Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Channeling i regres
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie.Czym jest channeling dokładniej i regres? Czy faktycznie można spotkać i poznać swoich Duchowych Przewodników? Czy mogą to być niskie energie które są negatywnymi i niszczycielskimi?Jak nie mając lęku skontaktować się z nimi by nam pomagali?:)
Na temat channelingu możesz trochę poczytać tutaj http://ezotop.pl/thread-4029.html
a czy znasz może stronę http://www.epokaserca.pl ?? Prowadzi ją bardzo miła osoba Elen. Słyszałeś może ?
nie znam tej strony, niestety nie siedzę w tym temacie :)
(05-01-2012 17:33:27)Monika19 napisał(a): [ -> ]Mam pytanie.Czym jest channeling dokładniej i regres? Czy faktycznie można spotkać i poznać swoich Duchowych Przewodników? Czy mogą to być niskie energie które są negatywnymi i niszczycielskimi?Jak nie mając lęku skontaktować się z nimi by nam pomagali?:)

Sa to metody powrotu do początków naszej duszy / ciała astralnego . Obie metody wymagają odpowiedniego przygotowania duchowego więc nie warto wierzyć , jeżeli ktoś mówi o łatwej i szybkiej metodzie zdobycia wiedzy. Nie jest to metoda na poznanie swoich przewodników duchowych , a raczej na poznanie drogi własnego rozwoju, poznania przyczyn dlaczego jesteśmy tacy a nie inni. Jak juz wspomniałam , należy się do niej bardzo dobrze duchowo przygotować , czasami może to potrwać nawet kilka lat . Jeżeli juz się ktos decyduje na regresing musi na początku drogi zadać sobie pytanie '' Dlaczego chce do niego przystąpić?" i takie samo pytanie dostanie od osoby przeprowadzającej terapię regresingu. Należy mieć świadomość , że mozna obudzic przy tym mniej lubianą / uśpioną część naszej podświadomości , bo każdy z nas ma dwie osobowości i zawsze silniejsza zwycięża ( czyt. możemy byc dobrzy albo źli ) . Nie zawsze a nawet bardzo często droga regresingu jest bardzo ciężkim doświadczeniem i osoba nieprzygotowano do tego odpowiednio może mieć później spore problemy.

Natomiast dla osób świadomych duchowo , mających zalążki pamięci z poprzednich wcieleń , jest to droga do przypomnienia sobie wszystkiego co nauczyliśmy się w czasie życia naszej duszy. Dla lepszego zrozumienia podam przykład, czy zdarzyło sie Wam , może komuś z waszego najbliższego otoczenia, że pomimo pierwszej wizyty w jakimś miejscu zna je juz bardzo dobrze, po prostu wie gdzie i jak sie poruszać. To jest właśnie pamięć zapisana w naszej podświadomości a która uruchamia się w sposób fizycznego kontaktu z danym środowiskiem.
a tak z innej beczki , zamiast od razu iść w strone chanelingu i regresingu postaraj sie skontaktować ze swoim stróżem , medytuj i poćwicz kontakt ze swoim wyższym ja. Te metody są bardziej pomocne napoczątku i zdecydowanie mniej inwazyjne i szkodliwe.
Przekierowanie