Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Rycerz Pucharów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To paw, który ciągle stroszy swoje piórka aby przypodobać się płci przeciwnej. Mówią, że imię jego na wodzie jest pisane ponieważ tak szybko jak się zakochuje tak szybko pewnego dnia się odkochuje. Bardzo dobrze czuje się tam gdzie może poflirtować, zwrócić uwagę płci przeciwnej. Chętnie przyjmuje rolę zdobywcy poprzez uwodzenie.

Karta reprezentuje młodego, wrażliwego mężczyznę. Może wskazywać na mężczyznę, który pojawi się niedługo w naszym życiu, zawróci w głowie i rozkocha. Zapowiedź nowego związku, miłości. Rycerz Pucharów jest symbolem lojalności, oddania, miłości. Wspaniała karta dla osób samotnych, pojawienie się karty, może oznaczać, że spotka się osobę, którą się pokocha z wzajemnością. Trzeba też zwrócić uwagę na karty sąsiednie, one podpowiedzą więcej i wskażą, czy będzie to związek trwały, czy raczej przelotna znajomość. W pozycji odwróconej karta może wskazywać na zbytni idealizm, bujanie w obłokach, częste zmienianie obiektu uczuć, zbyt wysokie oczekiwania względem partnerki, szukanie ideału.
Charakter:

miły, delikatny, troskliwy i czuły; chętnie służy pomocą, jest bardzo oddany i przywiązany. Zaraża innych swoją radością życia, dobrym humorem i entuzjazmem. Ogólnie rzecz biorąc, przynosi dobre wieści, może uosabiać adoratora, kochanka albo kochającego męża. Ma mnóstwo wdzięku, który wykorzystuje, by zwrócić na siebie uwagę, bywa próżny, słaby, powierzchowny i nieszczery. Można go łatwo oszukać.

Sytuacja:

jeśli mówi o spodziewanych wieściach, możemy być pewni, że będą one dobre, przynoszące radość i szczęście. Na przykład, może to być zaproszenie, miła propozycja, list miłosny albo list od kogoś nam drogiego. Czasami przepowiada spotkanie z ukochanym albo przyjacielem, a także upominek czy wiadomość o awansie.

[attachment=323]
[attachment=627][attachment=628]

Pozytywy:
Czas realizacji prognozy przełom Maja i Czerwca

Choroby: kłopoty z układem wydalania, narządami płciowymi.
Przyjazny, trochę zapatrzony w siebie mężczyzna, kierowanie się intuicją, przy rozwiązywaniu problemów. Może nie okazywać uczuć, ale przeżywa głęboko. Może oznaczać po prostu powrót do jakiejś sprawy, którą uznaliśmy za zakończoną. To karta menedżera artystycznego i osoby zainteresowanej szeroko pojętą tajemnicą.

Negatywy:
Czas realizacji prognozy przełom Maja i Czerwca

Choroby: kłopoty z układem wydalania, narządami płciowymi.
W negacji to wiara w nierealne, obsesje lub perwersje seksualne, agresja wynikająca z lęków, obłuda.

Opis wg. Joanny Stawińskiej "Twój Magiczny Niezbędnik".
Pozytywy:
Przyjazd, nadejście, czasem posłańca; zaloty, propozycja, postawa, zaproszenie, zachęta.
Dodatkowo: wizyta przyjaciela który przyniesie Kwerendowi niespodziewane pieniądze.

Negatywy:
Podstęp, przebiegłość, chytrość, matactwo, dwulicowość, oszustwo.
Dodatkowo: nieregularność.

Opis wg. E. A. Waite'a "Obrazkowy klucz do Tarota".
Pozytywy:
Zaproszenie lub okazja pojawią się wkrótce. Przybycie. Zbliżanie się. Postęp. Atrakcyjność. Prośba. Wyzwanie. Propozycja. Oświadczyny.

Negatywy:
Subtelność. Oszustwo. Oszust. Powierzchowność.

Opis wg. Rafała T. Prinke "TAROT dzieje niezwykłej talii kart".

Wrozka Hanna

Rycerz pucharów, to mężczyzna, któremu naprawdę trudno jest się oprzec. Z własnego doświadczenia wiem, że jest mimo wszystko mężczyzna, który ceni sobie "grono wielbicielek" nad jedną kobietę.
Przekierowanie