Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Karta dnia - Lenormand ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tu zapraszam - Stefanie ...
Albo można wróżyć jako dla " całego forum" lub konkretnej osoby.
Zapraszam Stefanie do wypowiedzenia się w tej sprawie - czy się zgadza, czy nie .
Wiesław
..spróbuję ..
karta 12 Ptaki (sowy), generalnie w swoim znaczeniu neutralna ...jest to karta komunikacji-rozmów,negocjacji? ale też i czasem interpretowana jak karta nerwowych chwil,wiadomości ,też może symbolizować dwie starsze kobiety...ja interpretuję tę kartę odwołując się do archetypu sowy - mądrości i wiedzy.Wróżba moja na dziś wynikająca z tej karty: dzień rozmów,kontaktów,wiadomości(sowy) a konflikty i zmartwienia mogą zostać zażegnane dzięki wiedzy i mądrości(sowa)i wejdą na nowy tor bardziej radosny i otwarty na innych ( numerologicznie 12 to trójka )I co myślicie ?
Życzę dzisiaj wszystkim rozwiązania problemów w pogodnej mądrej i serdecznej rozmowie i miłych kontaktów(a może i nowych romansów?):heart:
Dzięki -
W zasadzie te Karty są bardzo podobne do Kart Tarota.
Możesz założyć tutaj swój własny temat - " gabinecik " wróżb Kartami Lenormand .... wystarczy kliknąć na " nowy wątek" - napisać tytuł i swoje zasady wróżenia ...( tak jak w dziale Wróżby - Tarot )
Oczywiście - tu wszystko odbywa się gratis, ale można poćwiczyć - zdobywać niezbędne doświadczenia i umiejętności - jakby trening ...
Zachęcam.
To ja może pierwszy poproszę Cię o wróżbę Tymi Kartami ...
" Jak minie mi maj - te 10 dni - czy coś się wydarzy szczególnego - ważnego dla mnie, czy nie ...? " - Wiesław - 18. 10.1962 r.
Naturalnie odpisz wtedy, jak będziesz miała czas i chęci.

Wieslaw
(19-05-2013 10:17:40)Mikesz napisał(a): [ -> ]Dzięki -
W zasadzie te Karty są bardzo podobne do Kart Tarota.
Możesz założyć tutaj swój własny temat - " gabinecik " wróżb Kartami Lenormand .... wystarczy kliknąć na " nowy wątek" - napisać tytuł i swoje zasady wróżenia ...( tak jak w dziale Wróżby - Tarot )
Oczywiście - tu wszystko odbywa się gratis, ale można poćwiczyć - zdobywać niezbędne doświadczenia i umiejętności - jakby trening ...
Zachęcam.
To ja może pierwszy poproszę Cię o wróżbę Tymi Kartami ...
" Jak minie mi maj - te 10 dni - czy coś się wydarzy szczególnego - ważnego dla mnie, czy nie ...? " - Wiesław - 18. 10.1962 r.
Naturalnie odpisz wtedy, jak będziesz miała czas i chęci.

Wieslaw


Witam Cię serdecznie
trochę to trwało bo lenormandy są dla mnie jeszcze bardzo "świeże". Ale po kolei:
Mikeszu , niespodziewasz się, że już na dniach, do tygodnia ,otrzymasz satysfakcjonującą Cię wiadomość od przyjaciela (karta 18 i 2) Może ona dotyczyć pieniędzy lub otworzy przed Tobą nowe możliwości finansowe.Spodziewasz się:(tu mam wątpliwość w interpretacji )nowego związku ,romansu,miłości (karta 25 i 24) ale raczej skłaniałabym się do określenia ,że myślisz o sfinalizowaniu umowy o pracę lub finansowej (bankowej?)dodatkowo wyciągnięte (14 i 15) mówią o szczególnej ostrożności przy podpisywaniu...może być jakiś haczyk.
Głowę zaprzątają Ci i szarpią nerwy jakieś niedokończone i ciągnące się z przeszłości sprawy ,drażniące rozmowy ,brak porozumienia w drobnych ,irytujących sprawach z kobietą.I chyba nie jest ona życzliwa.Dotyczą spraw rodzinnych (karty 23,12,7)...i tu wątpliwość bo następne (13 i 30 )mogą oznaczać zarówno problem z nastolatkiem lub nieoczekiwanej ciąży - to pole spraw rodzinnych mocno z Tobą związanych.
Przyszłość najbliższa ok m-ca to pomyślny okres dla Twoich spraw ,które się ciągną ,dzięki uporowi i swym umiejętnościom doprowadzisz do pomyślnego końca i dadzą Ci upragnioną stabilizację(35) Również długotrwała poprawa zdrowia i samopoczucia 17 i 5.Powinieneś bardzo uważać w drodze lub zmienić termin ,trasę wyjazdu ? nie wiem jak to sie robi ,bo karty są ostrzegające (11 i 8)...ale wszystko pomyślnie rysuje się w najbliższej przyszłości bo dodatkowo wyciągnęłam dla Ciebie kartę 31 SŁOŃCE !
....to pierwsza moja wróżba z Lenormand i to na odległość.Jestem zwolenniczką tylko kontaktu osobistego,muszę dotknąć osobę a karty to tylko taki nośnik....nawet wahadełko nie chciało jasno ze mną rozmawiać...
Bardzo Ci dziękuję Mikeszu i poproszę o jakiś znak i litościwą ocenę,Oczywiście wszystkie merytoryczne uwagi bardzo ,bardzo mile przyjmuję :heart:
przyznam że wcześniej nie spotkałam się z tymi kartami. a mają bardzo ciekawą energię. zdecydowanie odmienną od tarota, lżejszą. choć wróżby mnie nie interesują zdecydowanie będę śledzić Twój wątek stefanie, bo same karty mnie zaintrygowały. powiedz proszę, jaką masz dokładnie talię?
(20-05-2013 09:37:02)shi napisał(a): [ -> ]przyznam że wcześniej nie spotkałam się z tymi kartami. a mają bardzo ciekawą energię. zdecydowanie odmienną od tarota, lżejszą. choć wróżby mnie nie interesują zdecydowanie będę śledzić Twój wątek stefanie, bo same karty mnie zaintrygowały. powiedz proszę, jaką masz dokładnie talię?

