Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Numerologia - Liczby Niezależności 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interpretacja Liczb Niezależności
Liczby 7


LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 7


Mamy tu do czynienia z człowiekiem, który posiada liczne atuty, pozwalające mu wyrażać niezależność, bez zrywania więzów, które są mu niezbędne dla równowagi i które w żadnym wypadku nie kłócą się z jego wolnością wewnętrzną, lecz sprzyjają rozwojowi i ekspresji.

AUTONOMIA

W młodości Siódemka sprawia wrażenie osoby słabej i podatnej na wpływy, pozbawionej odwagi, autonomii, woli. Wygląda, jakby kierowała się wyłącznie oczekiwaniami innych pod swoim adresem, nigdy nie będąc sobą. Bez zakładania fałszywych masek, gdyż Siódemka nie ma w sobie nic z oszusta, hipokryty czy symulanta, potrafi otaczać się aurą tajemniczości, która chroni ją przed innymi, a może wręcz przed nią samą. Za tego rodzaju zachowaniem stoi głębokie niezdecydowanie. Jednak rozterki Siódemki nie są wynikiem wewnętrznej słabości, czy braku krytycyzmu ani niestałości charakteru, lecz skutkiem głębokiego perfekcjonizmu, potrzeby harmonii i piękna, która popycha ją do pogoni za ideałem. Nieustannie obawia się niewłaściwej decyzji, chybionego wyboru, złego kierunku, zainwestowania uczuć w kogoś, kto nie spełnia jej standardów, wreszcie - ulegania manipulacji w decyzjach. Tak więc Siódemka boi się wszelkiego działania i angażowania.

NIEZALEŻNOŚĆ MYŚLENIA

Siódemka posiada pewien atut. niewątpliwy dar bogów, który z wiekiem uczy się rozwijać i eksploatować. Mam tu na myśli dar obserwacji. Ktoś mógłby powiedzieć, że nie jest on niczym wyjątkowym. Czy naprawdę? Proponuję pewien sprawdzian. Zaproście dziesięć osób i pokażcie im scenkę z życia codziennego, którą udało się wam sfilmować, a potem poproście, żeby opowiedziały, co zobaczyły' na ekranie. Przekonacie się, jak niewiele osób posiada dar obserwacji. Siódemki często są bardzo bezstronnymi obserwatorami. Rozumieją, co się wokół nich dzieje, potrafią przystosować się do okoliczności, przyjąć cudze poglądy, a z czasem wykształcają własny światopogląd, starając się postępować w sposób prawy i zrównoważony, utrzymywać harmonijne związki ze światem.

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Tego rodzaju harmonia jest Siódemce bardzo potrzebna, jednak nie sprzyja jej wewnętrznej niezależności. Gdy jednak Siódemka zaczyna osądzać rzeczywistość, zajmować wobec niej zdecydowane stanowisko, wtedy odnajduje w sobie siłę czy wręcz moc, której nie podejrzewała. Niekiedy pada ofiarą niewyjaśnionej melancholii, która upośledza jej wolność. Siódemka powinna więc nauczyć się ją pokonywać - mocno i niezłomnie trzymać się swych decyzji. Melancholia Siódemki najczęściej bowiem wynika z niezdecydowania, które rodzi wewnętrzne niezadowolenie.
Przekierowanie