Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Listopad
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1 - 11 listopad - Orzech
Pełen kontrastów i dziwny, twardy charakter ma orzech. Często egoista, agresywny i bezwzględny, jest równocześnie szlachetny z umysłem o szerokich horyzontach. Nieoczekiwane reakcje, wygórowane ambicje, brak elastyczności nie czynią z orzecha łatwego partnera. Nie zawsze jest lubiany, ale prawie zawsze podziwiany i cieszący się autorytetem. W miłości straszliwie zazdrosny i namiętnie przeżywający każdą uczuciową historię. W pobliżu tej osobowości zawsze czekają cię niespodzianki i to niekoniecznie miłego rodzaju. Nie wypoczywa, ale także nie da wypocząć. Inteligencja wszechstronna, genialny strateg na wyższych stanowiskach, w zwyczajnej pracy zawodowej także się wyróżnia ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na taniej popularności, niecodzienne ma życie i nie znosi kompromisu. Ryzykujesz wiele dobrego i złego spotykając się z orzechem.

Natura obdarzyła Orzech pełnym kontrastów, dziwnym i twardym charakterem. Jest pozornie spokojny, ale w głębi duszy miotają nim sprzeczności. To egoista, często agresywny i bezwzględny, a równocześnie szlachetny. Jest kapryśny, łączy w sobie nieśmiałość i ekscentryczne pomysły, o które nikt by go nie podejrzewał. Orzech wysoko ceni sobie własny styl i indywidualność. Nieoczekiwane reakcje, wygórowane ambicje i brak elastyczności sprawiają, że niełatwy to partner w miłości i przyjaźni. Nie zawsze jest lubiany, lecz zawsze budzi podziw i cieszy się autorytetem. Na wskroś samolubny, potrafi jednak być lojalnym współpracownikiem i partnerem.

Orzech to imponująca umysłowość, szerokie horyzonty i wszechstronna inteligencja. Bardzo wcześnie i wyjątkowo skrupulatnie opracowuje swe życiowe plany. Rzadko się przelicza, gdyż jest realistą i wie, co może osiągnąć. Na wyższych stanowiskach wręcz genialny strateg, ale nawet w przeciętnej pracy wyróżnia się ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na taniej popularności i nie znosi kompromisu.

W uczuciach zmienny, namiętnie przeżywa każdą przygodę i miłostkę. Raz jest czuły i tkliwy niczym romantyczny kochanek, a nagle staje się szorstki i brutalny, wręcz sadystyczny! Zazdrosny jak Otello, ale potrafi doskonale to ukryć, udając zimnego jak głaz. Życie z Orzechem to pasmo niespodzianek, nie zawsze miłych. Nigdy nie można narzekać na nudę i brak wrażeń.

12 - 21 listopad - Kasztan
Jego uroda nie jest codzienna. Zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu ponieważ nie stara się o względy. Posiada głębokie poczucie sprawiedliwości, reaguje żywo, potrafi stoczyć bój o jakąś sprawę, ale potrafi się wycofać. To urodzony dyplomata. W miłości wyrafinowany. Nie znajduje łatwo partnera, choć bardzo tego pragnie. Jeśli kocha — to tylko raz. W towarzystwie drażliwy, nieoswojony, ale to wszystko z braku pewności siebie. Toteż przybiera często pozę wyższości a w rzeczywistości cierpi gdy nie znajduje zrozumienia i oddźwięku. W życiu rodzinnym bardzo oddany i rozsądny, niezwykle zaradny w zwykłych domowych pracach. Los kasztana zależny jest bardziej od okoliczności i od drugich ludzi niż od niego samego. Toteż bywa że zajdzie wysoko, bywa że całe życie walczy z przeciwnościami nie doznając wiele satysfakcji.

Kasztan jest rosły i silny niczym patronujące mu drzewo. Jego niezwykle oryginalną urodę docenia się jednak dopiero przy bliższym poznaniu.

Kasztana cechuje głębokie poczucie sprawiedliwości. Jest jak rycerz walczący zawsze i wszędzie w imię dobra, ale nie bywa Don Kichotem. Stacza boje, lecz potrafi również wycofać się dyplomatycznie. W kontaktach towarzyskich jest bezpośredni, bywa niezręczny, drażliwy i właściwie trochę dziki. Przybiera pozę człowieka dumnego i udaje manię wyższości, a wszystko to z braku pewności siebie. Jest bardzo wrażliwy i cierpi, gdy nie znajduje zrozumienia.

