Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Bioenergioterapia kontra nowotwory
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym się zorientować jak to jest w przypadku nowotworów, jakie są szanse na poprawę i kogo moglibyście polecić.

Jako że ktoś w mojej rodzinie jest w dość poważnej sytuacji, żadne leki nie pomagają, na chwilę obecną lekarze zrezygnowali z podawania chemii, następują przeżuty , także szukamy pomocy gdzie indziej.

Czy Pan Adam Białecki jest dobrym specjalistą, czy ktoś korzystał z jego pomocy?
Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego w tym temacie w Warszawie lub okolicach ?
Nowotwory to ciężki temat tym bardziej,że napisałaś o zaniechaniu dalszego leczenia przez lekarzy. Nie znam przypadku całkowitego wyleczenia z nowotworu-mimo,że wielu bioenergoterapeutów tym się szczyci-ale zawsze można wspomóc organizm np. poprzez wyciszenie układu nerwowego a tym samym zniwelowanie odczuć bólowych.
W Warszawie mogę z czystym sumieniem polecić wspaniałego człowieka z branży jakim jest Ryszard Ulman.
Pozdrawiam
W Warszawie przyjmuje Pawel Polanecki ale ten gość jest z Kanady i trzeba ustalić w jakich miesiącach przyjmuje w Warszawie. (jeśli bedziesz chciała jakis nr. tel. lub namiary na przychodnie w których przyjmuje to daj znać na pw, a ja zapytam koleżankę)
Moja koleżanka ma raka i do niego jeździ.
jest wydana o nim jakaś książka,
Krystyn Herwy
MOC DOTYKU
Fenomen Pawła Polaneckiego
dziękuję za odzew, po przeanalizowaniu jednak z tej opcji zrezygnujemy :)
(11-07-2010 13:52:49)chantal napisał(a): [ -> ]Chciałabym się zorientować jak to jest w przypadku nowotworów, jakie są szanse na poprawę i kogo moglibyście polecić.

Jako że ktoś w mojej rodzinie jest w dość poważnej sytuacji, żadne leki nie pomagają, na chwilę obecną lekarze zrezygnowali z podawania chemii, następują przeżuty , także szukamy pomocy gdzie indziej.

Czy Pan Adam Białecki jest dobrym specjalistą, czy ktoś korzystał z jego pomocy?
Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego w tym temacie w Warszawie lub okolicach ?

Nowotwory powstają w wyniku anomalii zachodzących w układzie energetycznym człowieka. Usunięcie tych anomalii powinno zniwelować problem choroby. Niestety może ona rokować do tego momentu, że będzie to strasznie trudne, granicząc z niemożliwym.
Przekierowanie