------------------------------------------------------------------
..dzięki,że wpadłaś...
to mała talia 36 kart Lenormand mistyczny z przepięknymi ilustracjami Urbana Troscha austriaka malowanymi techniką temperową na desce ..znam ją bo sama trochę maluję temperami.Autorką jest Elizabeth Fiecher znana jako malarka ,nauczycielka i medium.
Myślę,że energia tych kart jest współczesna ale i ..taka ...niedzisiejsza .Cenię sobie jasną stronę "mocy" i te karty nawet w trudnych ludzkich sprawach są takie właśnie czyste? jasne ? proste?na pewno wróżąc nimi widzę pozytywne odbieranie energii,optymizm u strapionych moich miłych klientów. Chyba wychodzą trochę lżejsi ?
z tego co widzę popularna w czechach jest ta talia :)
ma ładnie wyważoną ziemię i niebo co akurat jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. zdecydowanie sprzyja harmonizowaniu, choć ma stosunkowo niewielki wpływ na serce, a i to ma swoje pozytywy. jak gdzieś znajdę zdjęcia wszystkich kart pojedynczo to spojrzę na to narzędzie uważniej. póki co jest intrygujące.
..słuszna uwaga...z tych kart trochę trudniej mówić o miłości ,stają się jakby ..toporne ,ograniczone.Raczej "doprecyzowują" Traota...i są bardziej "przyziemne "ale w dobrym tego słowa znaczeniu...
Weryfikacja wróżby Wiesława :

1. " .... niespodziewasz się, że już na dniach, do tygodnia ,otrzymasz satysfakcjonującą Cię wiadomość od przyjaciela (karta 18 i 2) Może ona dotyczyć pieniędzy lub otworzy przed Tobą nowe możliwości finansowe... " - wróżysz.
Dziś mój syn zakomunikował niespodziewanie mi, że za 2 wyjeżdża do Niemiec do pracy .... i .... pokój będzie wolny, co może mnie sprowokować do podjęcia decyzji o próbie urządzenia tam pokoju wróżb ( odpłatnie ).
2. " ... Spodziewasz się:(tu mam wątpliwość w interpretacji )nowego związku ,romansu,miłości (karta 25 i 24) ale raczej skłaniałabym się do określenia ,że myślisz o sfinalizowaniu umowy o pracę lub finansowej (bankowej?) dodatkowo wyciągnięte (14 i 15) mówią o szczególnej ostrożności przy podpisywaniu...może być jakiś haczyk.... " - wróżysz.
Tu się niczego nie spodziewam ....
3." ... szarpią nerwy jakieś niedokończone i ciągnące się z przeszłości sprawy ,drażniące rozmowy ,brak porozumienia w drobnych ,irytujących sprawach z kobietą.I chyba nie jest ona życzliwa.Dotyczą spraw rodzinnych (karty 23,12,7)..." - wróżysz.
To 100 % prawda - to moja żona !! Dziś był już konflikt właśnie na temat wyjazdu syna do Niemiec ... ja jestem za, żona przeciw ...
4. " ... Przyszłość najbliższa ok m-ca to pomyślny okres dla Twoich spraw ,które się ciągną ,dzięki uporowi i swym umiejętnościom doprowadzisz do pomyślnego końca i dadzą Ci upragnioną stabilizację(35) Również długotrwała poprawa zdrowia i samopoczucia 17 i 5.Powinieneś bardzo uważać w drodze lub zmienić termin ,trasę wyjazdu ? nie wiem jak to sie robi ,bo karty są ostrzegające (11 i 8)...ale wszystko pomyślnie rysuje się w najbliższej przyszłości bo dodatkowo wyciągnęłam dla Ciebie kartę 31 SŁOŃCE !... " - przewidujesz i oby się sprawdziło !
To się dopiero okaże potem ....
Dziękuję Ci bardzo , Stefanie !
Wiesław
...dziękuję ja i życzę tych najlepszych prognoz...:)
Przekierowanie