubić własnej równowagi wewnętrznej. Możliwe jest, że ostatnio rościliśmy pretensje do innych, że nic nie otrzymujemy, że jesteśmy poszkodowani... ale czy na pewno? Aby móc wysunąć takie postulaty, musi wpierw dać coś od siebie.
Jeśli narzekamy na brak uczuć (miłości) sami ją ofiarujmy. Przestańmy szukać wciąż wymówek, usprawiedliwień oraz nie szukajmy winnego tylko po jednej stronie. Przyjrzyjmy się krytycznie samym sobie, bo wina zazwyczaj leży po środku. Porzućmy iluzje i nie idealizujmy tego co było lub co może być, nie rozpieszczajmy się nad sobą. Nasze natura może dziś się stać przyczyną konfliktów.

Jeśli przetrzymamy dzień bez obwiniania innych, wybielania siebie oraz bez kłótni... na koniec dnia wynagrodźmy swoje ciało i umysł, z wdzięcznością podziękujmy za dzisiejszy dzień i nie skąpmy sobie przyjemności.

Miłego dnia!

[Obrazek: rownowaga.jpg]
15.03.2014

W dniu dzisiejszym bądźmy realistami,i nie bujajmy w obłokach. Są pewne sprawy które wymagają załatwienia/ zakończenia. Dzisiejszy dzień również nie sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań, a także realizowaniu naszych marzeń... może wyjść klapa. Za to dziś jest odpowiedni czas na przeprowadzenie rachunku sumienia, skupienie się na pragnieniach serca, warto uwolnić się od złości, wówczas zaświta w nas nowe twórcze rozwiązanie które przyniesie nam korzyść, uwolnijmy się od obwiniania siebie nawzajem jak i innych. Dzisiejsza spowiedź przed samym sobą i obiektywne spojrzenie, a także zmiana nastawienia dam nam dobre podwaliny do zmian które przeprowadzimy w przyszłości, dzięki temu posuniemy się naprzód, nad szczegółami nie roztrząsajmy się... reszta sama się ułoży.

[Obrazek: sennik-spowied%C5%BA-732x549.jpg]
16.03.2014

Sytuacje w których postawiło nas życie ulegną poprawie, tylko i wyłącznie wówczas gdy zmierzymy się z nimi. Tak na prawdę, zasługujemy na coś lepszego, w związku z tym ufajmy swoim uczuciom, nawet jeśli nie są one akceptowane przez innych. Nie ulegajmy iluzji " że tak już jest" Nie unikajmy konfrontacji, i śmiało stawiajmy czoła sytuacjom, które przed nami stawia nasze życie. Dokładnie wyrażajmy swoje pragnienia, porzucając przy tym poczucie winy i lęk przed proszeniem o to, czego chcesz.
Osoby które mają kryzys w związku/ miłości nie powinny roztrząsać odniesionych krzywd, i poprosić Archanioła Michała o pomoc w pozbyciu się bolesnych więzów z partnerem lub partnerami z przeszłości.

Afirmacja na dziś:
Kocham i jestem kochany, a miłość jest dla mnie bezpeiczna
[Obrazek: 1369738253_p7qoch_600.jpg]
17.03.2014

Wyzwanie- to, dziś przed nami stoi. Wykażmy wolę w podejmowaniu decyzji i ich realizowaniu. Jeśli coś zaczęliśmy sami to też i sami skończmy, nie polegajmy na innych, nie zrzucajmy swoich obowiązków na inne osoby. Dotyczy to tylko i wyłącznie spraw już rozpoczętych.
Dzisiejszy dzień, nie jest dobrym dniem na rozpoczęcie nowych projektów.

Może w dniu dzisiejszym pojawić się napięcie, które wyniknie z braku kontroli... więc kontrolujmy siebie samego jak i innych, co by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, które mogą doprowadzić do kłótni.

W związkach w które wkradł się kryzys, nie poddawajmy się, walczmy o uzdrowienie relacji, wybaczmy to co wydarzyło się do tej pory, poczujmy żal. Starajmy się spojrzeć na wszystko z dystansem

W dniu dzisiejszym wyjdźmy poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.

[Obrazek: vixen_kontinuum-477x235.jpg]
18.03.2014
Jak się odnosicie do porządków?
Dziś właśnie powinniśmy zrobić porządek w swoim otoczeniu, porządek energetyczny, oczyśćmy swój dom i otoczenie w którym najczęściej przebywamy. Wzmóżmy swoja ochronę energetyczną, wizualizując pasma energii białej i fioletowej.
Możemy dziś być podatni na wpływ energii z nieba i ziemi oraz odczuwać smutek i brak odwagi do dźwigania ciężaru dnia codziennego.
Dziś jest dobry dzień na podjęcie nowego przedsięwzięcia, osoby które potrzebują dodatkowej gotówki mogą pokusić się o dodatkową pracę, która przyniesie zadowolenie.

[Obrazek: sun_moon_.jpg]
19.03.2014

Dzisiejszy dzień na skrzydłach wiatru niesie nam prośbę o uwolnienie się od zamartwiania oraz z sytuacji które nas w jakiś sposób ograniczają i krępują, ponieważ to nas blokuje na nowe doświadczenia, które krążą w naszym pobliżu- nie bójmy się tego co nadchodzi, to nasz nowy cel w życiu, dla tego śmiało idźmy w jego kierunku wolni od zamartwiania się. Poczujmy w sobie beztroskę, taką jakie ma dziecko.

Ps.
możemy się dowiedzieć o ciąży swojej lub jakiejś znajomej osóbki.
[Obrazek: fbd57baebdd1b00a573818d48cf07b988215741f]
20.03.2014
Anioły stoją obok nas i wspierają na każdym kroku, dla tego nie dajmy się zdominować emocjom, sytuacji w której obliczu możemy dziś się znaleźć. Jeśli uda nam się nie wciągnąć wir emocji o zabarwieniu negatywnym, wszystko ułoży się dobrze. Jeśli planujemy jakieś przedsięwzięcie, wstrzymajmy się z jego realizacją w dniu dzisiejszym, w przeciwnym razie z góry jesteśmy skazani na porażkę, i pojawiające się przeszkody. Tym samym nie podejmujmy w dniu dzisiejszym wiążących decyzji, czasem lepiej zrobić krok do tyłu niż dwa do przodu.

Osoby który mają zdrowotne problemy z serduszkiem, powinny odrobinę zwolnić swoje tempo i zająć się swoim organem, poprzez odpowiednią dietę oraz ćwiczenia dobrane do aktualnego stanu zdrowia.

W dniu dzisiejszym oprócz opieki aniołów, możemy liczyć na wsparcie osób, które przeszły do tęczowej krainy ( właśnie z powodu chorób serca), a były dla nas szczególnie bliskie, ich przesłanie: "Kocham Cię"

[Obrazek: anio%25C5%2582.jpg]
22.03.2014
Dzisiejszy dzień może być dla niektórych z nas nowym początkiem, w pełni tego słowa znaczenia, pojawi się nowy element który całkowicie odmieni życie.Dziś zrodzą się nowe pomysły i projekty. Wszystko to, będzie błogosławieństwem dla nas/ Ciebie.
W związku z tą zmianą/ nowym początkiem, możemy się zamartwiać być przygnębieni, porażką ale pamiętajmy nic nie dzieje się bez przyczyny.
Czasem rozstanie może być początkiem nowego etapu, tak samo jak wieść o dziecku...
Na nowym etpaie, pamiętajmy o lekcji wyniesionej z przeszłości, a mianowicie o równowadze w dawaniu i przyjmowaniu od drugiej strony.
[Obrazek: 0_0_0_1537088020_middle.jpg]
Lubie czytac Twoje przeslania anielskie ...
ale dzisiejsze - w dwojaki sposob mozna przyjac ...
czy "intuicyjnie" czujesz dzis to przeslanie co do mnie ?

rastar

ciekawe czemu ale czytam je jakby były do mnie personalnie skierowane, pewnie wiele osób tak ma, te same słowa dla kazdego inne znaczenie
(22-03-2014 12:05:30)Boji napisał(a): [ -> ]Lubie czytac Twoje przeslania anielskie ...
ale dzisiejsze - w dwojaki sposob mozna przyjac ...
czy "intuicyjnie" czujesz dzis to przeslanie co do mnie ?
Dziękuję Boji za miłe słowa, aż chce się dla Was wyciągać karcioszki i czytać z nich ;)
Dzisiejsze przesłanie wg mnie dla Cb przyniesie nową możliwość i spojrzenie na pewne sprawy z dystansu... przez co zamiar będzie oznaczał nowe podejście-to czuję jeśli mowa o Twojej osobie.

(22-03-2014 12:41:22)rastar napisał(a): [ -> ]ciekawe czemu ale czytam je jakby były do mnie personalnie skierowane, pewnie wiele osób tak ma, te same słowa dla kazdego inne znaczenie
Rastar, pewnie wielu tak odbiera, i każdy z Nas wyciąga dla sb coś.
Nie ukrywam, jak zobaczyłam jakie wyszły karty... wiedziałam, że te słowa są skierowane też do Cb, a może właśnie tylko dla Cb? Na to odpowiedz sb już Sam.

rastar

juz sobie odpowiedziałem., zwłaszcza ze dobrze je czółem dzis i od kilku dni,
wiesz o kim mowie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Przekierowanie