Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Gdy tarot mówi tak lub nie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzą słuchy u mnie w pracy, że w przyszłym tygodniu będę pracować. Więc zadałam pytanie tarotowi. "Czy w przyszłym tygodniu będę pracować w firmie X"?

Wylosowalam jedna kartę z dużych arkan, i jest nią Mag czyli karta odpowiada, że będę pracować w przyszłym tygodniu w pracy.

A propos... Które karty z wielkich odpowiadają na tak lub nie. http://forum.gazeta.pl/forum/w,46080,692...e_NIE.html

tutaj podane są, ale nie wiem czy ktoś z was się z tym zgadza.
Prawie każda Karta z Arkan Wielkich w poz. prostej - na zadane proste pytanie - na zasadzie odpowiedzi : tak lub nie - odpowiada na tak czyli twierdząco ...
Na "nie" - może odpowiadać tylko Karta - Wisielec ( jako bardziej raczej wstrzymanie się, poczekanie ), Księżyc, może Śmierć ( ? ), Wieża i ewentualnie Diabeł ( ? ) - :rolleyes:
Reszta Kart w p.p czyli aż 18 z 22 - odpowiada na zadane proste pytanie na "tak "...
I dlatego Wasz Mikesz wróży także w poz. odwróconych. Wtedy proporcje odpowiedzi " tak lub nie" - są mniej więcej wyrównane, choć z tendencją ( przewagą ) na "nie"... - :rolleyes:

Mikesz
(22-12-2016 10:56:24)Mikesz napisał(a): [ -> ]Prawie każda Karta z Arkan Wielkich w poz. prostej - na zadane proste pytanie - na zasadzie odpowiedzi : tak lub nie - odpowiada na tak czyli twierdząco ...
Na "nie" - może odpowiadać tylko Karta - Wisielec ( jako bardziej raczej wstrzymanie się, poczekanie ), Księżyc, może Śmierć ( ? ), Wieża i ewentualnie Diabeł ( ? ) - :rolleyes:
Reszta Kart w p.p czyli aż 18 z 22 - odpowiada na zadane proste pytanie na "tak "...
I dlatego Wasz Mikesz wróży także w poz. odwróconych. Wtedy proporcje odpowiedzi " tak lub nie" - są mniej więcej wyrównane, choć z tendencją ( przewagą ) na "nie"... - :rolleyes:

Mikesz

Mikeszu, a jeśli chodzi o maga? Czy faktycznie karta ta mówi na tak?. Mogłabym prosić abyś się odniósł do mojej karty, i pytania zadane w tym temacie
Mag w poz.prostej ( p.p )- u mnie zawsze oznacza na "tak". Czyli tworzenie, pójście dalej do przodu lub kontynuowanie dalej czegoś...

Mikesz
(22-12-2016 13:31:00)Mikesz napisał(a): [ -> ]Mag w poz.prostej ( p.p )- u mnie zawsze oznacza na "tak". Czyli tworzenie, pójście dalej do przodu lub kontynuowanie dalej czegoś...

Mikesz

Dziękuje Lakszmi.
Przekierowanie