Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: KIN dnia...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

shaamankaa

Ponieważ wg kalendarza Tzholkin nowy rok był 8 dni temu - nic nie stoi na przeszkodzie aby temat zacząć od dzisziejszego KINa. Wszystkich KINów jest 260 (i tyle trwa rok) - składa się z 13 tonów i 20 pieczęci - wiec 13 x 20 = 260. Wszystkie KINy należą do 4 kolejno uszeregowanych kolorów (czerwonego, niebieskiego, żółtego i białego).


KIN 8 - Żółta Galaktyczna Gwiazda na dzień 16 kwietnia 2010 r.

Zaprowadzenie ładu i harmonii w życiu jest celem mojego przeznaczenia. Dziś inspiruje mnie piękno. Estetyka, dyscyplina wewnętrzna, higiena osobista, umiar - to sprawy, na które zwrócę dziś szczególną uwagę. Zadbam też o swój wygląd, pójdę do fryzjera lub sprawię sobie nowe stroje. Piękno, porządek, kwiaty i muzyka dodają mi chęci do życia. Dziś wniosę do domu nowy akcent.

RODZINA KOLORÓW - ŻÓŁTAnauczyciele
- oświecanie, pomaganie w rozwoju
- rozprzestrzenianie nowego ducha CZASU
- rozwijanie inteligencji intuicyjnej
- kodeks etyczny
- moc dokonań, manifestacji i urzeczywistnienia
- wyciąganie wniosków, zbieranie żniwa

TON 8 – natłok wydarzeń i ogniska zapalne

Scalanie i ocena sytuacji: Co ci zawadza na drodze?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby łączyć, godzić, usuwać ogniska zapalne.

W Tobie łączy się autorytet tonu piątego (kierunek) z dynamiką tonutrzeciego (metoda). Masz wielką siłę przebicia i ogromną moc sprawczą. Pamiętaj, że im większa moc, tym silniejsze pokusy i większaodpowiedzialność. Jesteś człowiekiem sukcesu, typem strażaka lub sapera. Efektywność i skuteczność działania to twoje atuty. To ty gasisz ogniska niezgody, rozbrajasz miny marsowe. Masz pełne ręce roboty. Pilnuj się, bo teren, na którym grasz w życie, jest wyjątkowo śliski, niestabilny, pełen dywersantów, pułapek i zasadzek. Zbyt łatwo możesz zboczyć z kursu, ulec iluzji lub zejść na manowce. Zaczniesz pokazywać wyjątkowo wątpliwe morale. Wtedy lepiej zejść Ci z drogi, niż z Tobą walczyć. W ekstremalnych sytuacjach stajesz się grubiański, agresywny, brutalny.

PIECZĘĆ - GWIAZDA – Nie przesadzaj
Kwestie kontroli i perfekcjonizmu: Czy nie mierzysz zbyt wysoką skalą ocen?

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz.
Masz dobry gust. Dbasz o swój wygląd zewnętrzny i higienę osobistą. Jesteś wielkim estetą, melomanem, miłośnikiem piękna. Tam, gdzie się pojawisz, wzmacniasz fundament życia, zaprowadzasz ład
i porządek, wznosisz spokój i nutkę nowości. Wszędzie czujesz siędobrze. Jesteś wymagający, ale nie przesadzasz. To, czego oczekujesz od innych, oczekujesz również od siebie.
Wciąż szukasz miłości i harmonii. Lubisz ciche, wygodne życie rodzinne. Kontakt z naturą jest dla ciebie bardzo ważny.
Dążąc do doskonałości, kierujesz się głosem intuicji. Jesteś dokładny, punktualny, zwracasz uwagę na szczegóły. Nigdy nie naruszasz przepisów porządkowych. Masz wyjątkową samodyscyplinę.

