Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Prośba o interpretację ,,skąpego'' rozkładu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zrobiłam rozkład na jeden aspekt pewnego mężczyzny i proszę Was o odpowiedź, czy prawidłowo zinterpretowałam oraz o Państwa interpretację. Rozkład: charakter osoby, której wróżyłam oraz niedawna przeszłość: II miecze (O), III kielichy (O), Kapłanka (O) - interpretacja: mężczyzna był w związku, z kobietą, do której czuł niepohamowaną namiętność i pociąg seksualny. Kobieta wyglądała jak ta, której wygląd opisuje Kapłanka. Zawiódł się na niej, bo ona go zdradzała. Nie wiem tylko, czy ona go pociągała tylko pod względem fizycznym czy też ją kochał. Czy on ją kochał? Jak wygląda dziewczyna Kapłanka?
Podane Karty na tego mężczyznę - są negatywne.
Brak konkretnego pytania do Kart... co to znaczy " charakter " ? Każdy ma- jaki ma i trudno oceniać go Tarotem ...
Podane Karty na Jego związek w przeszłości z kobietą - w/g tych Kart - wygląda niekorzystnie dla obu stron.... Dwulicowość, fałsz, plotki, niepewność, chorobliwa ambicja, nadużywanie, nieokiełznane namiętności ...
I na pewno ją nie kochał ...
Po prostu - nic dobrego.
Pozdrawiam
EQ
Czyli był z nią tylko dla seksu? A jak wygląda kobieta, która ma 21 lat i przedstawia ją karta Kapłanka Odwrócona?
W/g Kart - wskazuje na to, że tak ( 3 Kielichów p.o )
To uważam, że dobrze, iż ona go zdradziła, bo z kart wynika, że jej nie kochał.
W/g tych Twoich Kart - nie kochał .
A czy widać jak bardzo ona mu się podobała? Czy może nawet nie podobała mu się, a był z nią tylko dlatego, by zobaczyć, jak to jest w seksie?
Już odpisałem :
Jego związek w przeszłości z kobietą - w/g tych Kart - wygląda niekorzystnie dla obu stron.... Dwulicowość, fałsz, plotki, niepewność, chorobliwa ambicja, nadużywanie, nieokiełznane namiętności ...
I na pewno ją nie kochał ...
Więcej - nie napiszę.
Temat kończę.
EQ
Czyli pewnie nie podobała mu się. Proszę pozostałych Forumowiczów o wypowiedzi. Dziękuję Tobie za interpretację.
(13-01-2014 23:07:44)Czekoladowy napisał(a): [ -> ]Czyli pewnie nie podobała mu się. Proszę pozostałych Forumowiczów o wypowiedzi. Dziękuję Tobie za interpretację.

Nie mogę rozszyfrować układu - brak porządnego rozkładu.
Z tego co się mogę domyślać - facet rozrywkowy, 2 Miecze świadczą o braku umiejętności podejmowania decyzji.
Co do Kapłanki - są to z reguły kobiety tajemnicze, skryte i często w rozkładach wychodzą jako kochanki - cichodajki, jak ktoś kiedyś określił.
Książkowy opis ;
Osoby, które symbolizuje karta:
Wrażliwa, łagodna kobieta, która kieruje się intuicją, doradczyni duchowa, matka, żona, osobowość uległa, ugodowa, osoba, która zgłębia nauki ezoteryczne, nauczycielka, lojalna, oddana przyjaciółka, zakonnica, opiekunka.

Sytuacje, które może przedstawiać karta:
Platoniczna miłość, miłość matczyna, intuicja, mądrość, duchowość, zgłębianie wiedzy. Nauka, wizjonerstwo, spokój wewnętrzny, wrażliwość, łagodność, emocjonalność. Ukryte wpływy, tajemnica, coś co znajduje się pod powierzchnią. Wyciszenie, poddawanie się refleksji. Opieka, troskliwość, dbanie i poświęcanie się dla innych. Pielęgniarka, nauczycielka, uczennica, terapeutka.

Negatywne strony:
Nadmierna uległość, pasywność, dewocja lub rozwiązłość, prostytucja, nieśmiałość, introwertyzm, strach przed rzeczywistością, duchowa pustka, zamykanie się w sobie, schizofrenia, niestabilność emocjonalna, chłód, zbytnie poświęcanie się dla innych, płytkość, zła ocena danej sytuacji, niepewność, brak pracy w przypadku kobiet, niechęć do rozwoju w sferze zawodowej.
<a href=https://buylasixshop.com/>Lasix</a>
Przekierowanie