Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Archanioł Chamuel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ANIOŁ MIŁOŚCI


[attachment=1549]

Archanioł CZAMUEL - "Ten, kto ogląda Boga"
Kolor: różowy (perłoworóżowy)
Anielski dyżur : czwartek
Rejon eterycznej siedziby : Saint Louis, stan Missouri

Prośby :

O duchowe dary : miłość, współczucie, miłosierdzie, zdolności twórcze, umiejętność przebaczania, o uwolnienie się od egoizmu, niezadowolenia z siebie, samokrytyki i niedostatecznego poszanowania siebie, o przygotowanie do otrzymania Darów Ducha Świętego.
O praktyczną pomoc: o ochronę od złości i gniewu, oszczerstwa i niezrozumienia; o przyjaźń i miłość; o naprawę wzajemnego odnoszenia się, o pomoc w poprawie stosunków z innymi; o pomoc w znalezieniu pracy, w odzyskaniu zgubionych rzeczy. O służbę dla pokoju, o uzdrowienie sytuacji międzynarodowej. Miłość może być czuła lub wściekła i taki może być Archanioł Czamuel i jego Anioły. One są zdolne pojawić się w cienkim, jak pajęczynka blasku światła by ucieszyć przestraszone dziecko. Mogą też ubrać się w zbroje by walczyć z siłami okrucieństwa i nienawiści, które są powodem mnóstwa problemów w rodzinie i stosunkach międzyludzkich. Anioły Miłości pomogą nam stoczyć walkę z siłami wrogimi miłości, które mogą prowadzić do pasji i psychologicznych problemów takich, jak depresje i stany maniakalne. Gdy czujemy, że ogarnia nas chęć zapalenia papierosa lub kiedy nasza niska samoocena nie rozumie woli przeciwnej rasowemu podziałowi czy też naprężeń wokół - trzeba powtórzyć bardzo mocno dekret Archanioła Czamuela i Aniołów Miłości - nieprzerwanie 9 lub więcej razy - "Zginiecie, siły wrogie miłości". Anioły Miłości specjalizują się jeszcze w tym, by życie płynęło bardziej niż gładko. Archanioł Czamuel wyznaczy Anioły do pomocy w naszych codziennych sprawach tak jakbyśmy mieli licznych etatowych współpracowników. Można ich prosić by poleciały z poleceniem przygotowania wszystkiego do przeprowadzenia spotkań zakończonych sukcesem, by wzięły na siebie realizację planów dla dobra naszej rodziny, biznesu lub wiary. One są znawcami sposobów poprawiania stosunków międzyludzkich. Możemy polecić Im pomóc naszym domownikom lepiej zrozumieć jeden drugiego, a w nas rozwinąć wrażliwość na potrzeby innych ludzi. Jeżeli nasze dzieci kłócą się lub nie ma zgody z małżonkiem, kierownikiem w pracy lub z sąsiadami, a okaże się, że prawidłowych stosunków, jakie są pożądane, nie jest w stanie nic przywrócić wtedy należy do codziennej modlitwy dodać kilka modlitw do Aniołów Miłości. Zobaczymy jak One zmieniają nas i tych, co są blisko nas.

Dekret :

W Imię Boga, Jam Jest, Który Jam Jest
W Imię Archanioła Czamuela :
Zgińcie siły wrogie miłości !


Wszystkie Anioły potrafią pomóc znaleźć zgubione przedmioty. Jednakże Anioły Miłości szczególnie troszczą się o to, żeby zabezpieczyć nasz dobrobyt i szczęście. Zanosimy wezwanie :

"Aniołowie Miłości, proszę pomóżcie mi znaleźć ............... (co szukamy) ..............." i nagle przypominamy sobie, gdzie znajduje się dana rzecz, widzimy miejsce lub znajdujemy ją tam, gdzie już szukaliśmy.

Wizualizacja :

czytając modlitwy do Aniołów Miłości kładziemy ręce na czakrę serca. Rozlewamy wokół Boską Miłość i przedstawiamy siebie jako Jedność z wszelkim Życiem i całym kosmicznym oceanem Świadomości Bożej. Każdy raz kiedy wyrażamy słowa, w myślach przedstawiamy sobie to, co te słowa opisują. Modlitwy te umacniają naszą więź z Archaniołem Czamuelem i Aniołami Miłości. Mówimy kiedy potrzeba - 3,9 lub krotność 3.

Cudnie rozkwitająca Róża
Jak róża rozkwitająca wcześnie rano
nieustannie aromat swój rozlewa wokół,
Ja wierność swoją Bogu oddaję,
Będąc Jednością z Kosmicznym Oceanem .
Balsam z Gileady
Miłości Boża, nieśmiertelna miłości,
Promieniem twym otul wszystkich :
ześlij z góry współczucie,
by podnieść nas wszystkich w górę dzisiaj.
Pełnia Twej Mocy
zlej twe wspaniałe promienie
na ziemię i wszystko na niej,
gdzie życie zdaje się być w cieniu !
Niech światło Boga buchnie płomieniem
by uwolnić ludzi od bólu ;
Podnieś i odziej nas, Boże
W potężne Twe Imię, JAM JEST !
ześlij z góry współczucie,
by podnieść nas wszystkich w górę dzisiaj.
Przekierowanie