Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Dziewiątka Pucharów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To pełna sielanka i moment wytchnienia. Ludzie upojeni własną miłością i szczęściem mogą nie zauważyć, że tulipan krótko kwitnie. Nasuwa się konieczność szerszego korzystania ze swych dóbr zarówno finansowych jak i duchowych. W korespondencji z innymi kartami np. Demonem lub wisielcem to obojętność na problemy innych i nietolerancja. To też częstokroć solidne podstawy czegoś, np. związku, może być to związek ludzi, który trwa od bardzo dawna ale z seksem nie ma nic wspólnego.

Satysfakcja, dobre samopoczucie, spełnienie, wygrana, przyjemnie spędzony czas, zasłużony odpoczynek, bezpieczeństwo finansowe, stabilizacja, osiągnięcie celu, zadowolenie, sukces, ale taki, którym nie można cieszyć się z drugą osobą. Ta karta oznacza bowiem spełnienie, ale do pełni szczęścia brakuje jeszcze osoby, z którą dzieli się życie, sukcesy, czy bogactwo.
Dla mnie to jest takie stojące w miejscu szczescie na zasadzie jest dobrze jak jest
[attachment=561][attachment=562]
Pozytywy:
Czas realizacji prognozy II dekada Września

Zadowolenie i dobre samopoczucie, satysfakcja, sukces materialny, spełnienie się projektów, powodzenie finansowe, bezpieczeństwo emocjonalne. Gościnność, prowadzenie otwartego domu, szerokie kontakty z ludźmi, rodzina o tradycyjnych zapatrywaniach, praca w handlu.

Negatywy:
Czas realizacji prognozy II dekada Września

W negacji – ktoś niereformowalny, niewolniczo przywiązany do konwenansów i tradycyjnego sposobu myślenia, brak zainteresowania problemami innych, litowanie się nad sobą, pobłażanie własnym słabościom.

Opis wg. Joanny Stawińskiej "Twój Magiczny Niezbędnik".
Pozytywy:
Zgoda, zadowolenie, materialny dostatek (dobrobyt), również zwycięstwo, sukces, korzyść, zadowolenie dla Kwerenda, lub osoby której dotyczy konsultacja.

Negatywy:
Prawda, lojalność, wolność, jednak wykładnie różnią się od siebie.
Dodatkowo: dobry interes.

Opis wg. E. A. Waite'a "Obrazkowy klucz do Tarota".
Pozytywy:
Sukces. Zdobycze materialne. Korzyść. Dobrobyt. Dobre zdrowie. Zwycięstwo. Pokonanie trudności.

Negatywy:
Błędy. Straty materialne. Niedoskonałość. Pozorna wolność. Pół prawdy. Opozycja. Dyskusja.

Opis wg. Rafała T. Prinke "TAROT dzieje niezwykłej talii kart".
Jak zinterpretować kartę, gdy w odpowiedzi na pytanie, jak zachowa się po rozstaniu z kobietą mężczyzna wobec niej, wyjdzie 9 Pucharów?
Przekierowanie