Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Trójka Buław
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Człowiek na tym etapie czuje w sobie ogromną siłę przebicia, coś zdobył, coś zobaczył, zdążył pomnożyć swoje doświadczenia, wie jak działać i teraz musi działać i teraz musi wyjść na przeciw nowym zadaniom. Ta karta to grot strzały trafiający w cel. Człowiek się cieszy, że jest zdrowy, ma siłę, widzi inne perspektywy na horyzoncie. To wszystko stwarza nowe koncepcje, jest zalążkiem racjonalizatorstwa, zapowiada rozpoczęcie nowych, korzystnych interesów, podróży szczególnie korzystnych prestiżowo i wszelkich działań organizacyjnych. Jasno świecące pochodnie wyznaczają nową drogę. Karta zapowiada koniec choroby, narodziny nowego (może dziecka), nowych koncepcji, nowych rządów, nowych zobowiązań wobec siebie i społeczeństwa. Negatywnie mogą być zbyt pochopne decyzje prowadzące donikąd, przykre zobowiązania, niesłuchanie przyjacielskich rad, , brak porozumienia przy podejmowaniu decyzji, a w konsekwencji błąd prowadzący do zdrady. Należy pamiętać, że czasem jedno spojrzenie dalej zmieni nasze życie i jego cele. Kiedy wypada ta karta znak to niechybny, że w miejscu, w którym obecnie przebywamy robi się nam po prostu za ciasno i potrzebujemy więcej przestrzeni do działania i do realizacji własnych planów. Jakaś nieodparta siła pcha nas do zakosztowania przygód i chęci przeżycia czegoś nowego.

Przygotowanie do podróży, przygotowanie do rozpoczęcia kariery w biznesie, zdobywanie kwalifikacji, handel, wyjazd służbowy, pierwsze rezultaty, negocjacje, wdrażanie pomysłów w życie, rozpoczęcie budowy domu, tworzenie własnej działalności.
Charakter:

Mamy tu do czynienia z osobą energiczną, biorącą się za nowe przedsięwzięcie, które poprawi jej status społeczny lub zawodowy. Nie tylko przystosowuje się do nowej sytuacji, z szacunkiem traktując to, co w niej zastaje, ale również wzbogaci ją własną osobowością i aktywnością. Jednak wkroczenie tej osoby do akcji może wywołać tarcia, sprzeczne opinie i tymczasowy chaos.

Sytuacja:
karta wskazuje na postęp w położeniu społecznym lub materialnym. Należy spodziewać się, że jakiś element lub interwencja z zewnątrz stworzą przejściową destabilizację, która doprowadzi do postępu. Dobre prognozy dla transakcji, krótkich podróży, prac badawczych. Trójka Buław w rozkładzie zachęca, by ruszać naprzód. Sugeruje, żeby nie osiadać na laurach, gdyż jest szansa, aby osiągnąć jeszcze więcej.
[attachment=130]
Trójka Buław (III, Karta-Brama)
Penetracja głębszych pokładów jaźni. Odkrycie czegoś, czego się nie rozumie. Nieznane horyzonty. Intu-icja. Samotna podróż w głąb siebie. Zastosowanie praktycznej wiedzy w handlu. Podróż handlowa. Zysk. Szczerość intencji.
Odwrócona: Niemożność zrozumienia siebie. Brak szerszej perspek¬tywy. Działanie z ukrytym zamiarem. Zdrada. Perfidia. Złe zamiary. Od¬rzucenie pomocy. Nieudana transakcja handlowa.
Brzanko, skąd masz ten opis?? Już go gdzieś widziałam.
nie wiem, poprostu zbieram rozne opisy i mam w komputerze i nie tylko z tarota, wydaje mi sie ,ze z chomika chyba
Wydaje mi się że wszystkie opisy które wklejasz są z innego forum. Nie wiem czy to fair. Nie podałaś źródła.

Po wyjaśnieniu watro moje posty wykasować by nie zaśmiecały tematu.
no moze ci sie tak wydaje ale mam cały własny zebrany opis kart tarota i to z roznych zródeł i sama latajac po internecie go sobie zrobiłam i z tego korzystam, no pewnie,ze ktos to napisał bo musiał ktos madry to zrobic, ale mysle,ze nie bedzie miał nic przeciwko temu jesli inni sie na jego wiedzy naucza
Tak, tylko warto podać skąd ten opis pochodzi. Oczywiście, wszyscy korzystamy z jakichś opisów. :), a te opisy któe podajesz są wszystkie identyczne jak na tamtym forum.
Ja tylko w kwestii formalnej.
oprocz goldenline jest to moje jedyne forum do ktorego sie zapisałam
[attachment=370][attachment=368]Pozytywy:
Czas realizacji prognozy II dekada Kwietnia
Powodzenie, szczególnie w sferze materialnej, koniec przeciwności, przedsiębiorczość, powodzenie w handlu, podróże w interesach,
nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich i zawodowych,
współpraca. Ktoś kto nam fizycznie pomoże (pożyczki, znajomości,
układy), działalność charytatywna, sukces w działaniach środowiskowych
lub artystycznych.

Negatywy:
Czas realizacji prognozy II dekada Kwietnia
W negacji oznacza niezdrową rywalizację, okres zastoju, brak perspektyw, działania podstępne, zdrada, arogancja, oszustwa partnera, nieudane podróże, odrzucenie pomocnej dłoni, zarozumiałość.

Opis wg. Joanny Stawińskiej "Twój Magiczny Niezbędnik".
Pozytywy:
Symbolizuje siłę, przedsięwzięcie, wysiłek, rzemiosło, handel, odkrycie,
Oto jego statki przewożące jego towary pływają po morzu. Karta symbolizuje także umiejętności współpracy w interesach, jakby zadowolony kupiec spoglądał ze swych włości na Twoje z zamiarem przyjścia Ci z pomocą.

Negatywy:
Koniec problemów, powstrzymanie lub zakończenie niedoli, znoju i rozczarowania.

Opis wg. E. A. Waite'a "Obrazkowy klucz do Tarota".
Pozytywy:
Wiedza praktyczna. Zmysł do interesów. Siła. Handel. Przedsiębiorczość. Negocjacje.

Negatywy:
Zdrada. Pomoc z niecnych pobudek. Należy wystrzegać się oferowanej pomocy. Ustanie wrogości.

Opis wg. Rafała T. Prinke "TAROT dzieje niezwykłej talii kart".
ilekroć wyciągam tą kartę to gdzieś wyjeżdżam ....jedno, dwudniowe wyjazdy....
Jak zinterpretować kartę 3 buławy odwrócone, gdy wypadnie w odpowiedzi na pytanie, co zamierza zrobić partnerka po rozstaniu z partnerem?
Być może myśli o powrocie do niego, boi się samotności, brak jej odwagi, robi rzeczy nierozsądne, głupstwa, bo nie widzi innej drogi dla siebie i perspektyw.
Przekierowanie