Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Anielska Terapia - Rodzice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Anielska Terapia

RODZICE

[Obrazek: schowek05.th.gif]

Przesłanie karty:

Boska prawda mówi, że Twoi rodzice kochają Cię wiecznie, najlepiej jak potrafią.
Aniołowie pomagają Ci uleczyć wielki ból związany z Twoją matką lub ojcem.

Wyciągnąłeś tą kartę, ponieważ odpowiedź na Twoje pytanie zawiera emocje związane z Twoją matką lub ojcem.
Na przykład, jeżeli masz problemy z akceptacją uprzejmości płynącej od innych, problem może wynikać z nieuleczonych emocji związanych z Twoją matką. Wynika to z tego, że otwartość jest energią kobiecą, reprezentowaną przez nasze matki.
Jeżeli boisz się otrzymywania miłości lub czujesz winę z powodu proszenia o spełnienie Twoich potrzeb, poproś Anioły o uleczenie i pomoc.
Ojciec odpowiada za męską energię i rozwijanie wiary w swoje możliwości, zmierzenia się ze światem i zrobienia czegoś dobrego. Jeżeli Twoja pewność siebie jest zachwiana, zwróć się do Aniołów o pomoc w naprawieniu Twojego emocjonalnego kontaktu z ojcem.
Ta karta jest także wyraźnym znakiem, że Twoi rodzice kochają Ciebie, nawet, jeżeli sposób, w jaki to okazują nie jest dla Ciebie wystarczający. Jeżeli Twoja matka lub ojciec są w Niebie, oznacza to, że zesłali tę kartę, aby Ci powiedzieć „ kocham Cię".

DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ

Aniołowie pomogą Ci uporać się z problemami związanymi z Twoimi rodzicami, jeżeli ich o to poprosisz.
Udaj się w ciche, ustronne miejsce i wypowiedz tę prośbę głośno lub cicho:

„ Aniele Stróżu mój lub mojej matki lub ojca, zwracam się teraz do Ciebie.
Proszę o kojące błogosławieństwo dla moich wewnętrznych i zewnętrznych związków z rodzicami.
Chcę pozbyć się emocjonalnych toksyn związanych z moim dzieciństwem, okresem dojrzewania i dorosłym życiem.
Proszę teraz Anioły o pomoc w przemianie każdego z osobna i wszystkich cierpień w spokój"
Przekierowanie