Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Numerologia - Liczby Niezależności 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interpretacja Liczb Niezależności
Liczby 3


LICZBA NIEZALEŻNOŚCI 3


Liczba ta przypisywana jest pomysłowym ekscentrykom. Już w bardzo młodym wieku styl bycia Trójek wyróżnia je z grona rówieśników.

AUTONOMIA

Aby zostać zauważoną, Trójka nie musi niczego kontestować, buntować się . przeciwko niczemu. Ludzie interesują ją z natury, chętnie więc nawiązuje z nimi kontakty które zresztą pomagają jej lepiej poznać siebie. W jej przypadku autonomia często mylnie brana jest za towarzyskość. Trójka ochoczo poznaje nowych ludzi i umie pozyskać ich sympatię, właśnie w ten sposób przejawiając swoją niezależność. Nie da się ukryć, że robi wokół siebie wiele zamieszania, nie z powodu nieszczerości. lecz za sprawą frywolności i niestałości. Paradoksalnie, właśnie owa niewierność, lekkie traktowanie znajomości i wynikająca z nich chwiejność często są dowodem na brak autonomii i zasadnicze trudności z rzeczywistą oceną własnej osoby.

DUCH NIEZALEŻNOŚCI

Może nic jest przesadnie zakochana w sobie, jednak głęboko pochłania ją kwestia kim jest naprawdę. Duch Trójki jest duchem niezmiernie elastycznym; Trójki potrafią przystosować się do każdej sytuacji, przejmują cudze idee, czy nawet obyczaje, aż po imitację. Chętnie wypróbowują inną perspektywę i styl życia, aby sprawdzić, czy ewentualnie byłyby odpowiednie dla nich. Tego rodzaju gra ma jednak własną cenę: Trójka chwilami nie wie kim właściwie jest. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że Trójki są niewolnikami tego, co może się wydawać ich duchem niezależności, a co w rzeczywistości jest charakterem podatnym na wpływy i chwiejnym, towarzyskim, miłym, sympatycznym. a jednak pozbawionym stałości i osobowości.

WOLNOŚĆ WEWNĘTRZNA

Trójkę ratuje jednak umysł o szerokich horyzontach, otwarty na poglądy i idee czasami całkowicie sprzeczne, które gorliwie penetruje z jednakim zainteresowaniem, gdyż posiada unikalny dar syntezy. Niekiedy jednak Trójki padają ofiarą cudzych poglądów i gubią się w chaosie intelektualnym i uczuciowym. Właśnie dzięki inteligencji Trójka może odnaleźć prawdziwą wewnętrzną wolność, przejść dogłębną ewolucję, wyróżnić się pośród innych i przejawić oryginalność w podejściu do życia, w przeżywaniu siebie. Posługując się inteligencją jak precyzyjnym narzędziem, Trójka ma szansę na wolność i autentyczność.
Przekierowanie