Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Paź Buław
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Charakter;

symbolizuje młodego człowieka, pełnego energii i pasji, który pragnie zdobywać wiedzę albo już ją zdobył i jest na przykład utalentowanym nauczycielem, podjął się jakichś badań, prowadzi jakieś dochodzenie albo po prostu poszukuje prawdy. Jest jednostką bardzo kreatywną, która umie wykorzystać swój talent i realizować ambitne, długoterminowe projekty. Jednakże jego ambicje mogą być samolubne, może mu brakować elastyczności czy umiejętności adaptacji do nowych warunków, a jego pomysły to często idee fixe.

Sytuacja:

otrzymasz dobre wieści albo emocjonalne wsparcie, które pomoże ci zrealizować jakiś plan. Karta ta reprezentuje także negocjacje z osobą wykształconą albo doświadczoną, dotyczące zakończenia czegoś konstruktywnego lub osiągnięcia czegoś konkretnego. Pokazuje również możliwości wykorzystania naszej wiedzy, umiejętności, talentu albo doświadczenia.

[attachment=329]
[attachment=407][attachment=408]
Pozytywy:
Czas realizacji prognozy przełom Maja i Czerwca

Choroby: zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby, skłonności do reumatyzmu.
Symbolizuje młodego chłopca lub dziewczynę – pomysłowych, ambitnych, entuzjastycznych, ludzi szybkich w reakcjach emocjonalnych. Może oznaczać osobę, która przynosi interesujące wieści. Miła niespodzianka, miły gość, ktoś żywiołowy, z poczuciem harmonii, inwencja twórcza. Posłaniec, listonosz, wierny kochanek. Niebezpieczny rywal, jeśli znajdzie się przy nim Giermek Buław.

Negatywy:
Czas realizacji prognozy przełom Maja i Czerwca

Choroby: zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby, skłonności do reumatyzmu.
W negacji wskazuje na osobę pustą, niegodną zaufania i szacunku, powierzchowną, kapryśną, nielojalną. Głupie dowcipy, niechęć do zmian, złe wieści.

Opis wg. Joanny Stawińskiej "Twój Magiczny Niezbędnik".
Pozytywy:
Ciemnowłosy młodzieniec, wiarygodny kochanek, wysłannik, listonosz, obok mężczyzny – dobrze o nim świadczy. Niebezpieczny rywal – jeśli za nim znajdzie się Paź Kielichów. Posiada główne cechy swojego koloru. Może oznaczać wieści o charakterze rodzinnym.

Negatywy:
Anegdoty, komunikaty, złe wieści, również niezdecydowanie i towarzysząca mu chwiejność.
Dodatkowe: złe wieści.

Opis wg. E. A. Waite'a "Obrazkowy klucz do Tarota".
Pozytywy:
Osoba wierna i lojalna. Emisariusz. Zaufany przyjaciel. Obcy o dobrych intencjach. Ktoś uparty. Posłaniec przynoszący ważne wiadomości.

Negatywy:
Niezdecydowanie co do dalszych posunięć. Wahanie. Nieustabilizowanie. Plotka. Osoba mogąca złamać serce. Nieprzyjemność.

Opis wg. Rafała T. Prinke "TAROT dzieje niezwykłej talii kart".
Tak od siebie dodam, że słyszałam jak ktoś mądrzejszy powiedział o tej karcie że to tak zwany siewca twórczego niepokoju - na zasadzie że niby wszystko idzie dobrze, to może zrobię coś na przekór. :)

Wrozka Hanna

To taki "tarociarski" chochlik, jak ja go to nazywam. Oczywiście, rozpatrzam "cień" :-)
Przekierowanie