Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Wylosuję przesłanie anioła z "Kart Archanielskich"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszystkich serdecznie:)

Wylosuję przesłanie z "Kart Archanielskich" a. Dr Doreen Virtue

Możecie zadawać pytania ogólne lub konkretne. Mogą one dotyczyć finansów, pracy, miłości, zdrowia. Przed zadaniem pytania proszę o:

imię
data urodzenia
pytanie

Losuję także przesłanie na dany dzień lub miesiąc :)

Pozdrawiam serdecznie

Basia
Witam serdecznie, bardzo prosze o przeslanie dotyczace milosci.Renata 23 02 1977 z gory dziekuje.zycze milego dnia!
Witaj Renatko
Przełanie dla Ciebie

WRAŻLIWOŚĆ
Archanioł: Haniel: Jesteś teraz szczególnie uwrażliwiony na emocje i energię. Szanuj siebie i swoje odczucia

Pozdrawiam serdecznie
Basia
Bardzo dziekuje.
Renatko, dodatkowe znaczenie dla Ciebie
"Wrażliwość jest pięknym i potężnym talentem i nie istnieje takie pojęcie jak bycie "zbyt wrażliwym". To ona pomaga Ci dowiedzieć się prawdy na temat sytuacji oraz ludzi i ważne jest byś ufał i podążał za swoimi impulsami, intuicją i wrażeniami."
Witam
Prosze o przesłanie dotyczace miłości monika 30.03.1979
Witaj Moniko

Przesłanie dla Ciebie

DUCHOWE ZROZUMIENIE
Archanioł Raziel: "Przynoszę Ci ezoteryczne informacje i symbole oraz pomagam w zrozumieniu duchowych prawd"

dodatkowe znaczenie:
Twoje duchowe zrozumienie rośnie, gdy wchodzisz na kolejny poziom ponieważ otwierasz się na nowe sposoby patrzenia na świat. Utrzymuj umysł otwarty i uwolnij się od ograniczeń myślowych i iluzji. Zwróć uwagę na znaki - informacje, które docierają do Ciebie trzy lub więcej razy. Wiedz, że Twoja zwiększona świadomość może zmienić Twoje zawodowe i osobiste cele. Poprowadzę Cię przez te zmiany tak, by Twoje życie odzwierciedlało Twoje wewnętrzne doświadczenia"
Witaj Basiu,
jeśli mogę prosić o przesłanie anielski to z góry dziękuję.
Zapytam też o finanse w październiku. Jak będzie mi się układać z zarobkami?
Dziękuję.
Piotr 17.01.1981
Witam Cię Piotrze bardzo serdecznie

Ogólne przesłanie dla Ciebie to:

UKOJENIE
Archanioł Azrael: "Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie, pomagając w uzdrowieniu Twego serca"

dodatkowe znaczenie: Nawet najsilniejsza osoba doświadcza nerwowych sytuacji i nie ma niczego wstydliwego w tym, że aby uleczyć serce, potrzebny jest czas. To jest dobry moment na spokojną refleksję nad Twoimi prawdziwymi uczuciami"

Piotrze, przesłanie dla Ciebie w sprawie finansów to

PRZEMIANA ZAWODOWA
Archanioł Chamuel " Twój cel życiowy wyzwala błogosławioną zamianę zawodową"

dodatkowe znaczenie: Modliłeś się o pomoc w sferze zawodowej i ona właśnie teraz nadchodzi. Czasami zmiana postrzegana jest jako stresująca , mimo to pomagam Ci usunąć z Twojego życia stare by uczynić miejsce na nowe. Zwróć szczególną uwagę na powtarzające się pomysły, marzenia i wizje ponieważ są one bosko inspirowanymi wskazówkami na mapie pokazującą wymarzoną drogę. Możesz nie widzieć całej trasy, ale każdy krok wzdłuż drogi będzie rozjaśniany.
Dziękuję. :)
Nie ma za co :)
i ja poproszę na pracę i uczucia Małgorzata 21.09.72
Taki maly offtop.
Wszystkiego dobrego w dniu urodzin! Goskaast.
(01-10-2012 22:57:11)Boma napisał(a): [ -> ]Taki maly offtop.
:D ależ dziękuję ślicznie :P
(01-10-2012 22:57:11)Boma napisał(a): [ -> ]Taki maly offtop.

Odemnie także wszystkiego dobrego.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie