Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Trójka Pucharów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Karta spełnienia marzenia, które przeczuwaliśmy. Może zapowiadać ciążę, nowe pomyślne rozwiązania w rodzinie, kompromisy akceptowane przez wszystkich. W korespondencji z innymi kartami może zapowiadać owocne negocjacje w interesach, wyjście z opresji finansowych dzięki sztuce kompromisu i dyplomacji. W negatywie może symbolizować grupowy seks i pozbycie się zahamować co może doprowadzić do osamotnienia w rezultacie. Czasem życie w trójkącie z uwagi na to, że "trójki" są nader towarzyskie. Wskazują na więcej niż jednego partnera.

Świętowanie, radość z zakończenia planów, pomyślność, zabawa, spełnienie, wesołe wydarzenia, narodziny, intensywne spotkania towarzyskie, szerokie grono przyjaciół i znajomych. Karta oznacza, że coś zostało pomyślnie ukończone, teraz jest czas i okazja, by to uczcić.
Charakter:

dzięki osobie symbolizowanej przez tę kartę doświadczysz nowych uczuć, związek z nią może przybrać nieoczekiwany obrót. Trójka Kielichów w rozkładzie zwiastuje również nieoczekiwane spotkanie, które może wprowadzić zamęt w twoje życie partnerskie, jeśli masz partnera, lub obwieścić, że obiekt twoich zainteresowań nie jest samotny. Karta niekiedy wskazuje osobę niegodną zaufania lub niewierną.

Sytuacja:

karta często przepowiada narodziny lub nowe fakty w życiu partnerskim, które wywołają zmianę lub ewolucję dotychczasowego stylu życia. Może jednak również zawiadamiać o spotkaniu, które zmieni twoją sytuację uczuciową. Niekiedy wskazuje na niestabilne życie emocjonalne lub sprzeczne uczucia i pragnienia.
[attachment=131]
[attachment=453][attachment=454]
Pozytywy:
Czas realizacji prognozy II dekada Lipca

Szczęśliwe zakończenie ważnego przedsięwzięcia, dobre zdrowie, witalność, uczucie spełnienia w miłości, niekiedy – narodziny, pójście na kompromis, umiejętność znalezienia innego wyjścia z sytuacji, sukcesy na polu artystycznym. Impreza, goście, huczna zabawa.

Negatywy:
Czas realizacji prognozy II dekada Lipca

W negacji – fałsz, nadużycie, brak samokontroli emocjonalnej, histeria, kaprysy i zachcianki, niepożądani adoratorzy, zdradliwe otoczenie, rozrzutność.

Opis wg. Joanny Stawińskiej "Twój Magiczny Niezbędnik".
Pozytywy:
Pomyślne zakończenie każdej sprawy, perfekcja, zabawa; szczęście, zwycięstwo, spełnienie, pociecha, uzdrowienie.
Dodatkowo: Niespodziewany awans dla wojskowego.

Negatywy:
Wyprawa, wysłanie, osiągnięcie, zakończenie. Oznacza również korzystanie z fizycznych przyjemności na granicy przesady oraz Roskosz zmysłową.
Dodatkowo: pocieszenie, leczenie, koniec interesu.

Opis wg. E. A. Waite'a "Obrazkowy klucz do Tarota".
Pozytywy:
Rozwiązanie problemu. Wnioski. Leczenie. Zadowalający rezultat. Spełnienie. Kompromis.

Negatywy:
Przesadne korzystanie z przyjemności. Powierzchowność. Utrata prestiżu. Opóźnienia. Brak uznania.

Opis wg. Rafała T. Prinke "TAROT dzieje niezwykłej talii kart".
Jak wygląda kobieta, której wygląd określają 3 puchary?
najlepiej to spojrzec na karte jaka wylosowalas odnosnie wygladu, bo wszystko zalezy od talii, osobiscie mi sie zgodzil tylko kolor wlosow, ale karta duzo wiecej mowi o usposobieniu osoby, charakterze, ewentualnie o okolicznosciach spotkania-poznania sie.
Chcę wiedzieć, jak kobieta spod tej karty wygląda. A jaki ma charakter kobieta spod 3 pucharów?
..bez komentarza..

czekoladowy, karta pokazuje jasne wlosy to wszystko jak dla mnie z wygladu, moze atrakcyjnosc jeszcze, a jest to osoba wesola, inspirujaca, moze pokazywac, ze ktos sie w niej zauroczyl, towarzyska. To tez moze byc osoba emocjonalna, bo kielichy..woda, 3 numerologicznie, astrologicznie znak wodny czyli skorpion, rak, ryby z tym, ze puchary to lato czyli rak prawdopodobnie..wszystko zalezy jak jestes umowiona z kartami tak naprawde. troche malo jedna karta na opisanie osoby..lepiej wyciagac jesli jedna to z duzych arkanow.
Przekierowanie