Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Archanioł Jofiel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ANIOŁ OŚWIECENIA


[attachment=1547]

Archanioł JOFIEL - "Piękno Boga"
Kolor : złocistożółty
Anielski dyżur : piątek
Rejon eterycznej siedziby : okolice Lanz Hou, północ centrum Chin

Prośby :

O duchowe dary : o mądrość, oświecenie, zrozumienie, natchnienie, poznanie rzeczy, jasnowidzenie, więź ze swoim Wyższym Ja.
O praktyczną pomoc: w odczuwaniu i postrzeganiu informacji (przekazu), w przygotowaniu się i zdaniu egzaminów, w oswobodzeniu się od złych przyzwyczajeń i słabości, nałogów; w uwolnieniu od ciemnoty, pychy, ignorancji i ograniczenia umysłowego. O służbę dla pokoju, o ujawnienie wszystkich fałszywych i błędnych działań rządów i społeczności; o pomoc w walce z niszczeniem i w oczyszczaniu planety . Archanioł Jofiel oraz Anioły Oświecenia pozwalają nam zetknąć się z "Umysłem Boga " - źródłem wszystkiego stworzenia. Anioły te darują nam największe natchnienia i odkrycia zmieniające życie . Pomagają w nawiązywaniu kontaktu z naszym Wyższym Ja, właściwej percepcji (postrzegania) informacji i rozwinięciem wprawy w nowych dziedzinach. Ich głównym celem jest zbawić nas od ciemnoty, którą można określić brak zdolności widzenia swojej jedności z Bogiem. Kontaktując się z Aniołami Oświecenia oswobodzeni zostajemy od wszystkiego, co przeszkadza zjednoczeniu z Wyższym Ja. One pomogą nam uwolnić od zwątpień w siebie i wszelkiego rodzaju słabości - od czekolady po nikotynę. Polepszają nasze umiejętności i zdolności umysłowe, by efektywniej wykorzystać nasze możliwości. Mówimy im o wszystkim, co niepokoi nasz umysł, prosząc o pomoc w jak najlepszym rozwiązaniu problemów. One wszystko śledzą, będą podtrzymywać naszą więź z Wyższym Ja, jeśli codziennie będziemy wzywać płomień Oświecenia.

Dekret :

Świetlane Anioły z gwiezdnych wysokości !
Napełnijcie Światłem moje istnienie i umysł !

Medytacja dla oświecenia

Wizualizacja:
naszą głowę okrąża i napełnia złocistożółte światło Boga. Anioły Oświecenia zalewają tym światłem całe nasze ciało oraz otoczenie w odległości 1 m. Odczuwamy jak z każdym wdechem wchłaniamy twórcze zdolności i oświecenie. Widzimy jak w tym świetle rozpuszczona zostaje ciemnota, rozpacz i smutek.

O Płomieniu Światła złocisty
O Płomieniu cudowny, piękny
JAM JEST światłość w każdej cząstce umysłu
JAM JEST mądrość, co wszystko pojmuje
Źródło Oświecenia nie wyczerpanie płynąc
JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST OŚWIECENIE
Przekierowanie