Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Archanioł Ariel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=1060]

Archanioł Ariel

Ariel strzeże przyrody i środowiska. Jest skromny i zarazem potężny – kobiecy za sprawą swego wdzięku i siły a także magiczny w swej zdolności materializowania życzeń.
Archanioł Ariel pomaga na nowo wzbudzić nadzwyczajny zachwyt i niezachwianą wiarę, stanowiące uroki twego dzieciństwa. Pokazuje ci, iż wiara w boskość stała się teraz świadomą decyzją, która pozwala ci uciec od sztywnego myślenia.

Niech dzisiaj przybędzie owy Archanioł i rozbudzi w tobie dziecięce zdziwienie oraz zachwyt. Kiedy tak się stanie, pozwól sobie podążyć za swym głosem wewnętrznym, który wzywa cię do tańca, śpiewu i zabawy, ponieważ w ten sposób rozbudzisz swoje marzenia.

źródło: Doreen Virtue, Przesłania...
"Ariel co oznacza "lwica Boga", pomaga w zaspokojeniu naszych fizycznych potrzeb takich jak pieniądze, jedzenie i schronienie. Pomaga również w sprawach środowiska i opiekuje się zwierzętami. Współpracuje z Archaniołem Rafaelem, który również opiekuje się zwierzętami i je leczy. Należy do anielskiego chóru Tronów. Historycznie powiązana z królem Salomonem. Gnostycy uważali, że włada wiatrem. " - 101 Aniołów - D. Virtue
Przekierowanie