Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Przy tarocie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje sny chyba zaczynają się sprawdzać ostatnio śnił mi się grzejnik widziałam go ,patrzyłam przychodzę di pracy bo zimno mi było a to myślę zagrzeje się a tu nie chodzi. Dzisiaj sniłami o talizmanach ze ,byłam w sklepie ,a kobieta miała je dość drogie tak z nią mówiłam a ,ten piękny talizman a ona moze ten? jeden mi się podobał wiec dala ni go za free. Miałam ostatnio na nadgarstku czerwona muline z 7 supelkiami i się dzisiaj mi urwała i upadła na podloge. Gdzieś ostatnio czytałam , że jeśli otwiera się 3 oko trzeba zwracać uwagę na sny jeśli się sprawdzają to dobry znak.
Moim zdaniem występowanie grzejnika w śnie, a późniejszy przypadek w pracy raczej nie mają ze sobą wiele wspólnego, ale może się mylę.
Proszę nie łączyć jakiś czyiś snów ( w 99 % durnymi i bez sensu ... ) z wróżbami z Kart Tarota ( ! ).
Jedno i drugie - to jest zupełnie , co innego.

Mikesz
Wiec co 3 oko sie otwiera? .Czy to może od tak .Sen o kaloryferze a potem nie chodzil
Przekierowanie