Słabości:
Jesteś konserwatystą i fanatykiem – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp.
Masz niespokojną duszę. Nie możesz znaleźć sobie miejsca w życiu. Wszystko cię denerwuje. Wciąż produkujesz szkodliwe myślokształty.
Jesteś drobiazgowy, lekkomyślny i niezdyscyplinowany. Bałaganiarstwo, niesłowność, pesymizm brak harmonii wewnętrznej odzwierciedlają się w niezadowoleniu z siebie, pretensjach do całego świata, kłótniach iustawicznych konfliktach z otoczeniem. Mierzysz zbyt wyidealizowaną skalą ocen i tym sposobem sam komplikujesz sobie życie. Trudno z tobą wytrzymać – można tylko współczuć twoim domownikom.


______________________________

Aby dowiedzieć się jaki jest KIN każdego dnia - można kliknąć na stronie wydawnictwa Pulsar http://www.maya.net.pl/ w zakładkę "KIN DNIA".
A jesli ktos jest ciekawy jaki jest jego KIN narodzin - wystarczy kliknąć w zakładkę "metryka"

shaamankaa

KIN 9 - Czerwony Solarny Księżyc - na dzień 17 kwietnia 2010 r.

Dziś inspiruje mnie moje duchowe "JA". Uważnie wsłuchuję się we wnętrze i przywołuję pamięć raju. Dziś nie zrobię nicna siłę i niczego na nikim nie wymuszę. Nie powiem też "tak - ale", "po co to wszystko", "ja wiem najlepiej". Moje ciało jest bankiem informacji. Dziś zbadam tętno i ciśnienie.

RODZINA KOLORÓW - CZERWONY – prekursorzy
- przecieranie szlaków
- odkrywanie nowych przestrzeni
- wyznaczanie granic poznania
- zachowanie ostrożnosci
- niemieszanie sie w cudze pola karmiczne

TON 9 – naprowadzanie i znaki na drodze

Czujność i determinacja: Co jest warunkiem spełnienia twoich zamierzeń?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby naprowadzać ludzi na drogę do urzeczywistnienia zamiarów. Jest to wyjątkowo wartościowy cykl inkarnacji. Wciąż przychodzą posiłki, ale trzeba być ostrożnym.

Jesteś wyjątkowo spostrzegawczy, bystry, inteligentny, rezolutny. Dysponujesz ponadprzeciętną zdolnością rozstrzygania. Uwielbiasz snuć plany, podejmować decyzje, czasami staje się to wręcz chorobliwe. Masz ustawiczny dostęp do źródła inspirujących energii. Potrafisz dopingować ludzi do pracy nad zmodyfikowaniem poglądów i przekonań. Pełnisz rolę drogowskazu dla tych, którzy stracili orientację w terenie. Ty naprowadzasz błądzących na drogę do domu. Jesteś typem dowódcy, nawigatora, logisty w sztabie nawigacji. Wyniki twoich działań objawiają się szybciej, ponieważ łączysz w sobie autorytet przywódcy, ale nie próbuj zadzierać nosa.

PIECZĘĆ - KSIĘŻYC – Bądź bardziej elastyczny
Kwestie blokad i oczyszczenia: Czy uporządkowałeś swoją przeszłość?

Zalety:
Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje.
Jesteś nośnikiem informacji i stróżem uniwersalnych zasad. W twoim życiu panuje ustawiczny ruch, wciąż coś się dzieje.
Masz wyjątkową siłę perswazji i moc przełamywania blokad emocjonalnych. Potrafisz dotrzeć do każdego serca. Zawsze mówisz prawdę. Dysponujesz głęboką wiedzą mistyczną i mądrością życiową. Jesteś mistrzem sztuki życia. Cieszysz się szacunkiem i uznaniem wśród ludzi, ale pozostajeszskromny
i uczciwy. Praca z ludźmi to twoja pasja.

