Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Anielska Terapia - Prawo przyciągania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Anielska Terapia

PRAWO PRZYCIĄGANIA


[Obrazek: dasgesetzderanziehung2.jpg]

Przesłanie karty:


Relacje i działania, które Ci kiedyś odpowiadały zmienią się teraz, gdyż staniesz się bardziej wrażliwa i świadoma energii.

Karta ta wskazuje, że doświadczasz zmian związanych z Twoją duchową ścieżką.
Powszechne prawo przyciągania mówi, że podobieństwa się przyciągają. Przyciągasz więc osoby i sytuacje, które mają podobne do Twoich zamiary.
Na przykład, jeżeli pragniesz okazywać miłość i widzieć w każdym boskość, przyciągasz do siebie kochających ludzi i sytuacje. Będziesz także odrzucała ludzi, którzy skupiają się na zupełnie innych rzeczach. To może być przyczyną zmian w Twoich związkach i gustach.
Możesz unikać starych przyjaciół, którzy już Cię nie interesują lub czujesz dreszcze na myśl o pójściu do pracy lub klubu, który wcześniej lubiłaś z nimi odwiedzać.
Pamiętaj, że te doświadczenia i uczucia są normalną częścią Twojej ścieżki duchowej – przyciągasz nowe, wspaniałe związki, sytuacje i prace, które odzwierciedlają Twój duchowy cel. Powierz wszelkie troski, pytania, obawy, poczucie winy itd. Aniołom, aby mogły je uleczyć i zmienić.

DZIAŁANIA, KTÓRE NALEŻY PODJĄĆ


Po cichu zwróć się do Archaniołów Raquela (Anioła Związków) i Chamuela (Anioła znajdującego to, czego szukasz) i powiedz:

„ Archaniołowie Raguelu i Chamuelu, dziękuję za pomoc w pozostaniu sobą, w czasie gdy przechodzę tę ważną zmianę. Proszę o Waszą pełną i ciągłą pomoc w dobieraniu, związków , kariery i innych sfer życia, w którym odczuwam zmianę swojego podejścia.
Prowadźcie mnie przez te zmiany z łaską, współczuciem i spójnością, tak aby wszystkie zaangażowane w to osoby były błogosławione”
Przekierowanie