Forum ezoteryczne | ezoteryka | ezoTop.pl

Pełna wersja: Magia białe plamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wątek ..dotyczył medytacji.
Obserwator zauważa tu białe plamy podczas medytacji..energia.

Moja odpowiedź. .być może ktoś ma podobne doświadczenia. .
Moim zdaniem jesteś na dobrej drodze do właściwej medytacji, gdzie umysł ( jako mózg) zostaje wytracony z całego zajścia.
Te stany o których mówisz łączą się z tym że mózg twój obniża częstotliwość, i przechodzisz się w ten sposób do stanów połączenia ze świadomością, albo nadświadomością.
Stany odrętwienia łączą się moim zdaniem tym że w tym momencie ciało tzw energetyczne nabiera innej wibracji względnie wyższej co do obniżenia pracy mózgu, z td też wrażenie odrętwienia, i bycia poza ciałem.
Widzenie kolorów to efekt odbierania różnych rodzajów energii.
Moja rada to w tym wypadku posłuchać intuicji, a na pewno dalej nie przydarzy ci się nic złego.
Pozdrawiam
Ja często widze podczas medytacji lub tuż po niej jakby białe smugi. Oprócz tego zdarza mi sie widzieć granatowe kule. Jak nigdy te biale smugi nie powodowały u mnie niepokoju (zawsze odbieralam je jakos przyjaznie) tak te granatowe kule nieraz potrafily mnie przestraszyc.
(12-05-2016 18:51:19)layluna napisał(a): [ -> ]Ja często widze podczas medytacji lub tuż po niej jakby białe smugi. Oprócz tego zdarza mi sie widzieć granatowe kule. Jak nigdy te biale smugi nie powodowały u mnie niepokoju (zawsze odbieralam je jakos przyjaznie) tak te granatowe kule nieraz potrafily mnie przestraszyc.

Zaufaj wiec temu co czujesz.choć jest to zaledwie orzedsionek.moim zdaniem z mojego doświadczenia. :)
W stanie kiedy umysł zostaje wyłączony i następuje połączenie ze zrodlem strach znika.
(12-05-2016 18:51:19)layluna napisał(a): [ -> ]... te granatowe kule nieraz potrafily mnie przestraszyc.

przypomnij sobie, czy później w nieodległym czasie, Ty lub ktoś z Tw otczenia nie chorował na gardło?
Nie, na gardło napewno nie. Jednak od dłuzszego czasu męcze sie z zapaleniem dziasła. To może miec jakis zwiazek?
Owszem.
A jaki?

Lýsandi

(05-06-2016 15:57:00)layluna napisał(a): [ -> ]A jaki?

W sumie żaden. Podczas medytacji często się tak dzieje, że widać smugi, plamy i inne dziwne rzeczy. To normalne zjawiska optyczne pod powiekami.
A co do dziąsła to raczej idź do lekarza a nie szukaj przyczyny w medytacjach. :)
(05-06-2016 15:57:00)layluna napisał(a): [ -> ]A jaki?

być może otwiera Ci się czakra 3 oka, dzięki czemu postrzegasz więcej niewidzialnych dla oka tego fizycznego sfer.
Otwieranie 3 oka, jest zależne też od tego jakiej medytacji się poddajesz.
A no wlaśnie medytacji na otwieranie czakr z tym ze nadal nie wiem jaki to moze miec zwiazek z choroba gardła czy dziąsla?

Lýsandi

(05-06-2016 22:36:10)layluna napisał(a): [ -> ]A no wlaśnie medytacji na otwieranie czakr z tym ze nadal nie wiem jaki to moze miec zwiazek z choroba gardła czy dziąsla?