Słabości:
Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości.
Twój fundament życiowy jest wyjątkowo niestabilny. Wszędzie napotykasz przeszkody, trafiasz na ludzi nieżyczliwych, fałszywych, oschłych. Sam jesteś bardzo zawzięty, dumny, nieszczery. Żądasz władzy I bezwzględnego posłuszeństwa.
Jeśli chcesz zrobić krok naprzód, powinieneś zrewidować swoje przekonania i zamiast brnąć w światy iluzji, przyznać się do błędów, zrzucić maski. Wiele czasu upłynie, zanim się przebudzisz.

Yin

oo.. widze, że kiny i tutaj zagościły :)

shaamankaa

Ano zagościły Anien :)

KIN 12 - Żółty Krystaliczny Człowiek - na dzień 20 kwietnia 2010 r.

Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

RODZINA KOLORÓW - ŻÓŁTY - nauczyciele

TON 12 – wzloty i upadki

Okrągły stół: Co jest słabą, a co mocną stroną twojej osobowości?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby zachęcać do wspólnych działań, podejmować współpracę, łączyć grupy. Widzisz faktyczny wynik żniw: jest tak albo tak i nie istnieje pomiędzy. Masz dostęp do UniwersalnejPrawdy.

Jesteś typem społecznika, pracujesz dla innych, nie dla siebie, ty masz nie tylko ogląd, ale i wgląd do wewnątrz, poznajesz procesy od kuchni. Jesteś obiektywny, widzisz, zarówno blaski, jak i cienie. Wiesz, co jest katalizatorem, co przyspiesza, a co opóźnia przebieg I kiedy się wycofać, a kiedy wkroczyć do akcji. Nie uciekasz przed prawdą, nawet jeśli jest ona dla ciebie niewygodna. Mocno stoisz naziemi, myślisz trzeźwo i logicznie, ale przy dokonywaniu ważnych wyborów kierujesz się głosem intuicji. Zawsze potrafisz znaleźć optymalne rozwiązania, zadowalające wszystkie strony.
Potrafisz porwać za sobą tłumy, zachęcić do współpracy. W grupie pełnisz funkcję stabilizatora. Wiele oczu zwróconych jest na ciebie. Dla wielu jesteś bardzo niewygodny. Pozostań nieprzekupny. Pokus będzie wiele. Nie wierz w cudowne obietnice i złote góry. Tu na Ziemi ich niema.
Ty masz oddzielać ziarno od plewy. Jeśli zbłądzisz, ton dwunasty okaże się bezwzględny, wytknie ci wszystkie blokady, błędy myślowe, krętactwa. Wiele przy tym stracisz. Zastanów się, czy warto. Dla ciebie nie ma ulg i dróg na skróty.
Na odpowiednim poziomie świadomości masz wgląd w wyższe światy. Jesteś szczególnym nośnikiem energii. Jeśli wykorzystasz ten potencjał dla dobra ogółu, twoje starania zakończą się wielkim sukcesem.

PIECZĘĆ - CZŁOWIEK – Bądź przystępny, ale czujny
Kwestie wolnej woli i manipulacji: Czy jesteś niezależny?

Zalety:
Jesteś propagatorem i nauczycielem – rozprzestrzeniasz, oświecasz, nauczasz. Jesteś niezwykle zdolny i inteligentny. Mądrość życiową dostałeś już w kołysce. W życiu nie musisz niczego się uczyć, lecz tylko sobie przypomnieć. Jesteś samodzielny, niezależny, odpowiedzialny i obowiązkowy. Szanujesz zdanie innych i niczego nie wymuszasz na ludziach. Uwielbiasz pracowaćw zespole, udzielać się w grupie, współtworzyć. Inkarnowałeś się na Ziemi po to, by przetestować wolną wolę i odkryć, do czego zdolny jest człowiek. Masz wyjątkowo trudne egzaminy do zaliczenia. Ale dasz sobie radę. Mądrość masz zapisaną w genach.

Słabości:
Jesteś fanatykiem i konserwatystą – pielęgnujesz zakłamanie, hamujesz postęp. Żyjesz w ustawicznej sprzeczności z samym sobą. Chcesz dobrze, a robisz źle. Dlaczego? Bo przeceniasz rozum, zagłuszasz szept intuicji. Czujesz się lepszy od innych i jednocześnie niedoceniany przez ludzi. Chcesz zabłysnąć, zdobyć władzę, pokazać światu, co znaczysz. Wtedy zaczynasz manipulować ludźmi z wyjątkową bezwzględnością. Nierzadko uciekasz się do szantażu. Na koniec sam stajesz się ofiarą sprytniejszych i bardziej przebiegłych osób. Osądzasz, wyrokujesz, odgrażasz się. Aż w końcu opadasz z sił. Czujesz pustkę i wewnętrzne wypalenie. Jest to bardzo dobry znak – dojrzałeś do wydostania się z tego piekła.

Yin

(20-04-2010 11:53:40)shaamankaa napisał(a): [ -> ]Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi?

Nad tym to ja muszę popracować... ;)

shaamankaa

KIN 14 - Biały Magnetyczny Mag - na dzień 22 kwietnia 2010 r.

Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości, leżące po drugiej stronie tego, co racjonalne i wkraczam w rzeczywistość, gdzie obowiązuje prawo MIŁOSIERDZIA. Dziś podlegam innym prawom niż ziemskie. Kierując się siłą serca, mogę dokonać wielu cudów. Dziś nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia. Materia i pieniądz nie mają już nade mną władzy.


RODZINA KOLORÓW - BIAŁY – siły porządkowe
- wygładzanie drogi, oczyszczanie terenu
- zaprowadzenie ładu i dyscypliny
- porządkowanie spraw
- podejmowanie wyzwań

TON 1 – przyciąganie tematów

Przecieranie dróg, przyciąganie, otwieranie oczu: Co cię najbardziej nurtuje?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby zasygnalizować tematy, które trzeba pilnie załatwić.

Masz wyjątkową zdolność koncentracji i niezwykłą charyzmę. Ludzie lgną do ciebie. Stanowisz niewidzialne centrum, punkt światła, ważny węzeł na Ziemi. Potrafisz inspirować innych do pracy twórczej.
Bez względu na to, czy jesteś tego świadomy, czy nie, zawsze przyciągasz do życia coś Nowego, co zaowocuje dopiero w przyszłości.
Lubisz stać w środku, być szefem, przewodzić. Jesteś mistrzem treści, przewodnikiem, przykładem dla innych. Uważaj jednak na wrodzoną skłonność do podkreślania swoich zasług. Pozostań skromny, nie próbujsię wywyższać.

PIECZĘĆ - MAG – Nie patrz na korzyści
Kwestie praworządności i pokus: Czy jesteś uczciwy wobec siebie i ludzi?

Zalety:
Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem – oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację.
Pracuj jak robot, a bądź artystą – tego oczekuje od ciebie Uniwersum. Na określonym poziomie świadomości dysponujesz niewyobrażalną potęgą dokonań. Jeśli twoja moc wypływa z serca a nie z głowy, masz zdolność realizacji wszystkich zamiarów w życiu. Wiedz, że jako Biały Mag wypełniasz wolę boską, dlatego nie robisz kroku tam,gdzie chcesz, lecz tam, gdzie musisz się znaleźć. Wszędzie, gdzie się pojawisz, rozprasza się mrok, wkracza wyższa praworządność. Zawsze pobudzasz coś twórczego, pozytywnego, duchowego. Ludziom wystarcza sama twoja obecność, by poczuli się pewniej i bezpieczniej. Masz doskonałą intuicję, zdolność przewidywania, widzenia w ciemnościach tego, co jest dla innych niewidzialne. Muzyka i medytacja błyskawicznie regenerują twoje siły.

