Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Warsztaty lakszmi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zadalam pytanie do tarota. Co się wydarzy dziś u mnie w pracy. Kaplanka, Cesarz owa, Gwiazda.

Patrząc na karty same kobiety mi wyszły więc będę pracować z kobietą .Będziemy dawać komponenty ,na wiszaki jakieś braki będą będziemy robić kontrolę wizualna czy towar jest czysty praca bardziej luźna
No dobrze ... No, może tylko tych kobiet może być więcej niż jedna ... - :)

Mikesz
Lakszmi, nadal Cię namawiam abyś używała całej talii kart.
(13-02-2017 10:43:30)Mikesz napisał(a): [ -> ]No dobrze ... No, może tylko tych kobiet może być więcej niż jedna ... - :)

Mikesz

Dobrze zinterpretowałam? Potasowalam, i brałam od góry karty.
(13-02-2017 10:47:26)Helena napisał(a): [ -> ]Lakszmi, nadal Cię namawiam abyś używała całej talii kart.

Helena. Nie wiem czy to dobry pomysł z małymi arkanam .jakoś tak czytałam ze najpierw powinno się oswoić z dużymi, potem małe arkana, i dopiero całą talia
Lakszmi - wszystko dobrze zrobiłaś.

Mikesz
(13-02-2017 10:56:59)Mikesz napisał(a): [ -> ]Lakszmi - wszystko dobrze zrobiłaś.

Mikesz

Mikesz miło mi słyszeć
A jak długo już oswajasz się z dużymi arkanami?
(13-02-2017 11:07:16)Helena napisał(a): [ -> ]A jak długo już oswajasz się z dużymi arkanami?

Trochę już się oswoilalam. Może i powinnam zacząć oswajac się z Małymi
(13-02-2017 10:14:37)Lakszmi napisał(a): [ -> ]Zadalam pytanie do tarota. Co się wydarzy dziś u mnie w pracy. Kaplanka, Cesarz owa, Gwiazda.

Patrząc na karty same kobiety mi wyszły więc będę pracować z kobietą .Będziemy dawać komponenty ,na wiszaki jakieś braki będą będziemy robić kontrolę wizualna czy towar jest czysty praca bardziej luźna

Weryfikacja. Pracowałam z koleżanką. Brak był wozkowy dał nogę - uciekł, bo zepsuł bramę. Praca faktycznie była luźna .Az byłam pelna podziwu, że dobrze je zinterpretowałam oraz ze się sprawdziło.
Mam dylemat odnośnie kupna książki pt Tarot intuicyjny arkana duze pani Barbary Antonowicz Wlazinskiej. Zapytałam kart oczywiście już wyciaglam karty z całej talii

Pytanie było takie Czy powinnam zakupić książkę pt Tarot intuicyjny autorstwa Basi Antonowicz. W odpowiedzi wyciaglam karty 9 bulaw. ,as bulaw, Gwiazda. Czyli wg mnie powinnam kupić ,dzięki tej książce zacznę się rozwijać. A gwiazda mówi, że spojrzę inaczej na karty .Dodatkowo mam spełniać swoje marzenia , nie trzymać się zasad nie ograniczać się w działańich.
Te Karty - zachęcają do kupna tej książki.
Gwiazda - to przede wszystkim nadzieja lub tylko nadzieja ... - :)
Ja nie specjalnie lubię tą Kartę.

Mikesz
(14-02-2017 09:59:46)Mikesz napisał(a): [ -> ]Te Karty - zachęcają do kupna tej książki.
Gwiazda - to przede wszystkim nadzieja lub tylko nadzieja ... - :)
Ja nie specjalnie lubię tą Kartę.

Mikesz

Dobra posłucham rad tarota . Tarot mam nadzieję że się nie pomyli?
Karta As Buław - zdecydowanie zachęca do kupna tej książki i dokładnego poznania jej treści.

Mikesz
(14-02-2017 10:22:33)Mikesz napisał(a): [ -> ]Karta As Buław - zdecydowanie zachęca do kupna tej książki i dokładnego poznania jej treści.

Mikesz

Czyli moja interpretacja jest właściwa ?
W/g tych Twoich podanych Kart - Twoja interpretacja jest prawidłowa.

Mikesz
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie