Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Polecane książki tarotowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam chęć kupić książkę tarot intuicyjny pani Antonowicz ludzie Sb na necie ja chwala. I teraz pytanie czy warto ją kupić. Co myslicie ,jakie wy polecacie. Proszę nie pisać mi ze komuś nie potrzeba książki do nauki ze sam się uczył bez podręcznika
Ja na samym początku wróżb z Kart Tarota - uczyłem się z 3 książek :
- Alla Alicja Chrzanowska - Tarot Świetlistej Drogi
- Alicja Chrzanowska - Tarot a Karma
- Ciro Marchetti - " Dziedzictwo zaginionej cywilizacji - Boski Tarot ".

Jeżeli mam być szczery, to biorąc pod uwagę, że Ty już parę lat starasz się zostać prawdziwą wróżką i średnio Ci to wychodzi - to wydaje mi się, że zakup tej książki chyba niewiele Ci już da ...( ? )
A może się mylę i to będzie pozytywny przełom w Twojej Tarotowej pasji ... ?
Pozdrawiam Beatę z Oławy - :)

Mikesz
(12-02-2017 11:00:43)Mikesz napisał(a): [ -> ]Ja na samym początku wróżb z Kart Tarota - uczyłem się z 3 książek :
- Alla Alicja Chrzanowska - Tarot Świetlistej Drogi
- Alicja Chrzanowska - Tarot a Karma
- Ciro Marchetti - " Dziedzictwo zaginionej cywilizacji - Boski Tarot ".

Jeżeli mam być szczery, to biorąc pod uwagę, że Ty już parę lat starasz się zostać prawdziwą wróżką i średnio Ci to wychodzi - to wydaje mi się, że zakup tej książki chyba niewiele Ci już da ...( ? )
A może się mylę i to będzie pozytywny przełom w Twojej Tarotowej pasji ... ?
Pozdrawiam Beatę z Oławy - :)

Mikesz

Dziękuję za pozdrowienia wzajemnie. Pozdrawiam Wrocław .Tylko, że wiesz mikesz znowu ciągnie mnie do tarota. Ale teraz tasuje karty i wyciagam od gory i jakoś przypadło mi do gustu. Jako że znasz się na tarocie, to dlaczego mi przez tyle lat nie wychodziło. ?
Przy wróżbach - ja zawsze ciągnę po prostu Karty po kolei z samej góry Talii ... tak, jak rozdaje się Karty przy każdej grze ... ( oczywiście po już ostatnim - ostatecznym potasowaniu Kart ) ... - :)

Pytasz, dlaczego - Ci średnio to wszystko wychodziło ... ?
Pewnie jest wiele tego przyczyn, ale wydaje mi się, że Ty musisz ( musiałaś ) przejść przez jakiś trudny, pełen nauki i zrozumienia etap w tej kwestii, aby kiedyś zostać tą bardzo dobrą - właściwą i prawdziwą profesjonalną wróżką.

Nic w życiu nie idzie na marne. Żaden nasz wysiłek, chęci czy nasza nauka ...
Wszystko zawsze ma jakiś swój cel i sens.
W życiu - nie ma przypadków.
I nawet, jeżeli Ci w tym życiu - nie powiedzie się, to w następnym zachowasz to, co teraz właśnie robisz ( nauka, chęci ... itp ... ) i to na pewno nigdy nie zmarnuje się.

I tego Ci życzę - :)

Mikesz
(12-02-2017 11:58:58)Mikesz napisał(a): [ -> ]Przy wróżbach - ja zawsze ciągnę po prostu Karty po kolei z samej góry Talii ... tak, jak rozdaje się Karty przy każdej grze ... ( oczywiście po już ostatnim - ostatecznym potasowaniu Kart ) ... - :)

Pytasz, dlaczego - Ci średnio to wszystko wychodziło ... ?
Pewnie jest wiele tego przyczyn, ale wydaje mi się, że Ty musisz ( musiałaś ) przejść przez jakiś trudny, pełen nauki i zrozumienia etap w tej kwestii, aby kiedyś zostać tą bardzo dobrą - właściwą i prawdziwą profesjonalną wróżką.

Nic w życiu nie idzie na marne. Żaden nasz wysiłek, chęci czy nasza nauka ...
Wszystko zawsze ma jakiś swój cel i sens.
W życiu - nie ma przypadków.
I nawet, jeżeli Ci w tym życiu - nie powiedzie się, to w następnym zachowasz to, co teraz właśnie robisz ( nauka, chęci ... itp ... ) i to na pewno nigdy nie zmarnuje się.