Kasztan jest inteligentny, ma doskonale rozwinięty zmysł obserwacyjny. Z różnych sytuacji wyciąga dość oryginalne wnioski. Jest rozważny i konsekwentny, jednak reaguje bardzo żywo i często żałuje swych spontanicznych słów czy decyzji.

W miłości wyrafinowany, trudno mu znaleźć partnera, choć pragnie tego z całego serca. Jeśli kocha naprawdę, to tylko raz w życiu. Wymagający, niełatwo mu dogodzić, bowiem waha się między purytanizmem, a iście renesansową zmysłowością. Warto zasłużyć na jego uczucie, gdyż jest wierny, oddany rodzinie i bardzo zaradny w sprawach domowych.

Los Kasztana w większym stopniu zależy od splotu okoliczności i ludzi niż od niego samego.

22 - 30 listopad - Jesion
Niezwykle ujmujący, lubiany przez bliskich i obcych. Charakter żywy, impulsywny, wymagający. Robi to co uważa za słuszne, kpi z krytycznych i złośliwych uwag, jest ponad tłum. Osiąga wysokie cele dość łatwo, ale jeśli mu to nie wyjdzie odsuwa się od świata — nawet w zacisze klasztoru. Ambitny, inteligentny, zdolny, często błyskotliwy. Mimo życzliwości i przyjacielskości potrafi być egoistyczny i egoistycznie nagina do swoich zadań. Ale to nie jest przeciętna natura i możesz mu zaufać, możesz liczyć na niego. W miłości — nasz fantasta i oryginał jest wierny, rozważny, czasem nawet rozwagą przewyższa uczucie. Jeśli zdecyduje się na życie we dwoje to nie praktykuje tego założenia jako żart. Jesion żongluje swoim losem, pędzi przez życie, szuka niezwykłości. Nie będzie wam wcale źle w cieniu jego gałęzi nawet w złe burzliwe dni.

Jesion to fantasta i oryginał, wolny duch, który nie znosi ograniczeń. Żongluje losem i pędzi przez życie, szukając niezwykłości. Jest ambitny, zdolny i błyskotliwy, łatwo osiąga wysokie cele. Zawiedziony usuwa się w cień — nawet w zacisze klasztoru! Poważne rozczarowania blokują jego życiową ekspansję, trudno mu uwierzyć w jakiś sukces.

Robi zawsze to, co uważa za słuszne, kpi sobie z krytycznych i złośliwych uwag. Mimo wrodzonej życzliwości do ludzi jest egoistą, potrafi naginać otoczenie do swoich żądań. Swe dziwne i nieuzasadnione życzenia ubiera w piękne słówka i tak kamufluje, że wiele osób nie orientuje się, iż Jesion przeholował. On dokładnie wie, komu można wejść na głowę i pokazać pazury. Dzięki inteligencji i wyjątkowo rozwiniętej intuicji bezbłędnie wyczuwa ludzi. Jesion jest wytworny i ujmujący, lubią go właściwie wszyscy. Uroda i wysoki współczynnik inteligencji ułatwiają mu miłosne podboje. Jest niezwykle trudny we współżyciu, impulsywny i wymagający, ale można mu zaufać i liczyć na niego w ciężkich chwilach.

Źródło
1 - 2 listopad - Orzech

Orzech Natura obdarzyła Orzech pełnym kontrastów, dziwnym i twardym charakterem. Jest pozornie spokojny, ale w głębi duszy miotają nim sprzeczności. To egoista, często agresywny i bezwzględny, a równocześnie szlachetny. Jest kapryśny, łączy w sobie nieśmiałość i ekscentryczne pomysły, o które nikt by go nie podejrzewał. Orzech wysoko ceni sobie własny styl i indywidualność. Nieoczekiwane reakcje, wygórowane ambicje i brak elastyczności sprawiają, że niełatwy to partner w miłości i przyjaźni. Nie zawsze jest lubiany, lecz zawsze budzi podziw i cieszy się autorytetem. Na wskroś samolubny, potrafi jednak być lojalnym współpracownikiem i partnerem. Orzech to imponująca umysłowość, szerokie horyzonty i wszechstronna inteligencja. Bardzo wcześnie i wyjątkowo skrupulatnie opracowuje swe życiowe plany. Rzadko się przelicza, gdyż jest realistą i wie, co może osiągnąć. Na wyższych stanowiskach wręcz genialny strateg, ale nawet w przeciętnej pracy wyróżnia się ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na taniej popularności i nie znosi kompromisu. W uczuciach zmienny, namiętnie przeżywa każdą przygodę i miłostkę. Raz jest czuły i tkliwy niczym romantyczny kochanek, a nagle staje się szorstki i brutalny, wręcz sadystyczny ! Zazdrosny jak Otello, ale potrafi doskonale to ukryć, udając zimnego jak głaz. Życie z Orzechem to pasmo niespodzianek, nie zawsze miłych. Nigdy nie można narzekać na nudę i brak wrażeń.

