Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Tak - Nie pomoc interpretacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zadałam pytanie Arkanom dużym "Czy zastrzyki z kwasu hialuronowego pomogą mi w leczeniu kolana" ?. Zrobiłam rozkład tak nie, raczej wyciągnęłam jedna kartę i jest nią Mag (nie odwracam! ) . Czyli.. pomoże mi kwas ale, po zabiegu możliwe że będzie założona opaska usztywniajaca, stabilizator kolana który wyprostuje kości. Chrząstke. Patrząc na te kartę, tak odczytałam. Jakiś głos wewnętrzny mówił patrz na detale w tej karcie..

PS Byłam prywatnie u ortopedy i stwierdził Hondromalancje kolana prawego. Wkoncu jeden lekarz przebadal moje nieszczęsne kolano. Pozdrawiam Lakszmi
Na pewno będzie to dobry początek do większej sprawności Twojego kolana. Natomiast ważne będą dalsze konsultacje i leczenie.

Tak czy siak karta jest pozytywna dla Ciebie.
karta pokazuje dzialania zdecydowane, a nie czekanie, ze ktos sie zajmie lub cos pomoze samo. karta osobistej akcji, wziecia spraw w swoje rece takze wiary mysle, takie pozytywne myslenie nie poddawanie sie..krotko mowiac jak bedziesz dzialac to wszystko bedzie okej :) nie watpij :D moze tez pomoc jakis pan znawca tematu :)
Hemo, masz ciekawe podejście do kart :)
dziekuje Helena :) tarot mi sie wydaje to kumpel, ktory chce dobrze doradzic, ludzie jakos maja takie dziwne podejscie do kart jak dla mnie ;).moze dlatego tez tu pisze, bo widze, ze Lakszmi gdzies sie pogubila, zwatpila..jak byk dla mnie mowia jej uwierz w siebie dziewczyno :) moc jest w nas nie w kartach..to tylko inny sposob dostarczenia informacji jak jestesmy slepi i glusi....a moze glupoty gadam hehe pozdrawiam :)
Gadasz dobrze.
Lakszmi się pogubiła bo nie umie obiektywnie podejść do wróżby.
Sorry Lakszmi, że w Twoim wątku ale na ogół bywa tak, że wróżąc sobie wybieramy z kart to co jest dla nas wygodne. Podchodzimy emocjonalnie nie widząc rzeczywistości
Tarot zawsze pokaże prawdę, wystarczy ją w odpowiedni sposób dostrzec.
(03-02-2017 16:19:04)Helena napisał(a): [ -> ]Gadasz dobrze.
Lakszmi się pogubiła bo nie umie obiektywnie podejść do wróżby.
Sorry Lakszmi, że w Twoim wątku ale na ogół bywa tak, że wróżąc sobie wybieramy z kart to co jest dla nas wygodne. Podchodzimy emocjonalnie nie widząc rzeczywistości
Tarot zawsze pokaże prawdę, wystarczy ją w odpowiedni sposób dostrzec.

Helena.nic się nie stało może macie z hemo racje .Tylko u mnie we wrozbach było tak zadawalam pytanie, i wielki znak zapytania jak to zinterpretować?? siedziałam ,i nie mogłam słowa wydobyć.Ani intuicja nic nie mówiła wgl co karty chcą mi powiedzieć. Albo one nie chciały ze mną rozmawiać, albo źle zadawalam pytanie. Nie wiem gdzie popełniła błąd choć stawianie kart jest fascynujące i czuję, że Karty są jak lustro można dużo dostrzec. Albo coś mnie blokuje do tarota gdzieś tkwi problem ze nie potrafię odczytać prognozy. Ale pomimo tego będę czasem sama stawiać karty i inaczej zadawać pytania. Może moja nieumiejętność zadawania pytań zniechęcila mnie do kart. Nie wiem

ustro
hej, sama wpadlas na problem/rozwiazanie, nie slyszysz intuicji. ja bym wogole odstawila karty, odebrala im wladze nad tym co robisz jak bedzie czy po co dla siebie ich uzywasz i wsluchala sie w siebie. popelniaj bledy, zyj z dnia na dzien i ciesz sie tym co cie spotyka..czy dobre czy zle, wyciagaj poprostu nauke, a mysle szybko wrocisz do siebie i kart :D Pamietasz jak wyciaglas maga? ja zawsze patrze na karte wczesniejsza i nastepna zwlaszcza jesli pytam o cos konkretnie jak ty..wiec glupiec skad idziesz, mag, kaplanka gdzie podarzasz :) powodzonka
(06-02-2017 15:58:02)hemoglobina24 napisał(a): [ -> ]hej, sama wpadlas na problem/rozwiazanie, nie slyszysz intuicji. ja bym wogole odstawila karty, odebrala im wladze nad tym co robisz jak bedzie czy po co dla siebie ich uzywasz i wsluchala sie w siebie. popelniaj bledy, zyj z dnia na dzien i ciesz sie tym co cie spotyka..czy dobre czy zle, wyciagaj poprostu nauke, a mysle szybko wrocisz do siebie i kart :D Pamietasz jak wyciaglas maga? ja zawsze patrze na karte wczesniejsza i nastepna zwlaszcza jesli pytam o cos konkretnie jak ty..wiec glupiec skad idziesz, mag, kaplanka gdzie podarzasz :) powodzonka

Karty leżą od pół roku w szafce. Czasem Sb rozloze, ale rzadko kiedy. Jeśli już stawiam dla siebie to tylko I wyłącznie dla ćwiczenia.
Karty leżą od pół roku w szafce. Czasem Sb rozloze, ale rzadko kiedy. Jeśli już stawiam dla siebie to tylko I wyłącznie dla ćwiczenia.
[/quote]

sama dobrze wiesz co robic nikogo nie musisz nawet pytac :)
(06-02-2017 17:28:41)hemoglobina24 napisał(a): [ -> ]Karty leżą od pół roku w szafce. Czasem Sb rozloze, ale rzadko kiedy. Jeśli już stawiam dla siebie to tylko I wyłącznie dla ćwiczenia.

sama dobrze wiesz co robic nikogo nie musisz nawet pytac :)
[/quote]

Dziękuję hemoglobina24.Pozdrawiam
Przekierowanie