Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: List do Aniołów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wzór listu:

Do Moich Kochanych Aniołów i do Wszystkich Aniołów Wspomagających!

Proszę o spełnienie moich próśb,tak szybko jak to możliwe,
bezproblemowo jak to możliwe i dla największego pożytku i dla dobra
wszystkich z tym związanych.

Pragnę aby.....(np. abym zdała egzamin z chemii 1 lutego 2008 roku) -
WASZ PROBLEM

Pragnę aby...(np. rozwiązały się moje problemy gotówkowe) - WASZ
PROBLEM

Pragnę aby... (np. abym została przyjęta na tym a tym oddziale jako
lekarz patomorfolog)

Tu piszecie inne swoje prośby.
Można też w kilku zdaniach opisać pragnienia i sytuacje oraz poprosić o jej rozwiązanie.


Dziękuje Bogu i moim Kochanym Aniołom biorącym udział w zorganizowaniu tej pomocy
z miłością wasza/wasz....
miejsce i data

---------------------------------------
List należy napisać własnoręcznie na białej kartce. Podczas pisania należy myśleć o tym wszystkim. Powinno się zaufać Aniołkom i wierząc, że są obok i pomogą.
Najlepiej nosić go przy sobie, albo położyć pod poduszkę i spać z nim.


[ przeczytałam to na innym forum, zaciekawiło mnie ]
Hej BraveQuelle:) Ciekawy to list do Aniołków, zastosuję ten list w potrzebie:)

Trina7

ja natomiast znam troszkę inną wersję listu do swojego Anioła Stróża. Otóż, list należy napisać 2 października, bo właśnie wtedy przypada jego święto, oczywiście na wstępie listu dziękując mu za to, że jest nieustannie przy nas:)
Piszemy list z prośbami, na których realizacji nam najbardziej zależy w ciągu najbliższych 12 m-cy, należy wieczorem zapalić świece (biała, fioletowa, srebrna-do wyboru) i kadzidełko wybrane dla swojego Anioła (można tez dla Niego wybrać utwór muzyczny), wyciszyć się, nastawić na możliwie pełne z Nim porozumienie, kontakt i odczytać Mu swój list jednocześnie wizualizując spełnione prośby w liście wymienione. Zanim przeczyta się ten list, podziękować należy Aniołowi Stróżowi za wszystko, co dla nas czyni i ofiarować mu poza kadzidłem i muzyka jakiś dar w postaci zobowiązania, postanowienia zaprowadzenia zmian konkretnych w sobie lub dobrego uczynku na rzecz innych (ale to rodzaj czynu, który musimy "odczuć" i nie może być w tym uczucia przymusu no, bo co to za prezent jeśli się daje go niechętnie). Po przeczytaniu listu pozostać trzeba jeszcze chwile w ciszy i jeśli poczuje się mentalnie wyraźny kontakt ze swoim Aniołem. Zgasić świece, a list schować i nosić przy sobie i czytać go od czasu do czasu oraz starać się dobrze wykorzystać zdarzenia jakie będą prowadziły do zrealizowania próśb nawet jeśli pozornie będą one niedorzeczne, dziwne(zdarzenia nie prośby).

-----------------------------------------------------------------

Pisanie listu do naszego anioła stróża jest również dobrą formą autoterapii, i dla tego jeśli nachodzi nas ochota na napisanie takiego listu powinniśmy to uczynić;)
Można liściki pisać kiedy tylko chcemy i wkładac np. do pudełka dla Aniołków (mozna je samemu zrobić). W listach tych piszemy, wyrazamy swoje prośby własnymi słowami. Na koniec zawsze pamiętajmy, aby podziękować Aniołkom za pomoc :)

Trina7

Jedni potrzebują pisania listu, a innym wystarcza zwykła rozmowa z aniołem;)
Pisanie listów pomaga początkującym osobom, sama od tego zaczynałam ;).

Trina7

hihi, jak każdy początkujący;)
(14-05-2010 21:12:52)Aga napisał(a): [ -> ]Można liściki pisać kiedy tylko chcemy i wkładac np. do pudełka dla Aniołków (mozna je samemu zrobić). W listach tych piszemy, wyrazamy swoje prośby własnymi słowami. Na koniec zawsze pamiętajmy, aby podziękować Aniołkom za pomoc :)

Zostawiam listy w parku, albo wypuszczam je z wiatrem, może i to i dziwne ale robię tak bo Anioły kojarzą mi się z wiatrem, przestrzenią i tam zostawiam im swoje wiadomości :-)
Fajnie że podzieliłaś się z nami swoim sposobem z listami, ciekawy :)
Ciekawy i odważny, czasami myślę że jak ktoś znajdzie mój list i przeczyta, nie podają tam żadnych dany, ale i tak mi głupio.
Wierzę że Anioły pomagają nam tez przez innych ludzi których stawiają na naszej drodze.
Nie ma powodu zeby było Ci głupio, Twoje listy napewno są przepełnione miłością i nawet jakby sie zdarzyło że ktoś to przeczyta to myślę, że wzbudziło by to w innych pozytywne uczucia. Jak najbardziej Anioły pomagają i przemawiają do Nas poprzez inne osoby, moze i nawet teraz tak sie dzieje ;).

Trina7

Kareen, nie powinno być Ci głupio. Bardzo oryginalny jest twój sposób. Pomyśl ile radości komuś możesz sprawić, jeśli choć na chwilę oderwie się od swoich spraw i pomarzy, dla kogoś takiego to wtedy Ty jesteś aniołem;)
Jesteście miłe :-) Fajnie że spotkałam na tym forum osoby które też kochają Anioły, dzięki Wam pomyślałam że jednak nie jest to takie dziwne jak myślałam.
Uwielbiam Anioły, od dzieciństwa mnie interesowały, chciałam je poznawać, piszę do nich listy w każdej ważnej dla mnie sprawie, w smutnej i w radosnej. Dzięki nim nie czuję się taka samotna.

Trina7

oj tam, każdy z nas ma swoje "dziwactwa", które są tak naprawdę fajną sprawą. Chyba większość ludzi lubi aniołki, ja od zawsze zbierałam figurki aniołków, no niestety z mojej kolekcji zostało bardzo mało, córa mi ją zredukowała;)
Ciesze się, że coraz więcej osób pojawia sie na forum, ktore interesują się Aniołami, swego czasu było malo takich osób, a to sie zmienia i bardzo dobrze, będę miała okazje porozmawiać sobie z innymi o naszych skrzydlatych przyjaciołach.
Stron: 1 2
Przekierowanie