3 - 11 listopad - Jaśmin

Jaśmin należy do grona osób niezwykle lubianych i popularnych. Ruchliwy, towarzyski, zawsze z uśmiechem na ustach. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, lubi zmiany i jest ciekawy świata. Jaśmin to urodzony dyplomata, do perfekcji opanował sztukę kamuflażu odczuć. Pod maską żartownisia kryje się przeczulenie, a w głowie kłębią się wątpliwości i obawy. Jaśmin wciąż się zastanawia, czy został dobrze odebrany w oczach otoczenia, czy nie spadły jego akcje towarzyskie. Osoba urodzona w tym znaku unika jak ognia wszelkich zobowiązań. Przyciśnięta do muru wywiązuje się z obietnic rzetelnie, ale z ciężkim sercem. Jaśmin ma szczęście do dobrych zarobków, ale jest dość skąpy. Zastanawia się nad każdym wydatkiem, nie uznaje typowo polskich przyjęć ani kosztownych podarunków. W rodzinie lepszy dla dzieci niż współmałżonka, jest odpowiedzialny i troskliwy, miewa spory talent pedagogiczny. Nie potrafi tylko zdobyć się na czułość. Jego dzieci zawsze czują się niedopieszczone. A w miłości ? Nie zna namiętności, rozterek ani zazdrości. Temperatura uczuć Jaśmina to tylko kilka stopni powyżej zera. W upale bowiem szybko więdnie.

12 - 21 listopad - Kasztanowiec

Kasztanowiec jest rosły i silny niczym patronujące mu drzewo. Jego niezwykle oryginalną urodę docenia się jednak dopiero przy bliższym poznaniu. Kasztana cechuje głębokie poczucie sprawiedliwości. Jest jak rycerz walczący zawsze i wszędzie w imię dobra, ale nie bywa Don Kichotem. Stacza boje, lecz potrafi również wycofać się dyplomatycznie. W kontaktach towarzyskich jest bezpośredni, bywa niezręczny, drażliwy i właściwie trochę dziki. Przybiera pozę człowieka dumnego i udaje manię wyższości, a wszystko to z braku pewności siebie. Jest bardzo wrażliwy i cierpi, gdy nie znajduje zrozumienia. Kasztan jest inteligentny, ma doskonale rozwinięty zmysł obserwacyjny. Z różnych sytuacji wyciąga dość oryginalne wnioski. Jest rozważny i konsekwentny, jednak reaguje bardzo żywo i często żałuje swych spontanicznych słów czy decyzji. W miłości wyrafinowany, trudno mu znaleźć partnera, choć pragnie tego z całego serca. Jeśli kocha naprawdę, to tylko raz w życiu. Wymagający, niełatwo mu dogodzić, bowiem waha się między purytanizmem, a iście renesansową zmysłowością. Warto zasłużyć na jego uczucie, gdyż jest wierny, oddany rodzinie i bardzo zaradny w sprawach domowych. Los Kasztana w większym stopniu zależy od splotu okoliczności i ludzi niż od niego samego.

22 - 30 listopad - Jesion

Jesion to fantasta i oryginał, wolny duch, który nie znosi ograniczeń. Żongluje losem i pędzi przez życie, szukając niezwykłości. Jest ambitny, zdolny i błyskotliwy, łatwo osiąga wysokie cele. Zawiedziony usuwa się w cień - nawet w zacisze klasztoru ! Poważne rozczarowania blokują jego życiową ekspansję, trudno mu uwierzyć w jakiś sukces. Robi zawsze to, co uważa za słuszne, kpi sobie z krytycznych i złośliwych uwag. Mimo wrodzonej życzliwości do ludzi jest egoistą, potrafi naginać otoczenie do swoich żądań. Swe dziwne i nieuzasadnione życzenia ubiera w piękne słówka i tak kamufluje, że wiele osób nie orientuje się, iż Jesion przeholował. On dokładnie wie, komu można wejść na głowę i pokazać pazury. Dzięki inteligencji i wyjątkowo rozwiniętej intuicji bezbłędnie wyczuwa ludzi. Jesion jest wytworny i ujmujący, lubią go właściwie wszyscy. Uroda i wysoki współczynnik inteligencji ułatwiają mu miłosne podboje. Jest niezwykle trudny we współżyciu, impulsywny i wymagający, ale można mu zaufać i liczyć na niego w ciężkich chwilach.
Przekierowanie