Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Paź Pucharów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To karta gestu i impulsu. Giermek to człowiek młody i niedojrzały. To osoba infantylna, wierząca w idealny świat i w idealną miłość. Czasem zdolności czysto artystyczne, twórcze i duchowe. Może oznaczać w młodym wieku człowieka często zmieniającego szkoły, kierunki zainteresowań a w późniejszym wieku pracę. To wszystko sprawia, że człowiek jest niewiarygodny, zatem trzeba nauczyć się kontrolowania swoich emocji. Czasem wskazuje na kochanka czyli osobę o niższym statucie w związku niż żona czy mąż.

Karta może oznaczać młodą osobę, dziecko, niedojrzałą kobietę, artystyczną duszę. Symbolizować może również nawiązywanie nowych znajomości, zaproszenie na spotkania towarzyskie, randki, wiadomości miłosne, wyznania, płomienne listy, sms-y, spontaniczne działania, wrażliwość, nieśmiałość, flirt, przygodę. Może oznaczać także skrycie podkochującą się dziewczynę, lub młodego, nieśmiałego mężczyznę, który znajduje się w naszym otoczeniu i boi się ujawnić uczucia.
Charakter:

ktoś serdeczny, oddany, pomocny i myślący o innych. Wykorzystuje swą wiedzę, by nieść pomoc ludziom. Jego intencje są godne pochwały, a chęć czynienia dobra oczywista. Jest zręcznym mediatorem, zaufanym doradcą w sprawach sercowych i dotyczących relacji międzyludzkich. To człowiek o miękkim sercu, artysta, poeta, kochanek, ktoś z ambicjami i ideałami. Niekiedy może brakować mu głębi, szczerości i wytrwałości. Skoncentruje się wtedy na sprawach powierzchownych i świecie zewnętrznym.

Sytuacja:

mówi o wiadomości, którą przekażemy, o wyznaniu albo deklaracji, które złożymy, albo o wysłanym lub otrzymanym liście miłosnym. Może przepowiadać pierwszą miłość, nawiązanie nowej przyjaźni czy otrzymanie dowodu uczucia. Może też być to nadzieja, życzenie, które stanie się rzeczywistością. Wreszcie, może nam być złożona propozycja - zarówno uczciwa, jak i dwuznaczna - albo otrzymamy zaproszenie.

[attachment=327]
[attachment=625][attachment=626]

Pozytywy:
Czas realizacji prognozy przełom Maja i Czerwca

Choroby: wskazuje na słaby system nerwowy, skłonność do przeziębień, do uzależnień.
Wskazuje na kogoś młodego, na osobę refleksyjną, czasami o upodobaniach artystycznych. Oznacza wiadomości związane z życiem rodzinnym, informacje o chrzcinach, zaręczynach komuniach. Może oznaczać po prostu dobre nowiny związane z dziećmi. Często jest zapowiedzią pojawienia się nowego, młodszego partnera.

Negatywy:
Czas realizacji prognozy przełom Maja i Czerwca

Choroby: wskazuje na słaby system nerwowy, skłonność do przeziębień, do uzależnień.
W negacji oznacza złudne obietnice. Młody próżny, kłamliwy intrygant. Nieprzyjemne niespodzianki, niedyskrecja oszustwo.

Opis wg. Joanny Stawińskiej "Twój Magiczny Niezbędnik".
Pozytywy:
Jasnowłosy młody człowiek, skłonny służyć pomocą, z którym Kwerend będzie miał styczność; pilny młodzieniec; nowiny, wiadomość, pilność, refleksja, medytacja; także wszystko powyższe wykorzystane w interesach.

Negatywy:
Gust, upodobanie, przywiązanie, uwiedzenie, podstęp, przebiegłość.
Dodatkowo: przeszkody wszelkiego rodzaju.

Opis wg. E. A. Waite'a "Obrazkowy klucz do Tarota".
Pozytywy:
Osoba pilna, staranna, refleksyjna, lojalna, chętna do pomocy. Godny zaufania pracownik.

Negatywy:
Dewiacje. Podejrzliwość. Przejściowe zboczenie z drogi. Lizus.

Opis wg. Rafała T. Prinke "TAROT dzieje niezwykłej talii kart".

Wrozka Hanna

Nieśmiały wielbiciel, nieśmiałe "zakusy" oraz propozycje. Nic jeszcze zdecydowanie poważnego, chociaż bywa, że przynosi ze sobą i oświadczyny...
Przekierowanie