Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Rok 2018 związek, wróżba ,tarot
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rok 2018 będzie w miarę nawet spokojny o czym może mówić umiarkowanie .Ale ten spokój będzie dzięki pani B .To ona studzi jego gorący temperament. To ona uspokaja go wewnętrznie i psychicznie ( ona ma w sobie ta cierpliwość do pana P . ksiezyc.Choć nie jest wykluczone, ze owa para ktores z nich może być pod wpływem os trzecich jakieś drobne klamstewka się pojawia ktoś jak by się wtrącići między te parę ale ,pewne sprawy się wyjaśnia mam tutaj cesarza karta akurat mówi ze klawstwa będą dostarczane panu P przez osoby ze znaków wodnych wodnik rąk ryby .?

Karty to
Lewa księżyc
Środek cesarz
Prawa umiarkowanie
Ja się jutro odniosę, bo dzisiaj nie mam już siły.

A to wróżba ogólna na związek?
(06-02-2017 21:12:13)Helena napisał(a): [ -> ]Ja się jutro odniosę, bo dzisiaj nie mam już siły.

A to wróżba ogólna na związek?
Ogólna na 2018.Tak.
OK. Po kartach, nie widać porywów miłości, czy też namiętności. Będzie pewna stabilizacja i stałość związku, ale to cały czas będzie związek na takim samym etapie, brak tu zmian, emocji, wspólnych decyzji, czy też romantycznych chwil. Cesarz jest też człowiekiem takim zrównoważonym, stanowczym i bardzo pasuje do karty umiarkowanie jako stan jego uczuć, nieco oziębłych, nieczułych.
Księżyc wskazuje na pewne tęsknoty i marzenia o miłości, które przy tym układzie kart nie dają szans na urzeczywistnienie.
(07-02-2017 10:51:29)Helena napisał(a): [ -> ]OK. Po kartach, nie widać porywów miłości, czy też namiętności. Będzie pewna stabilizacja i stałość związku, ale to cały czas będzie związek na takim samym etapie, brak tu zmian, emocji, wspólnych decyzji, czy też romantycznych chwil. Cesarz jest też człowiekiem takim zrównoważonym, stanowczym i bardzo pasuje do karty umiarkowanie jako stan jego uczuć, nieco oziębłych, nieczułych.
Księżyc wskazuje na pewne tęsknoty i marzenia o miłości, które przy tym układzie kart nie dają szans na urzeczywistnienie.

Pani B juz się przyzwyczaiła do takiego etapu ..Ale dziękuję za odpowiedź.
Przekierowanie