Słabości:
Jesteś panikarzem i biednym ego – zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój.
Wciąż nadużywasz władzy osobistej, swojej pozycji, stanowiska, znajomości. Chcesz mieć nad wszystkim kontrolę. Postępujesz egoistycznie. Jesteś zaczepny, kłótliwy, zarozumiały. Aby osiągnąć cel, postępujesz podstępnie, a nawet bezwzględnie. Manipulujesz ludźmi i wiedzą, jaką sam zgłębiłeś, także okultystyczną. Wykorzystujesz słabszych, faworyzujesz tylko tych, którzy ci sprzyjają. Zbyt łatwo można cię przekupić komplementem lub prezentem. Jesteś materialistą, kalkulujesz bardzo zimno.
Do pracy chodzisz z przymusu, niechętnie. Jesteś zachłanny, nawet jeśli zarabiasz dużo, wciąż odczuwasz braki finansowe. Nie widzisz dróg wyjścia na rozwiązanie węzłów gordyjskich. Żyjesz w ciągłym stresie bez perspektyw. Uważaj, aby nie przebudził cię zawał serca.

Yin

KIN 15 - Niebieski Biegunowy Orzeł
Dziś zdobywam się na odwagę i przejmuję pełną odpowiedzialność za swoje czyny.
Jeżeli ja się zmienię, zmieni się też świat wokół.
Życie rzuca mi coraz śmielsze wyzwania i nie pozwala iść na kompromis.
Dziś postępuję zgodnie z sumieniem.
Tylko tak odzyskam niezależność.
Dziś do działań zachęcę innych.
:)

shaamankaa

KIN 17 - Czerwona Samoistna Ziemia - na dzień 25 kwietnia 2010 r.

Dziś stawiam na zdrowe partnerstwo i zgodną współpracę z otoczeniem. Wyzbywam się pozy, pochylam czoło przed ludźmi, znajduję wspólny język z bliskimi i przekazuję im to, co sam zgłębiłem. Dziś poskramiam dumę i kieruję się prawami serca. Moje serce jest świątynią DUCHA, dlatego wiem, komu i jak trzeba pomóc.

RODZINA KOLORÓW - CZERWONY – prekursorzy
- przecieranie szlaków
- odkrywanie nowych przestrzeni
- wyznaczanie granic poznania
- zachowanie ostrożnosci
- niemieszanie sie w cudze pola karmiczne

TON 4 – cel i sposób

Zarysy, ogląd sytuacji od zewnątrz: Czy wiesz, co chcesz osiągnąć?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby nauczyć się działać według planu, uformować tematy
w konkretną konstrukcję nośną.

Jesteś typem stratega, odpowiadasz za struktury porządkowe, planowanie, wytyczenie celu i ustalenie taktyki działań. Często bywasz na poligonie życia, aby sprawdzić, na ile realna jest twoja strategia mentalna. Ale ostrożnie, masz jedynie ogląd sytuacji od zewnątrz, nie widzisz tego,co w środku.
Jesteś typem intelektualisty. Uważaj, abyś nie był zbyt przemądrzały, nie zaprzątaj sobie głowy drobiazgami. Masz tendencję do rozpamiętywania, od którego może rozboleć głowa lub za sprawą któregomożesz uciec w świat iluzji.

PIECZĘĆ - ZIEMIA – Odkryj swoje zdolności organizacyjne
Kwestie etyki i współpracy: Czy nie stronisz od świata i ludzi?

Zalety:
Jesteś prekursorem i odkrywcą – przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje.
Twoje życie to scena, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci i bije cały Kosmos, a więc również ludzie. Jesteś osobą kompetentną, stworzoną do pracy zespołowej. Twoim zadaniem jest wyznaczenie centrum, by pokazać wspólną drogę, pozwolić ludziom uwierzyć, że nie wszystko stracone, że są wartościowi i potrzebni.
Masz wspaniałe zdolności organizacyjne. Doskonale nadajesz się nastanowiska kierownicze. Życie wciąż ukierunkowuje cię na dobro ogółu, ochronę środowiska i uzdrawianie relacji międzyludzkich. Nie dziw się, że musisz przejść wiele sprawdzianów, zanim zaczniesz pracować w grupie. Najpierw powinieneś poczuć swoją więź ze światem, wykazać sięwytrwałością, determinacją, odpowiedzialnością
i dojrzałością duchową. To ty jesteś stróżem niechcianych.
Od urodzenia masz otwarte czakry dłoni i aktywne kanały przekazu informacji na drodze intuicji, telepatii, snów, wizji.