I tego Ci życzę - :)

Mikesz

Czyli sądzisz że mogę próbować nawet z ta książka tarot intuicyjny. Nie wiem może siegalam do różnych znaczeń nie trzymałam się jednej za bardzo chciałam umieć wróżyć.
Dobrze.
Próbuj...
Podobno nic ( te nasze dobre i uczciwe chęci ) nigdy w życiu - nie idą na marne ( tak jak napisałem w swym poście powyżej ).

Poza tym - Beato, nie jest tak jak piszesz, że " nie umiesz wróżyć ...".
Ty wróżyć umiesz, bo dobre ( właściwe Karty ) Ci wychodzą, ale nie zawsze umiesz je właściwie zinterpretować.
Nie poddawaj się i ... do boju ... ! - :D

Mikesz
(12-02-2017 12:38:07)Mikesz napisał(a): [ -> ]Dobrze.
Próbuj...
Podobno nic ( te nasze dobre i uczciwe chęci ) nigdy w życiu - nie idą na marne ( tak jak napisałem w swym poście powyżej ).

Poza tym - Beato, nie jest tak jak piszesz, że " nie umiesz wróżyć ...".
Ty wróżyć umiesz, bo dobre ( właściwe Karty ) Ci wychodzą, ale nie zawsze umiesz je właściwie zinterpretować.
Nie poddawaj się i ... do boju ... ! - :D

Mikesz
Do boju do boju, ale od czego tu zacząć.
Od tego, co już wiesz i umiesz ... ( np. znaczenia Kart ).

Spróbuj może jakby inaczej tasować Karty, wyciągać je inaczej niż do tej pory - na daną prośbę oraz bardziej skupiać się na danym pytaniu...
Ja np. zanim postawię Karty Tarota dla danej osoby - to z 10 - 20 - 30 razy wcześniej czytam to pytanie i jej datę urodzenia i jakby sobie "wyobrażam " tą osobę i Jej problem ...
Jakby trzeba połączyć znaczenia Kart ze swoją intuicją ...
Trudno to określić słowami.
Beato, próbuj i tyle. Przecież nie masz nic do stracenia - :)
Nikogo nie okradasz, nie oszukujesz, pieniędzy nie bierzesz ...
Powodzenia ! - :)

Mikesz
(12-02-2017 12:51:18)Mikesz napisał(a): [ -> ]Od tego, co już wiesz i umiesz ... ( np. znaczenia Kart ).

Spróbuj może jakby inaczej tasować Karty, wyciągać je inaczej niż do tej pory - na daną prośbę oraz bardziej skupiać się na danym pytaniu...
Ja np. zanim postawię Karty Tarota dla danej osoby - to z 10 - 20 - 30 razy wcześniej czytam to pytanie i jej datę urodzenia i jakby sobie "wyobrażam " tą osobę i Jej problem ...
Jakby trzeba połączyć znaczenia Kart ze swoją intuicją ...
Trudno to określić słowami.
Beato, próbuj i tyle. Przecież nie masz nic do stracenia - :)
Nikogo nie okradasz, nie oszukujesz, pieniędzy nie bierzesz ...
Powodzenia ! - :)

Mikesz

Postanowie tasowac i brać karty od gory ciągle mając pytanie w głowie. Od jutra biorę się ponownie za tarota. Będę Sb wróżyć ćwiczyć
Powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki ... ! - :)

Mikesz
(12-02-2017 13:10:06)Mikesz napisał(a): [ -> ]Powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki ... ! - :)

Mikesz

Ćwiczenia na sobie są dobre nie wiem np pytać o różne rzeczy
Nie pytaj już na forum, tylko rób swoje ...
Takie jest moje zdanie.

I moje wróżby czasami - nie sprawdzają się - z różnych powodów i przyczyn.
I nic na to nie mogę poradzić ...

Mikesz
(12-02-2017 14:43:54)Mikesz napisał(a): [ -> ]Nie pytaj już na forum, tylko rób swoje ...
Takie jest moje zdanie.

I moje wróżby czasami - nie sprawdzają się - z różnych powodów i przyczyn.
I nic na to nie mogę poradzić ...

Mikesz

Jak robić
Zamówiłam akurat teraz książkę praktyczny kurs tarota autorki Joan bunning. Czy książka ma tylko sam tytuł, i nie ma w nim żadnego kursu przez który prowadzi opisuje autorka.kupując książki mam zawsze wrażenie, że. ..tytuł książki będzie zgodny z treścią . Wg mnie tytuł książki zlewa się z tym co jest zawarte w niej . Wezme dla przykładu książkę która posiadam Odkryj przyszłośc z kart tarota Sasha Graham. W tej książce zawarte są paro zdaniowe ogólne znaczenie i, do tego czary zaklecia z kartami tarota. Tytuł jak dla mnie powinien być zgodny z treścią. Zobaczę jak ten praktyczny kurs tarota się sprawdzi
Przekierowanie