Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: interpretacja liczby karmicznej 24?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

azosiem

Witam, ponieważ w moim portrecie numerologicznym a także w życiu codziennym bardzo często ogólnie pojawia się 6 w najróżniejszej postaci np 15 itd ale zauważyłam, że najczęściej właśnie pojawia sie ona jako liczba 24 a niestety w opisach Liczb Karmicznych nie ma liczb powyżej 22 dlatego chciałam zapytać czy ktoś zna jakąś szerszą interpretację tej liczby?
Bo liczby karmiczne to 13,14,16,19,26 więcej ich nie ma. Te o których Ty piszesz, to są zwykłe liczby, podliczby, które wnoszą coś do Twojego życia.

24/6 Problemy uczuciowe. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

Na podstawie książki Nataszy Czermińskiej.

azosiem

Dziękuje Ci za odpowiedź ale tą interpretacje N.Czarmińskiej już znam, poprostu myślałam, że jak w tym dziale są rozszerzone interpretacje innych podliczb to ktoś będzie znał też 24
Przekierowanie