Słabości:
Jesteś pesymistą i wrogiem nowości – stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości.
Jesteś skłócony z całym światem, wrogo nastawiony do ludzi. Bierzesz od życia to, co się da, nie patrząc na innych. Odnosisz się z wielką pogardą do ludzi, jesteś wyjątkowo surowym kontrolerem,
w ekstremalnych sytuacjach zniżasz się do poziomu „szpiega”. Nagminniełamiesz przepisy porządkowe i nie szanujesz życia. Nic dziwnego, że nikt cię nie lubi.
Czujesz się wyobcowany, samotny, wciąż przeżywasz rozterki duchowe. Coraz częściej uciekasz od rzeczywistości, zamykasz się we własnym świecie, ulegasz omamom, utożsamiasz się z istotą pozaziemską. Masz wrodzoną skłonność do przesadnej interpretacji snów, wizji, zdarzeń I wyciągania pochopnych wniosków.

shaamankaa

KIN 19 - Niebieski Rytmiczny Wicher - na dzień 27 kwietnia 2010 r.

Dziś zmieniam negatywne nawyki i naprawiam wszystkie nieprawidłowości. Kierując się wizją serca, ucieleśniam dziśsprawiedliwość. To, co uczynię innym, wróci do mnie. Życie nikogo nie osądza, lecz każdego z nas nagradza konsekwencjami jego czynów. Dziś jak Feniks odradzam się z popiołów.

RODZINA KOLORÓW - NIEBIESKI - uzdrowiciele
- próby i eksperymenty
- przejściowy chaos
- wprowadzanie zmian i modyfikacji
- testowanie różnorodnych wariantów
- pośredniczenie w przekazie pomiedzy wariantami


TON 6 – wyrównanie tempa

Próba sił, wstępna selekcja: Czy wiesz, jak unormować sytuację?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby wprowadzić niezbędne poprawki, zrównoważyć przebieg działań, ujednolicić tempo, uchwycić środek ciężkości.

Jesteś wytrwały, konsekwentny w dążeniu do celu, ambitny, uparty, zdeterminowany. Pochłonięty pasją pozostajesz jednak głuchy na krytykę. Nic dziwnego, że działasz na nerwy rodzinie, znajomym, kolegom, przyjaciołom. Ale potrafisz się opamiętać, szybko pozbierać to, co rozproszone, zogniskować tematy, zharmonizować działania, zrównoważyćbieg spraw.
Gdy ogarnie cię zniechęcenie, życie znajdzie sposób, by wyrwać cię z domu. Natomiast jeśli popadniesz w euforię i zaczniesz działać w pośpiechu, pomijać ważne kroki, los zatroszczy się o to, aby na pewien czas wyeliminować cię z gry, np. poprzez kontuzję, drobną infekcję, chorobę albo przymusowy urlop wypoczynkowy. W drastycznych sytuacjachmożesz stracić pracę, ale nie powinieneś robić z tego tragedii.

PIECZĘĆ - WICHER – Nie bój się łez i przemian
Kwestie odnowy, walki i oporu: Czy chcesz coś zmienić w życiu?

Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Twoje życie ma niezwykle intensywny przebieg. Nie ma w nim miejsca na nudę. Ruch, pozytywne zmiany, wyjazdy, przeprowadzki, przestawianie mebli, kursy, szkolenia to dla ciebie codzienność. Na tym obszarze czujesz się jak ryba w wodzie.
Dysponujesz nieprzeciętną zdolnością regeneracji sił i odnowy. Rany goją się na tobie jak na przysłowiowym psie. Wciąż chcesz się rozwijać, kształcić, wzrastać duchowo. Potrafisz puścić przeszłość. Jesteś elastyczny, otwarty na nowości, rezolutny, śmiały. Dbasz o płynność działań, znajdujesz same genialne rozwiązania, do celu zmierzasz krok po kroku. Uwielbiasz pracę z ludźmi. To dobrze. Twoim zadaniem jest godzenie zwaśnionych stron i uzdrawianie stosunków międzyludzkich na szerszą skalę.

Słabości:
Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.
Każda najdrobniejsza zmiana wyzwala w tobie bunt i opór. Twoje poglądysą skostniałe, staroświeckie, zakorzenione jeszcze w średniowieczu.J esteś fanatyczny, drobiazgowy, negatywnie nastawiony do każdej najdrobniejszej zmiany i nowości.
Nie masz żadnego celu i nie starasz się go odkryć. Po co. Nie warto. To i tak nic nie da, te słowa najczęściej padają z twoich ust. Wciąż narzekasz, zrzędzisz, wszystko negujesz, a potem się dziwisz, że tylkona ciebie spadają niepowodzenia i choroby, że to ty masz problemy z kolanami, na oczach jęczmienie, na ustach zajady.

Yin

KIN 20 - Żółte Rezonansowe Słońce - 28.04.2010

Moje czakramy otwierają się na boskie Światło.
Dziś spojrzę z góry na wszystkie sprzeczności i odkryję, gdzie tkwią ogniska zapalne.
Dziś wyprowadzę moje emocje z dramatów, spojrzę na problemy oczami przeciwnika, wyjdę z zakłamania i świadomie naprawię własne błędy, zaczynając od partnerstwa.
Dziś zmuszę swoje ego do pokory i okazywania szacunku innym.

Yin

KIN 21 - Czerwony Galaktyczny Smok - 29.04.2010

Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą.
Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy.
Błędy należą do mojego przeznaczenia.
Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro i zło, gorycz i słodycz, rozkosz i cierpienie.
Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących.
Życie wskaże mi, od kogo zacząć.

Angel

Yin

KIN 22 - Biały Solarny Wiatr

Dziś konfrontuję moje ambitne zamiary z wolą serca.
Wszystkie zmagania tracą swoje znaczenie.
Dziś nie dam się nikomu sprowokować.
Wiem, jak zakończyć stare spory i jak dojść do porozumienia z partnerem, rodziną, kolegami w pracy, sąsiadami.
Dewizą mojego życia staje się czystość zamiarów, prawda i lojalność.

Yin

KIN 23 - Niebieska Planetarna Noc - 01.05.2010

Dziś doceniam to, co zdołałem osiągnąć w życiu.
Wszystkie moje braki wynikają z przesadnej ostrożności i wewnętrznych zahamowań.
Dziś nie boję się wyzwań, jakie stawia mi życie.
Zachowam spokój i wykażę dużo cierpliwości do siebie i ludzi.
Dziś zmienię stare przyzwyczajenia i bez pozy zewnętrznej zacznę brać i dawać.
Dziś nikomu niczego nie zazdroszczę i nikomu fałszywie nie sprzyjam.

Yin

KIN 24 - Żółte Spektralne Ziarno - 02.05.2010

Dziś wyrzucę z siebie to, co obciąża moje sumienie.
Przełamię stare bariery, wyjdę ludziom naprzeciw, zadośćuczynię wszystkie krzywdy.
Dziś nie będę ukrywać tego, co myślę i czuję.

Yin

KIN 25 - Czerwony Krystaliczny Wąż - 03.05.2010

Dziś otwieram się na sygnały dawane mi przez ciało.
Dziś poznam jego mowę, nie przeoczę żadnego znaku i nie zlekceważę żadnego symptomu.
Dzisiaj zrewiduję sposób odżywiania i zastanowię się, co dają mi szkodliwe nawyki.
Przekierowanie