Żaden, bo gardło to nie 3 oko ;)

A co do otwierania 3 oka, czy innych czakr, to przecież one są otwarte zawsze, więc po co je otwierać?
Jeśli już to raczej sobie w nich wyrównaj energię bo jak "rozbuchasz" jedną czakrę a inne nie, to będzie źle.
I uważaj na otwarcie sie na widzenia bo to wtedy jest tak, że jak Ty zaczniesz widzieć to i Ciebie zobaczą.
Pytanie było bardziej do Strix bo sama zaczeła z tym gardłem a potem nagle że trzecie oko :s Lýsandi troche żle sie wyraziłam bo faktycznie masz racje ja nie otwieram czakr bo są przecież otwarte. Właśnie wyrownuje w nich energie, stymuluje je, łatwiej mi wtedy jest się poruszać w astralu :D

Lýsandi

(06-06-2016 09:30:06)layluna napisał(a): [ -> ]Pytanie było bardziej do Strix bo sama zaczeła z tym gardłem a potem nagle że trzecie oko :s Lýsandi troche żle sie wyraziłam bo faktycznie masz racje ja nie otwieram czakr bo są przecież otwarte. Właśnie wyrownuje w nich energie, stymuluje je, łatwiej mi wtedy jest się poruszać w astralu :D

A po co Ty się chcesz poruszać po astralu?
(05-06-2016 22:36:10)layluna napisał(a): [ -> ]A no wlaśnie medytacji na otwieranie czakr z tym ze nadal nie wiem jaki to moze miec zwiazek z choroba gardła czy dziąsla?

ano ma związek, bo np. medytacja na dwa serca, bardzo silnie oddziałowuje na 3 oko. Jak i niektóe inne medytacje wpływają na nasze ciało zarówno fizyczne jak i mentalne.
Wracając do tematu, może być tak, że medytacja którą stosowałaś, wpłynęła na to że zaczęłaś chwilę po niej w stanie relaksu korzystać nie tylko z oczu fizycznych, ale i 3 oka, dzięki czemu mogłaś widzieć energie. Z racji tej, mogłaś widzieć też i energie chorób. Stąd moje zapytanie odnośnie gardła.
(06-06-2016 04:55:47)Lýsandi napisał(a): [ -> ]Żaden, bo gardło to nie 3 oko ;)

A co do otwierania 3 oka, czy innych czakr, to przecież one są otwarte zawsze, więc po co je otwierać?
Jeśli już to raczej sobie w nich wyrównaj energię bo jak "rozbuchasz" jedną czakrę a inne nie, to będzie źle.
I uważaj na otwarcie sie na widzenia bo to wtedy jest tak, że jak Ty zaczniesz widzieć to i Ciebie zobaczą.

ja pozostanę przy swoim, i twierdzę że ma :)

co do czakr- cóż, mogą być przymknięte lub zamknięte przez sakramenty, chociażby te nałożone przez kościół katolicki.

Lýsandi

(06-06-2016 11:56:52)Strix napisał(a): [ -> ]

ano ma związek, bo np. medytacja na dwa serca, bardzo silnie oddziałowuje na 3 oko. Jak i niektóe inne medytacje wpływają na nasze ciało zarówno fizyczne jak i mentalne.
Wracając do tematu, może być tak, że medytacja którą stosowałaś, wpłynęła na to że zaczęłaś chwilę po niej w stanie relaksu korzystać nie tylko z oczu fizycznych, ale i 3 oka, dzięki czemu mogłaś widzieć energie. Z racji tej, mogłaś widzieć też i energie chorób. Stąd moje zapytanie odnośnie gardła.
(06-06-2016 04:55:47)Lýsandi napisał(a): [ -> ]Żaden, bo gardło to nie 3 oko ;)

ja pozostanę przy swoim, i twierdzę że ma :)

co do czakr- cóż, mogą być przymknięte lub zamknięte przez sakramenty, chociażby te nałożone przez kościół katolicki.

Zablokowane i nieharmonijnie pracujące to i owszem, ale zamknięte? Sakramenty nie zamykają niczego, czasem ograniczają, ale nie jest to regułą. Wiele osób widzących m sakramenty, szamani to się nawet dawali ochrzcić, bo zawsze to jedno bóstwo więcej po swojej stronie :D
Stron: 1 2 3
Przekierowanie