Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Numerologia - Liczby Karmiczne 11 - 12
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interpretacja Liczb Karmicznych
Liczby 11 i 12


LICZBA KARMICZNA 11


Karmiczna Jedenastka posiada zdolności parapsychiczne, ponadto szczególny magnetyzm, który czyni ją bardzo atrakcyjną i wpływową.

SKĄD PRZYCHODZI I KIM JEST NAPRAWDĘ

Rzecz w tym jednak, w jakim celu Jedenastka użyje swoich zdolności par a psychicznych, które niewątpliwie są ponadprzeciętne. Posiada ona umiejętność mistrzowskiego wyczuwania stanów duszy i intencji otoczenia. Bez trudu leż przewiduje jego reakcje. Stąd tylko jeden krok do wykorzystywania swego daru, aby inni pracowali na korzyść Dziesiątki za sprawą subtelnych, hipnotycznych manipulacji, daru perswazji, krok, który jedenastka czyni bez skrupułów. Rządzi, pociągając z łatwością za niewidzialne nici. Jednak skupiając się na instynktach, refleksach, Jedenastka nie rozwija swojej osobowości ani duchowości. Aby osiągnąć swoje cele i trzymać otoczenie pod kontrolą, działa i reaguje niezmiennie, stale w ten sam sposób. A przecież bogate zasoby intuicji i natchnienia pozwoliłyby jej wyrwać się z dawnych nawyków, eksperymentować z innymi sposobami myślenia, odmiennym stylem działania i reagowania, z większym rozmachem, otwartością, elastycznością, przed którymi się wzbrania z powodu uwięzienia w niezmiennych wzorcach funkcjonowania wżyciu.

DOKĄD ZMIERZA I DOKĄD POWINNA
DĄŻYĆ


Duszę Jedenastki trawi płomienna namiętność lub płomień idealizmu - taka jest jej prawdziwa natura, jednak by wreszcie doszła ona do głosu. Jedenastka musi uwolnić się od swych rutynowych zachowań, które hamują ją w rozwoju, podobnie jak głodu posiadania, który podświadomie każe jej przyciągać innych do siebie, po to. by myśleli jak ona, wyznawali to, co ona, byli tym, czym ona zechce, by byli. W głębi duszy Jedenastka straszliwie potrzebuje, by wszyscy dzielili z nią poglądy, entuzjazm, zapał. Chce być kochana i rozumiana bezwarunkowo, co ją powstrzymuje od wykorzystywania swych zdolności psychologicznych i parapsychicznych, aby pomagać, wysłuchiwać, nieść ulgę, czy wręcz leczyć. Nie potrafi przyznawać się do błędów, spojrzeć wstecz, zrewidować swoich działań, wyciągnąć wniosków. Utyka w nawykach, które blokują jej postęp. Jeśli jednak uwolni się do skrywanych napięć emocjonalnych i odkryje w sobie siłę, której nie podejrzewała, pozwoli jej to zbliżyć się wreszcie do ideału życia, do którego dążyła od najmłodszych lat.

LICZBA KARMICZNA 12


Żyje w nieustannym lęku przed zdradą ze strony najbliższych, ma również skłonność do dramatyzowania swojej sytuacji.

SKĄD PRZYCHODZI I KIM JEST
NAPRAWDĘ


Życie Dwunastki najeżone jest licznymi trudnościami, które zmuszają ją do zrezygnowania z obranej drogi, aby podjąć obowiązki, które nie powinny do niej należeć. Ma więc Dwunastka prawo sądzić, że ciąży nad nią jakieś fatum. Z pewnością tak nie jest. ponieważ jednak łatwo ulega ona sugestiom i impulsom, ponadto w głębi serca jest bardzo usłużna i pełna dobrych intencji, uważa, że jest wykorzystywana lub los sobie z niej drwi. W rzeczywistości sytuacje te wypływają z faktu, że znane są jej uprzejmość i serdeczność, a także nieumiejętność odmowy. I Dwunastka zgadza się, przynajmniej przez większość swojego życia, robić różne rzeczy za innych, spychając własne cele na plan dalszy po to tylko, aby oddać przysługę, być w harmonii z otoczeniem. Do dnia, w którym granica zostanie przekroczona i najbłahszy drobiazg doprowadzi Dwunastkę do łez rozpaczy.

DOKĄD ZMIERZA I DOKĄD POWINNA DĄŻYĆ

Dobrze więc Dwunastce zrobi, jeżeli miarka się przebierze i podejmie ona zbawienną, przełomową, może nieco brutalną decyzję, by nie angażować się w nic, co nie jest związane z realizacją jej ambicji osobistych. Posiada ogromną łatwość komunikowania się. przekazywania doświadczeń,
pod warunkiem, że ma swobodę działania, że przestanie być zależna od innych i nie pozwoli się osaczyć cudzymi problemami. Wtedy Dwunastka nierzadko zaczyna grać pierwsze skrzypce w swym otoczeniu lub wybranej dziedzinie. Odkąd przestanie być ofiarą okoliczności i osób, jej życie zmieni się nie do poznania: podniesie się standard życia, może ją równieź spotkać uznanie z powodu zasług publicznych lub zawodowych. Zdarza się. że sukces Dwunastki przechodzi jej najśmielsze oczekiwania.
Przekierowanie