Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: POMOCY!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Mam ogromny problem, moj chlopak jedzie do Afryki w piatek na 10 dni.
Ja rozmawialam z wrozka jakis miesiac temu i ona mi powiedziala ze on bedzie wkrotce mowil o dalekim wyjezdzie i zebym wtedy zrobila co moge by go zatrzymac bo moze mu sie tam przytrafic wielka tragedia!
Ja juz robilam wszystko rozmawialam z nim plakalam i blagalam ale on nie chce mnie sluchac. Czy wiecia moze co moge jeszcze zrobic, czy jest jakies zaklecie zeby go zatrzymac.
Jezeli co by mu sie stalo to bym chyba tego nie przezyla, jestem zrozpaczona prosze o pomoc mam tylko 4 dni.
Prosze pomuzcie
Andy, po pierwsze nic na siłę.

po drugie nie skupiaj się tak na "tragedii" bo to nie tylko jego determinuje do wyjazdu ale też skupia energię zdecydowanie za gęstą

po trzecie pamiętaj ze ingerowanie w czyjąś strukturę to rzecz która wiąże karmicznie i najczęściej komplikuje życie.

moja rada:

porozmawiaj z nim szczerze o swoich obawach, to raz
dwa: zapomnij o słowach wróżki, niezależnie od przepowiedni to i tak my kształtujemy nasz los

no i pamiętaj o tym, że uciekając przed "przeznaczeniem" często je realizujemy a najlepsza droga nie raz wiedzie przez obawy i trudności :)

życzę zatem spokoju :) on najlepiej tutaj pomoże :)
kazdy jest kowalem swego losu, on jest wolnym człowiekiem i ma prawo sam decydowac o swojej drodze. To co ma byc i tak bedzie. Nic ne jestes w stanie zrobic. Nie dramatyzowałabym az tak. Porozmawiaj z nim, powiedz co wiesz - decyzja nalezy do niego.
Przekierowanie